איך היה השבוע שלי

פגישה טובה עם רופא הפוריות

המצב נראה טוב וכנראה שנעשה ממש בקרוב שאיבה והחזרה טרייה, ונקווה לטוב
.
&nbsp
וגם:
גיליתי השבוע כמה אני משמעותית לאנשים שלא חשבתי שממש איכפת להם:
החל מהדורמנים בבניין ואפילו הדוור שכל כך שמחו לראות אותי ועד טכנאית האולטרסאונד במרפאה שלי שלמרות שלא הייתי 3 חודשים במרפאה, זכרה משום מה את תאריך הלידה שלי בעל פה
. יש בזה משהו ממש נחמד

תודה

מאז היה קצת שינויים בגלל ביורקרטיה. נקווה לטוב
.
&nbsp
הייתי שמחה שפעם משהו בחיי יעבור בצורה חלקה...

בחייאת8

New member
מחזיקה לך את כל האצבעות שאפשר

אני קוראת הודעות שלך בפורומים שונים ואני רוצה לומר:
א. את מקסימה אמיתית
ב. האופטימיות שלך מרשימה
ג. נוווו שיסתדר לך כבר, ותודיעי שאת בהריון!

חוזרת להחזקת אצבעות..

שבוע של חזרה לשגרה ללא שגרה

חזרנו מישראל בשבת בערב ודי מאז אני סוחבת ג'ט לג ומכירה מקרוב את השעה 3 לפנות בוקר. רק היום התקדמתי לחמש בבוקר
.
&nbsp
יש משהו די מבאס בלחזור הבייתה מחופשה/ביקור ושאין ממש מטרה ממוקדת.
מתחילה לעבוד באמצע אוגוסט וקשה לי להתחייב לבייביסיטרים וכאלה בנתיים כי אני תכף מתחילה טיפול ואם נודה על האמת- הרופא גם מאוד בעד שאני אעשה את הטיפול בלי עבודה והלחצים של עבודה אז די מצאתי את עצמי משועממת רוב השבוע...
&nbsp
מצד שני, פגשתי חברה חדשה שהתחלתי לדבר איתה בזמן שהותי בארץ ותודות לבעל ששינה את התזונה בהיעדרי- נפתחתי לאתגרים חדשים במטבח והאמת שממש נהנית מזה ומכינה דברים שפעם לא הייתי חושבת אפילו להכין ואפילו אוכלת בעצמי!

&nbsp
מקווה למצוא את האיזון ולא להשתעמם יותר מידי אבל גם מצד שני, לא להיכנס להוצאות מיותרות כי לא חסר על מה להוציא...
&nbsp
&nbsp

debby12

New member
מנהל
יחסית למשפחות אחרות - שפר גורלי

הייתי בנסיעת עבודה, במהלכה היה הפיגוע הגדול בנמל התעופה של איסטנבול

בצ'ק אין בחזרה (זה היה בנמל התעופה של בריסל - זה שנפגע לאחרונה) כולם נראו מתוחים ולחוצים. שלא לדבר על זה שבימים אלה המונית מורידה את הנוסעים איזה 800 מטר מהטרמינל וצריך להזדחל עם המזוודות בכל מיני פיתולים ועיקולים כולל עליה איומה בתוך מבנה חניה גדול רק כדי להגיע אל הטרמינל. הנוסעים המבוגרים יותר נראו לי על סף עילפון.

יש פה סופשבוע ארוך (יום שני הוא ה-4 ביולי) שזה נחמד. ובשבוע הבא אני בכלל בחופש.

בקיצור

מאידך, סיפור הרצח של הילדה במיטה בקריית ארבע לא יוצא לי מהראש. יש דברים שאחרי שאת כבר הורה הם עוד יותר מרסקים לחשוב עליהם

עדיקים

Active member
איזה כייף סופ"ש ארוך וחופש בכלל

סיפור הרצח, מסכימה איתך לגמרי שכשהפכתי לאמא הרגשות שלי בסיפורים האלה התעצמו.
אני בכלל ברגשות קשים מאוד מכל מה שקורה פה בימים האחרונים.
בלחץ גם מהמתיחות בדרום והרקטה שנפלה שם בסופ"ש.
שוב קיץ, שוב התחילו קיטנות ואני רק מקווה שאנחנו לא לפני עוד מערכה
.

עדיקים

Active member
זהו, שבוע אחרון ללימודים, התחיל החופש

או ליתר דיוק הקיטנות כי אנחנו לא ממש בחופש אז צריך שמישהו ישמור על הילדים.
משנה לשנה אני ממש מחכה באופן מסויים לחופש הגדול עם כל הקושי והעלויות של הקיטנות אני די מיציתי את השנה הזו.
ולסיכום מה היה לנו-
בגן המשכנו באותה מסגרת שהילדים אוהבים וההורים פחות
, צוות גרוע שעד היום האחרון המשיך לעצבן אותי. העיקר שאנחנו אחרי ולילד היתה שנה די טובה וזה חשוב מאוד.
הגדולה סיימה שנה עם התקדמות בלימודים, רואים תוצאות לעבודה הקשה וזה ממש כייף.
ואני, הייתי בשבוע עמוס ביותר כשביום חמישי ממש לפני סיום הותשתי סופית והרגשתי גרוע. נראה שתקף אותי וירוס והוא כבר מאחוריי.

למעלה