איך היה השבוע שלי

עדיקים

Active member
מסיבות סיום מעייף אבל מתגמל

מסיבת סיום בחוג של הקטן היתה מוצלחת ביותר בפעילות הורה ילד.
מסיבת סיום בבית ספר היתה מוצלחת ביותר הילדה שלי הראתה לי איך התבגרה וכמה טוב לה חברתית ובכלל. רק נחת בתחום הזה לפחות ולטעמי החשוב ביותר בבית ספר יסודי.
והיום מסיבת סיום של הקטן זהו, נגמר עידן הגן מתחילים בית ספר. היה מרגש מאוד ומפתיע, ציפיתי לפחות וקיבלתי יותר.

משהו גדול וטוב: אחותי התחתנה!

היה אירוע מרגש, מושקע וטעים.
הרב שחיתן התחשב בקהל המזיע ועשה טקס קצר ולעניין

והמשפוחה עשתה שמיייח בלי סוף

debby12

New member
מנהל
- באמת משהו גדול!

ספרי עוד קצת פרטים - העם רוצה לדעת!

הנאה החתן בעיניך? ומה נתנו לאכול? ואיזו שמלה לבשת את? הצלחת לא לבכות מהתרגשות בטקס? וההורים? הם נוסעים לירח דבש באיזה מקום מיוחד?

בקיצור - תני פרטים חשובים כדי שנהנה באופן שילוחי.

נתחיל ממה שלבשה הכלה :

שמלה לבנה

אמנם זה אאוטינג אבל אני לבשתי שמלה כחולה ארוכה.
היו לי המון התלבטויות לגבי הלבוש שלי, מאחר ואצלנו במשפחה לא נהוג להתלבש בשמלות מהודרות (בסגנון שמלות ערב על השטיח האדום) ואני מאלה שאין להן שמלות בארון (למרות שהחיפוש אחרי שמלה עשה לי חשק) ולכן חפשתי משהו שהוא לא מהודר מידי אבל גם כזה שאף אורחת לא תהיה לבושה כמו אחות הכלה.....
כדי להשלים את חסרונם של האבות מתחת לחופה עמדנו האחים לצד האמהות (אחר כך אמרו לי שהחזקת הידים הידיים ביניינו היתה מרגשת בפני עצמה)
מזג האוויר בחופה היה כ"כ מזיע שהיה קשה גם להתרגש
לשמחת הנוכחים הרב ערך את החופה בטוב טעם ובמהירות האפשרית (זה אותו רב שחיתן גם אותנו)
האוכל היה מצויין! לפחות מה שאני הצלחתי לטעום
הם בילו את השבוע האחרון במלון בת"א. חו"ל יגיע בהמשך.
אנחנו כבר מחכים לשמחה הבאה
(רק שנצטרך לחכות לפחות 9 חודשים...)

debby12

New member
מנהל
הו מעולה! נשמע לי כיף גדול

שהאחים עמדו גם מתחת לחופה

הזכרתי לי את החתונה של אח שלי (חצי אח אבל לאמשנה) שנערכה לפני 13 שנה (לאן עף הזמן?) בחודש יולי אחר הצהריים. אמנם לא בארץ - באזור בוסטון - אבל זה לא משנה - היו איזה 50 מעלות חום, בחיי. והגברים כולם נדרשו ללבוש חליפה מלאה. בעלי לדעתי זוכר את ההזעה הזו עד היום
- והוא לא אחד שנדיר שהוא מזיע
. אבל זו היתה סאונה מיוחדת במינה.

אם הטמפרטורה היא סימן לבאות אז הוא והכלה-מאז עדיין נשואים באושר רב - 13 שנה ושלושה ילדים+כלבה אחר כך

שיהיו רק שמחות

חזרנו הבייתה

לשקט שלנו, לביחד שלנו, לדברים שלנו

&nbsp
ממש מרגישה רוגע מסוים שלא היה לי במיוחד בחודש האחרון...מרגישה בבית סופסוף ושלא חיה על מזוודה.

debby12

New member
מנהל
אין כמו ב-

<גם כשזה נוגע ללידות אגב
>

תהני מהשקט.

שבוע עם שתי לוויות ולהבדיל חתונה

על החתונה כבר כתבתי במשהו גדול וטוב

השבוע האחרון נפתח בלוויה ביום ראשון והסתיים בלוויה נוספת ביום שישי.
שתי הלויות היו של קרובים מדרגה ראשונה של קולגות בעבודה. שני הנפטרים היו אנשים מבוגרים עם נינים.
בלווויה הראשונה משפחה גדולה ומאוד עצובה, אך עם זאת הם ראו את הדעיכה וידעו והתכוננו ליום.
בלוויה השניה, יש רק משפחה קטנה מאוד שאינה מתגוררת בארץ ולכן הקולגה שלי עמדה לבדה מול הקבר מוקפת בחברים לעבודה בלבד. היה עצוב (ודי ברור שהקולגה תעזוב בקרוב את העבודה כדי להתאחד עם משפחתה שבחו"ל)

חוץ מזה היו גם :
סיום חוג כדורגל בו שחקנו הורים וילדים ביחד ובסופו המשחק המשותף המאמן וההורים האחרים (בעיקר האבות) שבחו אותי על יכולות הכדורגל שלי

טיול הורים וילדים לכבוד סיום בית ספר (היה כיף)
ימים של חופש בשל החתונה.

debby12

New member
מנהל
די טוב

סגרתי 5 שבועות ללא טיסות - שיא אישי ואולימפי (מחר הוא ייחתך והשעון יתאפס)

בית הספר נגמר השבוע אז ילדות הבית מאושרות. הן ממשיכות שיעורי נגינה למשך הקיץ וקייטנות ספורדיות פה ושם (למשל שבוע של קייטנת כלי נשיפה לטרומבוניסטית הצעירה) אבל סה"כ הן בעיקר נחות, משחקות ביניהן ורבות גם

ויש לי יומולדת מחר <אייקון של ילדה עם זר יום הולדת על הראש>

וואו שבוע מטורף כזה

הבחור הגיע לישראל ודי מאז לא ישבתי לרגע ולא הפסקנו לאכול ולטחון...
אנחנו אוהבים להתפנק מידי פעם ולצאת לאכול אבל זה היה ממש מוגזם ומרוב שאנשים רצו לפגוש אותנו ואנחנו אותם יצא שאכלנו 3 ארוחות בחוץ ואומנם אני די אוכלת מעט ומתמלאת מהר אבל גם העלות הכספית הייתה די גבוהה ויצאתי די מעולפת מבחינה פיזית ורגשית.
&nbsp
ימים של פרידה אחרי ביקור הם ימים מאוד קשים, את רוצה להיפגש ולראות את כולם, להיפרד, הלב נשבר וכואב ומצד שני- גם רוצים לחזור הבייתה.
&nbsp
חזרנו אתמול הבייתה והאמת שזו הרגשה מדהימה- ממש מרגישה שחזרתי הבייתה.
היה כל כך כיף לראות את הדורמנים, לראות את הדירה שלנו, הדברים שלי

&nbsp
הטיסה הייתה קצת מלחיצה כי באנו עם 40 קופסאות של זריקות ופחדנו שיעשו בעיות ואולי זה לא ישמור על הקור אבל הכל ממש זרם בסדר והטיסה הייתה סה"כ נעימה.
&nbsp
&nbsp

mykal

New member
בשעה טובה

מאחלת שהות נעימה בביתכם.
ושכל חלומותיכם יתגשמו.

למעלה