זמן פנוי ושעמום

זמן פנוי ושעמום

כרגע בסוג של חופש:
הגן שעבדתי בו נסגר עד שחזרתי מישראל והגן החדש מתחיל את ההכנות לשנה"ל רק באמצע-סוף אוגוסט כך שאני די פנויה.
כרגע במהלך טיפול שאמור להיות בסוף החודש ולכאורה חוץ מפגישה פעם בשבוע עם הרופא אני די פנויה...

אז פרסמתי את עצמי בקרב ההורים בגן לגבי בייביסיטר ועושה כמה פעמים בשבוע אבל זה ייפסק אחרי שאעשה את הטיפול כי אסור לי להרים ילדים ויותר מידי להתאמץ (כי לא יודעת לעצור את עצמי מבחינת המאמץ הגופני).

החלטתי לקנות חוברת ללימוד צרפתית כי זה חלום שיש לי ולומדת כל יום קצת וזה נחמד.
אני עושה כל בוקר הליכה ארוכה ומהירה ומגלה כל מיני פינות חמד פה בעיר ואין על הסנטרל פארק
אבל לרוב אני פשוט משועממת ומתחילה להרגיש כמו עקרת בית נואשת.

כאילו הכל סובב אצלי בעיקר סביב הבית: בישול ארוחת צהריים לעבודה עבור הבעל, נקיונות,כביסות, סידורים ובשאר הזמן- עושה קצת יצירה, רואה הרבה טלויזיה ובעיקר...מתחרפנת.

אני משתדלת לצאת וכו' אבל לא ממש מצליחה למצוא דברים שכיף לעשות אותם לבד (כי מה לעשות כולם עובדים) ושלא עולים כסף או עולים ממש מעט (כי יש גבול כמה אפשר לבזבז כשמסתמכים על משכורת אחת...).

זה לכאורה צרות של עשירים ובאמת זה חשוב שאתמקד בטיפולים- אבל אני מתחרפנת שוב להיות במקום הזה של העקרת בית ושגולת הכותרת כל יום זה מה אני מכינה בצהריים
.

רעיונות/מחשבות/תובנות יתקבלו בברכה

debby12

New member
מנהל
בכלל לא צרות של עשירים

מבינה לליבך ולבאסה מאוד. זה בודד ומבודד וכו'.

כמה רעיונות:

1. התעמלות בקבוצה - כזו שרואים את אותן הנשים כל פעם - זה נחמד ועוזר בהרגשה. נגיד קבוצה אירובי או פילאטס או מה שאת אוהבת לעשות

2. להתנדב איפשהו (לא יודעת איך/איפה. יש אתרים של התנדבות בניו יורק?)

3. לעשות קצת כסף באתר כמו taskrabbit

4. אני מניחה שגמרת לסדר ולארגן כל דבר שאי פעם רצית בבית (אלבומי תמונות? סריקת מסמכים כדי ליצור תיקיות אלקטרוניות ולגרוס/להעיף ניירת מהבית?)

5. להתיידד עם שכנים בעלי כלב/ה גדולים שאפשר לטייל איתם בפארק. תמיד יותר סימפטי עם כלב ובעלי הכלב ישמחו.

אנסה לחשוב על עוד רעיונות. מתי מתחילה העבודה החדשה?

תודה מותק

לגבי התעמלות בקבוצה- פחות עושה לי את זה ובעייתי עם הטיפולים.
&nbsp
לגבי התנדבות- עשיתי את זה כשבאנו למשך כמה כמה חודשים טובים וזה מאוד בעייתי בשילוב עם עבודה והטיפולים. לא רוצה להתחייב למשהו כשלא יודעת איך יראו חיי.
&nbsp
מה זה taskrabbit? יכול להיות רעיון לא רע. עשיתי בעבר מילוי סקרים ושאלונים אבל זה לא כזה הרבה כסף וזה די מעביר את הזמן לעשר דקות בערך
זה משהו בסגנון?
&nbsp
אנחנו לא טיפוסים של אלבומים אבל בגדול כבר ארגנתי את כל חנות היצירה שיש לי בבית ואת הדברים של הגן ואת המטבח וכו'.
&nbsp
מנסה להתיידד עם השכנים, דווקא שכנה אמריקאית שממש התחברתי איתה לצערי עזבה בדיוק כשהייתי בארץ. זה בניין ענקי ואני בקומת הלובי ולא ממש יוצא לי להתחבר ולדבר יותר ממילה או שניים עם אנשים פה.
&nbsp
העבודה החדשה מתחילה באמצע אוגוסט

&nbsp
תודה על הניסיון לעזור

debby12

New member
מנהל
טאסק רביט זה אתר שמשדך

בין אנשים ככה שאפשר לעשות "סידורים" ו"שליחויות" עבור אנשים אחרים תמורת כסף - כזה https://www.taskrabbit.com/how-it-works

אין לי נסיון אישי אבל שמעתי על זה ברדיו יום אחד וזה נשמע מעניין.

נגמרו לי הרעיונות (הגעתי לרמה של להציע פוקימון גו
- נראה לי שזה עושה כושר).

צריך להמציא סטארטאפ שימצא פתרון לכאלה מצבים של "בטלה" זמנית

נשמע מעניין, אבדוק זאת. תודה!

ועד לפוקימון הזה...אין סיכוי

&nbsp
אגב מעניין שלא ראיתי את זה בניו יורק עד עכשיו, אולי אני פשוט מסתובבת במקומות הנכונים

מה לגבי כל הפרויקטים שתמיד דוחים אותם כי אין זמן?

אין לך כמה כאלה בשרוול?
לי יש את הספות בסלון שצריך להזמין מישהו לרפד אותן, את תיקוני התפירה שאני אף פעם לא מגיעה לפתוח את מכונת התפירה ולעשות אותם, להחליף את הרכב.... בקיצור, יש לי מלא פרויקטים שאני רוב הזמן רק דוחה אותם. מצלצל לך באיזה פעמון?....

לא ממש

להזכירך אין לי ילדים ואני בעצמי בנאדם שלא אוהב לדחות אלא לעשות דברים ישר אז אין ממש פרוייקטים.
אני עכשיו מנסה לתכנן כל מיני הכנת דברים לגן אבל קצת קשה כי לא יודעת עדיין מה יהיה הרכב הגילאים וכמה ילדים וכו' אבל מתחילה מהבסיס

&nbsp
תודה!

debby12

New member
מנהל
הייתי לומדת שפה או מלטשת את

האנגלית אם יש צורך (אחרי כמה שבועות בארץ?). באזור שלי יש ברוב הספריות הציבוריות קבוצות דיבור אנגלית בחינם בבקרים. לא מכירה את ניו יורק.

למעלה