איך היה השבוע שלי

debby12

New member
מנהל
לא אישי - אבל חמוד

הקליפ של עמישראל שר "שלום לך ארץ נהדרת" - כיפי לצפייה בעיני (למרות שרוב התגובות אליו שליליות)
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4802334,00.html

חוץ מזה לא להיט במחוזותי. נראה שהקיץ או אפילו האביב לא יגיעו השנה אי פעם, והרסו את הבית מאחורינו והתחילו לבנות חדש. זה גם מרעיש וגם מטריד (כי בטח יבנו מפלצת, מה גם שהמגרש ההוא גבוה משלנו ומתנשא מעלינו).

מצאתי מתנות לכל האחיינים שלי

זה די מתנות בקטנה כי אני בד"כ הולכת איתם לחנות ונותנת להם לבחור בעצמם מתנה אבל אוהבת תמיד להביא להם משהו קטן ממני כשהם מגיעים

מחכה בקוצר רוח לבואם

יום עצמאות

הצלחנו לשכנע את אמא שלי להזמין את כל המשפחה המורחבת אליה.
היא חששה שלא יהיה מקום לכולם, אבל משחק הכיסא החם וילדים על הדשא הצליח והיה מפגש כייפי.
היה גם כיף שלמחרת היה יום שישי, אם כי עד עכשיו לא ברור לי למה משרד החינוך לא עשה גשר..... היה מבאס לקום מוקדם ביום שישי.....

בגזרת טיפולי השיניים- לאט לאט זה תופס תאוצה

ורואים שיפור גם בחניכיים וגם עם השיניים. אני רק מקווה שנספיק הכל ולא אצטרך לדחות את החזרה הבייתה לארה"ב.
&nbsp
זה לא קל לחזור לחיות עם ההורים, זה די מוציא אותי מהאיזון כך שמחכה בקוצר רוח לשיאצו ודיקור- לרוב זה מאזן אותי גם מבחינה רגשית

&nbsp
סה"כ נחמד לי פה ומנסה לשלב יחד עם טיפולי השיניים גם טיולים ומפגשים עם חברות וכו'.
הסתובבתי השבוע בדרום תל אביב, הספקתי לקפוץ לסמינר הקיבוצים ולקנות מלא דברים להשלמת מה שראיתי שחסר לי- קיבלתי שם יחס ברמה של שטיח אדום

&nbsp
הספקתי לקרוא 3 ספרים ביום וחצי - יש לי הרגשה שאני אקרא עד סוף השהות פה את רוב הספרים שיש בספריה בחדר שאני ישנה בו

היה שבוע קצר ואינטנסיבי

האמצעי הופיע עם המקהלה בטקס יום הזכרון.הופתענו, לא ידענו שהמורה/ המנצח על המקהלה כ"כ מוכשר היה מרגש לשמוע אותם שרים.

היה שבוע עם המון עבודה שהיתה צריכה להתבצע בחצי שבוע.... אבל יום הזיכרון הוא יום שמאוד קשה להתרכז בעבודה אז בכלל התקצר השבוע... ככה שנשארו לי משימות רבות לשבוע הקרוב.

על יום העצמאות כבר כתבתי במשהו קטן וטוב.

מעכשיו מתחילה אצלנו עונת המסיבות : ל"ג בעומר, יום הולדת בגן, סיום חטיבה, סיום חוגים וכד'.... בכל שבוע חגיגה אחרת. יהיה כיף ומעייף.

עדיקים

Active member
חזרנו מסופ"ש זוגי

לא יכול להיות יותר טוב מיזה.
פעם ראשונה מאז נולדו הילדים שיצאנו לסופ"ש, לפני מספר שנים נסענו ללילה ומאז לא ניסיתי ליזום כלום למרות שמאוד רציתי כי אין לי מישמור.
האיש רצה לנסוע עם חבר אמרתי למה לא איתי ומכאן הכל התחיל להתגלגל. בשיתוף פעולה מדהים של משפחה וחברים הצליחו הילדים לעבור מבית לבית חלק כל אחד בנפרד וחלק ביחד. כבר חולמת על הפעם הבאה.
היה מדהים מרענן ומעייף כי באמת שלא נחנו בכלל רק התרוצצנו וטיילנו המון ואחד עם השני, כל-כך הרבה זמן איכות שהיה חסר לנו.
היה מרגש לפגוש את הילדים ולראות שהתגעגעו אלינו לא פחות ממה שאנחנו התגעגענו אליהם.
זהו היום ארגונים והשלמת שעות שינה ומחר חוזרים לשגרה.

עדיקים

Active member
כי באמת היה מדהים וכייף

היינו בברצלונה, קיבלנו אחלה מזג אויר.

למעלה