איך היה השבוע שלי

תספורת חדשה שממש אוהבת

הסתפרתי בניו יורק אבל ממש לא אהבתי את מה שהספר עשה למרות שבאתי אליו עם בחירה מאוד ברורה שכללה תמונות. יצאתי ממש לא מרוצה ומבואסת במיוחד שזה עלה לי המון המון כסף שאני לא מוציאה בקלות לאור הטיפולים.
&nbsp
היה לי ברור שהולכת לספר שלי בארץ פה במסגרת הביקור אבל תכננתי שזה יהיה לקראת הסוף.
&nbsp
לאור הנשירה המטורפת והעובדה שהשיער שלי פשוט נהיה נוראי והפסיק להסתדר-קבעתי תור חירום לספר המהמם שלי (אם זקוקות להמלצה ברעננה- יש לי את הספר הכי נהדר בעולם!).
מה שאני אוהבת אצלו זה שהוא לא מחפש רכילות ולא נכנס לרחם והוא מאוד קשוב. אני סומכת עליו בעיניים עצומות ויודעת שהוא זורם איתי ויודע מה הגבולות שלי.
&nbsp
יצאתי משם כל כך מרוצה והשיער נראה נפלא גם אחרי שישנתי עליו

&nbsp
אמרתי לו כבר אתמול שאני זקוקה לו בניו יורק ויאללה שיעשה רילוקיישן כבר

עדיקים

Active member
איזה כייף תספורת חדשה שאוהבים

אני הסתפרתי שבוע שעבר, יש לי ספר קבוע עם תספורת קבועה (משעממת שכמותי
) אז אין לי הרבה הפתעות אבל כל פעם אחרי שאני מסתפרת יש תקופה שאני הולכת יותר פזור וגם מקבלת יותר מחמאות מן הסתם כשהשיער לא בקוקו כל הזמן.

אצלי זה גם בד"כ תספורת די דומה

אבל מאשרת לו לעשות מה שבא לו כי הוא יודע בדיוק מה הגבולות שלי אז כל פעם אני יוצאת לאט לאט מאיזור הנוחות וההרגלים שלי.
הוא היחיד שאני סומכת עליו ככה ושתביני שמתחת לבית ההורים שלי יש רחוב שלם עם איזה 6 ספרים שמכירים אותי מהילדות

&nbsp
בד"כ אחרי יומיים זה המבחן האמיתי אחרי שחופפת ורואה אם השיער מסתדר לי כמו אחרי המספרה והתספורת עברה את המבחן בהצלחה

מרוץ המדרגות של חיפה !

1,075 מדרגות בקצת פחות מ- 35 דקות

היה כיף!

חברה שהבאתי התברגה בשלישיה הראשונה בקטגורית הגיל!

debby12

New member
מנהל
המירוץ מתחיל מלמטה או מלמעלה?

או שזה גם הלוך וגם חזור
?

debby12

New member
מנהל
וואו - קשה

סחתיין לחברתך שהתברגה בשלישיה הפותחת! כבוד!

עדיקים

Active member
מזל טוב לי אמא בת 9

חגגנו יומולדת לגדולה היה ממש כייף. האיש הגיע מוקדם מהעבודה והלכנו יחד לממלכת השוקולדים מקס ברנר, הרס לי את הדיאטה אבל היה שווה כל ביס.
אתמול אירחנו את משפחת האיש וחגגנו יומולדת עם משפחתו וסוג של חנוכת בית כי זו היתה פעם ראשונה שאירחנו את כולם לארוחת ערב. עכשיו נשארה חגיגה אחרונה עם משפחתי.

debby12

New member
מנהל
מזל טוב! גיל 9 הוא נקודת ציון בעיני

כי הוא חצי הדרך לבגירות (גיל 18) אז מרגיש לי כמו "להפוך תקליט" של הילד. כמה שזה נראה רחוק - הזמן טס...

עדיקים

Active member
תודה

אני בהחלט מרגישה שהזמן טס, נראה שרק לפני שניה היא נולדה וכבר בת 9. בטוחה שגם לגיל 18 תגיע באותה מהירות, מלחיץ אותי להגיע לשם אבל יודעת שזה מעבר לפינה.

שבוע נחמד ביותר

הרבה בייביסיטרים- נהייתי ממש פופולארית ברמה שאין לי שנייה לנשום

יצא שהתבטל אחד הבייביסיטרים אז זה נתן לי קצת אוויר לנשימה...
&nbsp
רופא השיניים עידכן שאנחנו לקראת סיום... לדעתו נסיים קצת לפני התאריך שאני אמורה לחזור לארץ.לאור העובדה שלפני שבועיים הוא לא היה בטוח שנספיק -זה קצת הרגיע. הוא הראה לי שממש נשארו כמה דברים בודדים שתלויים במעבדה ולכן זה מתעכב אבל זה ממש הרגיע אותי.
&nbsp
הספקתי גם לבלות קצת עם חברות וגם חברה מארה"ב שלא ראיתי חצי שנה הגיעה ואמורה לראות אותה ואת הקטנצ'יק שלה בימים הקרובים.

aurora0

New member
בגדול רגוע

לא יכולה לחשוב על משהו מיוחד, אפילו הרווחתי חצי יום חופש עם עבודה שהתבטלה "בזכות" ל"ג בעומר.
ילדון אחד היה קצת עם חום והחופש היה בדיוק במקום כדי לתת לו יותר שעות עם אמא.
שבוע הבא אמור להיות טיפונת יותר לחוץ, נקווה שיעבור הכל חלק מבחינת עבודה ותיאומים

עדיקים

Active member
שבוע עמוס עמוס עמוס

יש לחץ בעבודה ועובדת קשה מאוד השבוע. אמנם לא נשארת יותר מהרגיל אבל בשעות שאני בעבודה אין זמן לנשום.
היו אחה"צים עמוסים במטלות ועניינים.
היה יום חופש לילדים עם ביטול הסידור ברגע אחרון, בסוף הסתדר בקושי.
האיש היה עמוס וכל תכנון והפקת האירוח כרגיל נפל עליי.
אוטו אחד נכשל בטסט אז עכשיו צריך לתקן וללכת להעביר אותו שוב.
שבוע נטול שעות שינה ולמרות הפרגון הבוקר מההרגל אני כבר עירה מקווה לנוח בצהריים כי לא סיימנו עם חגיגות ל"ג בעומר ויש לנו עוד אחת היום.

חשבתי שאנחנו חגגנו אחרונים לג בעומר ביום חמישי.....

מסתבר שטעיתי......
זה מתחיל להראות כמו השבוע שלפני פורים שכל יום מתחפשים

אני מרגישה שכשאצלי לחוץ בעבודה, הרבה יותר קל לי לעבוד.
אבל לפעמים ה"אין לי זמן לנשום" הופך לאין לי זמן אפילו לאכול ואז זה כבר מרגיז. אני מקווה שאת בשלב היעיל

debby12

New member
מנהל
מוצלח - הייתי ב-

כלומר - לא נסעתי לשום מקום, ואפילו עבדתי מהבית 3 ימים השבוע - מה שאפשר לי 4 שיעורי פילאטס משבת הקודמת עד שבת הזו. כיף גדול.

ומחר יש פה חופש (ממוריאל דיי - שמציין גם את תחילת הקיץ), כך שיום שישי היה "ערב חג" וכבר שקט יחסית לפחות במיילים מתוך ארה"ב

למעלה