המלצה לסופש

המלצה לסופש

החלטתי לפנק את אחותי ולהזמין אותה לסופ"ש
מתכננות בסופש הבא
מחפשת מלון כיפי באזור המרכז שיש בו ספא מפנק.
נשמח גם למרכז קניות קרוב ולהמלצה עם מסעדה מפנקת בקרבת מקום

תודה וחג שמח!

ומנצלשת לבקשת המלצות על לונדון... מחפשת המלצה למלון טוב, זול

ומרכזי, להצגות מומלצוץ ובכלל למה כדאי לעשות למי שמחפש לונדון למתקדמים (גרתי שם תקופה אבל לפני 20 שנה...)

תגדירי זול?

לגבי הצגה, שני אנשים שאני סומכת על הטעם שלהם המליצו לי על Book of Mormon, אז קניתי כרטיס לקראת נסיעתי הקרובה.
מה כדאי לעשות זאת שאלה שתלויה ב... מה את אוהבת לעשות. תני כיוונים חוץ מהצגות. שופינג? אתרים לבקר בהם? מוזיאונים? מוזיקה? אוכל? שווקים? שמונצעס? בקיצור, מה את מחפשת?
בשנה שעברה הלכתי לסיור של ה- London Walks אחרי שקראתי כמה וכמה המלצות כאן בפורום, והתאכזבתי קשות. זה לא באמת היה סיור. הלכנו במקומות משמימים, מבני בטון כעורים, סביבה לא מושכת, ושמענו המון קשקשת בלתי נפסקת על אנקדוטות מהעבר, תוך כדי שהמדריך מדי פעם מצביע על אחד הגגות באופק, וממקם בו את זירת ההתרחשות שהוא מתאר. אני הנחתי שהסיור הוא העניין כאן, ולא ה"בלה בלה בלה" של המדריך.

סיור אמנות רחוב בשורדיץ'!

אם אנחנו הלכנו ונהנינו שלוש שעות שלמות בקור המקפיא בפברואר, על אחת כמה וכמה תהנו במזג אויר מזמין יותר.
&nbsp
הלכנו עם דייב מ: http://www.shoreditchstreetarttours.co.uk/
שהתגלה כהיסטוריון אמיתי של אמנות הרחוב בשכונה שהעביר סיור מרתק ונפלא.
היינו בברלין בסיור דומה, של אלטרנטיב ברלין, ואי אפשר להשוות את רמת הידע, הפירוט והעניין בסיור לזה של לונדון.
&nbsp
אחרי הסיור נשארנו באזור ונהנינו מאד בשוק ספיטלפילד הסמוך ובמסעדה הודית בשורדיץ, בהמלצת המדריך. יש בשורדיץ' גם מכולות הודיות נהדרות אם את חובבת שכאלה

וגם - אם לא הייתם בחדרי המלחמה של צ'רצ'יל - המוזיאון מרתק

קפצנו לרגע והגחנו בחזרה ממצמצות לפני הקרקע כעבור שלוש וחצי שעות. היה מעניין, מעשיר, והדמיון שלי עבד שעות נוספות בחזרה במלחמת העולם השניה.
&nbsp

תודה לשתיכן! מלון כבר נמצא. אני בעיקר מחפשת המלצה על רחובות

מגניבים, שווקים כייפיים (מעבר לבורו מרקט שבו היינו ומתוכננות ללכת שוב), שכונות חדשות והייפיות. לונדון למתקדמים.
שתינו היינו שם כמה וכמה פעמים ואני גם גרתי שם שנתיים אז מחפשות דברים OFF THE BEATEN TRACK
תודה!

אני אוהבת את Portobello Market ביום שבת מוקדם בבוקר

כשכל דוכני העתיקות נפתחים, והרוכלים פורשים את מרכולתם. לפני שכל ההמון מגיע. מוי כיף.

Dr T noki

New member
ראיתי עכשיו בויינט המלצה על מגלשה חדשה מגניבה מאיזה פסל

תסתכלי אם את בקטע.

debby12

New member
מנהל
בשביל זה אפשר ליסוע ל"מפלצת" בקריית יובל בירושלים - לא?

סתאאאאם - פשוט זו התמונה שמיד קפצה לי בראש כשכתבת מגלשה מאיזה פסל.

למעלה