איך היה השבוע שלי

מסיבת יומולדת בגן

לבן הצעיר וזה בכלל עוד לא היומולדת שלו..... בגלל מסיבת סוף שנה והחופש הגדול חגגנו השבוע לילידי חודשים יוני ויולי

ראינו בגן ילד שמאוד אהוב על חבריו, התרשמנו כמה ההתנהגות שלו בוגרת (אפילו שהוא מהצעירים) וראינו כמה שהוא שמח וחייכן (במיוחד בהשוואה לילדי היומולדת האחרים שהיו די קפואים)
היה לנו הרבה נחת
.

בגלל המסיבה הגענו לעבודה באיחור, אז גם היה יום קצר בעבודה... פעמיים כיף

השתלמות נהדרת שהייתי בה

אני מאוד אוהבת להרחיב את הידיעות שלי וללכת להשתלמויות והלכתי להשתלמות של 2 נשים נפלאות שמלמדות מוסיקה ותנועה וקיבלתי מלא רעיונות וגם הכרתי גננות אחרות.
&nbsp
הגעתי לשם קצת לא מרגישה טוב ומהר מאוד האנרגיות דבקו בי ויצאתי משם עם חיוך ענקי
וכמובן עם מלאי של כמה דיסקים ממש שווים להוסיף לאוסף הדיסקים הענקי שכבר יש לי עבור הגן

עדיקים

Active member
רק בשני חזרנו אז הנופש כיכב גם השבוע

בחמשוש פורגנתי בלילה לבד אז החלטתי בנוסף לסידורים השוטפים להשקיע ולטפח את עצמי בתספורת חדשה פדיקור, מניקור ועוד. היה ממש כייף והבעל שבדרך כלל לא מתעניין
שמח לקבל אישה משודרגת.

אדוינה

New member
השתלמות

חזרתי מהשתלמות קצרה (שבועיים וקצת ) בארה"ב. היה מקסים.
מה עושים עם הטעם של "עוד" ? במיוחד בגלל שהנסיעה הצליחה להמחיש לי שהחיים יכולים להיראות אחרת.
סליחה מראש על השאלה הטיפשית. חזרתי כבר לפני שבוע אבל התחושה לא עוברת.

אולי את עוד בג'ט לג ובגלל זה התחושה לא עוברת
..וברצינות :

אם נשאר טעם של "עוד" - אז כנראה באמת היה מוצלח...
לדעתי, תמיד אפשר לחשוב שהחיים יכולים להראות אחרת, אבל תלוי כמה רוצים את זה ומה המחיר שצריך לשלם בשביל זה.
מתוך ההודעה אני יכולה לחשוב על שני נושאים שנסיעה לחו"ל יכולה להראות ולהציף שהחיים יכולים להראות אחרת והם מאוד שונים:
- בן הזוג יודע להתמודד עם ניהול הילדים והבית
- העבודה/ המשכורות החיים בחו"ל יותר טובים.
לכל אחד מהנושאים הפעולה לקידום השינוי שונה אבל בסופו חוזר למשפט למעלה : תלוי כמה רוצים את זה ומה המחיר שצריך לשלם בשביל זה.

אדוינה

New member
המשפחה היתה איתי .

בג'ט לג ,זה היה יותר גרוע
לא רציתי לפרוק את המזוודות כי אולי אסע שוב.
אבל ברצינות: טיילתי דיי הרבה בחיי אך אף פעם לא גרתי תקופה ממושכת במקום אחד בחו"ל וזו חוויה שונה מטיול.
חייתי את אותם חיים כפי שאני חיה בארץ עם משפחתי אפילו כולל עבודה וזה היה כל כך שונה מהארץ . הרבה יותר נעים ואני לא יודעת בדיוק מה גרם לזה.
כי גם בישראל אני חיה חיים ממוצעים ודי נוחים וגם שם היה די נוח ולא יותר. אז מה עשה את החוויה כל כך שונה. טוב כנראה שאני סתם מגזימה. זו כנראה חביבות היתר שלהם והנימוסים המופלגים ששבתה אותי אבל אומרים שזה לא אמיתי

מבינה אותך
אני חיה בחו"ל ואומנם נכנסים לשגרה

מסוימת כמו בארץ אבל עדיין זה שונה.
יש יותר זמן לטייל, יש זמן לתחביבים, יש יותר כבוד לזמן משפחה וזמן עצמי מבחינת העבודה ויש גם סוג של שקט להיות רחוק מכולם.
&nbsp
יש משהו קסום בלגור בחו"ל גם אם אתה נמצא בשגרה כמו בארץ, זה מאוד שונה בעיני- לטוב ולרע.

debby12

New member
מנהל
לגבי העבודה

תוהה למה הכוונה ב"עבודה יותר טובה" (ציינת את זה בנפרד משכר)

את מתכוונת מבחינת עניין/אתגר?

העבודה לא בהכרח יותר טובה - תלוי...

debby12

New member
מנהל
הו חזרתם - ספרי עוד על השהות!

ביקרתם בוושינגטון בסוף?

נשמע שמאוד נהניתם. השאלה לא טיפשית כלל.... ואפשר לקחת צעדים אקטיביים לשנות מיקום.

מצד שני הייתי לוקחת בחשבון שנסיעה של שבועיים היא לא "החיים הרגילים" - אז קצת לא פיירי להשוות לשגרה הקבועה.

אדוינה

New member
בוושינגטון...

היינו בנסיעה קודמת לפני 14 שנה.
בנסיעה הזאת היינו רק בפילדלפיה ובפרבריה עד לנקסטר ,הכי רחוק שנסענו.
האמת שכל השנים פזלתי החוצה, אבל זה לא קרה.
החיים שלי שייכים לכאן. אם אמשיך לחפור בנושא , אני עוד אמצא את עצמי נוסעת שוב, מכיון שכל כך קל היה לחיות שם, בארץ ללא הגבלה הזאת... אז החלטתי לרדת מהנושא והזמן יעשה את שלו. כמו מי שאמר בפאנל ההוא בחדשות אתמול לרוני דניאל "אין לנו ארץ אחרת ,אתה רוצה לשנות, תשנה מבפנים".
מנסה להתלות במשפט הזה , מכיון שיש הרבה סיבות טובות לרצות ללכת.
וסליחה על הפאתוס.

שבוע קצת קשה

לא קל לחזור לגור עם ההורים, גם אם זה זמני...
הם די משגעים אותי ומתערבים הרבה

&nbsp
בגזרת הביורקרטיה וטיפולי השיניים- נאלצתי להתווכח שם עם המרפאה שיזיזו עניינים קצת יותר מהר ולא יעבדו בעצלתיים כל פעם רק שן אחת אלא יותר בכל טיפול, במידה וזה אפשרי כמובן. השבוע יש לי 4 תורים בשבוע וכל תור אמור להיות 45 דקות כך שמקווה שזה יזיז עניינים.
&nbsp
בגן שעבדתי בו יש המון בלאגן ומנסה לעזור מרחוק -לא פשוט...
&nbsp
התחלתי לשלב עם טיפולי השיניים פה גם בייביסיטר לילדה מתוקה וזה נחמד-גם מעבירה זמנים ריקים (כי כל החברות עובדות ובערב עסוקות עם הבעלים אז יוצא שאני רוב היום לבד) וגם מרוויחה קצת

debby12

New member
מנהל
שבוע כמעט מושלם

בתי האמצעית עברה את המבחן לחגורה שחורה בטאי קוואן דו. היא בת 10 וכבר 5 שנים לומדת טקד (מחצית חייה!). כולנו גאים בה מאוד.

נסתיימה שנת הלימודים בביה"ס לעברית של סוף השבוע - מה שמוריד מאיתנו וואחד עז כבדת משקל.

נסיעת עבודה מוצלחת מאוד
שכללה גם "לג" אחד ובו שידרוג מזליסטי למחלקת עסקים שהיתה ריקה כמעט לגמרי - ראו תמונה. דובר במטוס של אייר צ'יינה - השירות היה מעולה והשמיכה היתה "כמו בבית" (עם ציפה מבד). התמונה צולמה שניה לפני שנרדמתי ל-8 שעות...

לבסוף - נגד עין רעה - היום במסיבת הסיום של ביה"ס לעברית מישהו הביאה מין פיתות כאלה שהיא התגאתה שהם נטולות גלוטן ובמיוחד הביאה לי את המגש כדי שאתכבד. אז התכבדתי..... אחרי רבע שעה היא הגיע כדי להתנצל ולומר שבעצם היה כתוב ללא GMO (כלומר ללא רכיבים מהונדסים גנטית) ולא Gluten- free
. האמת היא שזו אשמתי - הייתי צריכה לדרוש לראות את העטיפה בעצמי - אבל היא היתה כל כך משוכנעת ומעודדת שנראה לי פרנואידי לבדוק אותה, מה גם שדובר באישה מאוד משכילה (אחת שקשה להאמין שסובלת מכשלים בהבנת הנקרא)

ועכשיו אני חוזרת למיטה/שירותים לרחם את עצמי...

debby12

New member
מנהל
תלוי מי... היא פורשת בשיא

האמת שכבר חצי שנה בערך היא מבקשת להפסיק, אבל הוריה הלוחצים הודיעו לה שתוכל להפסיק רק אחרי שתקבל חגורה שחורה כי אנחנו כבר כה-קרובים....

אבל לממשיכים נדמה לי שיש דרגות בחגורה השחורה - דאן 2, דאן 3 וכן הלאה. אני לא 100% סגורה על זה. צריכה לשאול את האב המסור (שהוא במקרה או שלא במקרה גם מכור לט ק ד) אבל הוא בנסיעת עבודה.

למעלה