שרשור "גיסתי ואני"

אין ספק שדמיון בגיל הילדים הוא מרכיב חשוב

בחיבור המשפחתי.
אנחנו שומעים את זה מחברים שנעלבים ומתמרמרים כל הזמן בשם הבנות הצעירות שלהם כאשר הגיסה עם הבנות הבוגרות מעירה על ההתנהגות שלהן.
בגילאיים דומים היו גורמים לאיזון בינהם (אם כי זה גם עלול ליצור תחרות סמויה)

איילה א

New member
רק אחת

נשואה לאח של בן הזוג.
8 שנים בערך, ואנחנו ביחסים קרובים אבל לא אינטנסיביים. אנחנו יכולות לשבת שתינו במפגש משפחתי ולגולל שיחות, אבל אין לנו מפגשים רק שתינו או ביוזמת שתינו. מדי פעם יוצא שאנחנו מזמינים רק אותם או להפך וזה כיף, אבל זה די נדיר.
אין לשעבריות, ואין ממש מה ללמוד או ללמד בקשר שלנו.
באופן כללי אני מאוד אוהבת אותה, היא מקסימה - אבל רוב עולמות התוכן שלנו לא משיקים. היא, כמו כל שאר הנשים במשפחה של בעלי, עובדת בתחום טיפולי במשרה חלקית, ואני העוף המוזר היחיד שהוא אישה קרייריסטית עם שעות לא שפויות. בניגוד לחמותי היא לא שופטת אותי על זה אלא מפרגנת

עדיקים

Active member
למה רק גיסתי ואני מה עם גיסי ואני
?

יש לי גיסות מהצד של הבעל.
כבר כמעט 2 עשורים בחיי
אין ביננו קרבה למרות שנפגשים המון כי יש מפגשים משפחתיים קבועים וקרבה בגילאי הילדים אבל היחסים ביננו לא חמים והדוקים לא ציפיתי ליותר ולכן לא התאכזבתי. אוהבת אותן מאוד אנחנו פשוט מאוד שונות.
מעולם לא חשבתי שהגיסות שלי יהיו חלק עמוק בחיי לעומת זאת מהגיסים שלי כן ויש לי איתם מערכת יחסים טובה מאוד אבל זה בגלל שהם כמו אחים גדולים עבורי.

debby12

New member
מנהל
סבבה - גם "גיסי ואני" הולך. אם כי...

נראה לי שמערכת יחסים קרובה מדי עם הגיס איכשהו עשויה להיות בעייתית

יש לי מלא גיסות

נשואות לאחים שלי יש 3,
עם כולן אני מסתדרת מעולה,
עם אחת זה לקח יותר זמן עד שנכנסה למרקם המשפחתי.
(פז"ם. 14 שנה, נשואה לאחי הגדול. כמו אחות גדולה בשבילי.
10 שנים. נשואה לאח שמעלי. מסתדרות לא רע אבל לא באופן מיוחד.
5 שנים. לאח נוסף. מסתדרות ממש טוב. אני הגיסה היחידה הלא דתיה שלה (היא לא דתיה גם) וזה יוצר מכנה משותף)
עם כולן אני בקשר רציף בוואטצאפ ומידי פעם סקייפים.
&nbsp
לאיש שלי יש 3 אחיות ו2 אחים. האחים לא נשואים אז בצד שלו יש לי בינתיים גם רק 3 גיסות.
אחותו הקטנה היא אחת מהחברות הכי טובות שלי.
היינו צמודות במשך שנים (עד שעברנו לחו"ל) ואני גם הכרתי לה את בעלה.
עם 2 האחיות הגדולות זה אחרת..
אחת לא בקשר איתנו כבר מעל עשור, מאז שלמדתי לשחרר את הכאב של הניתוק, אני מבינה שיש לזה הרבה יתרונות..
השניה לא היתה איתנו בקשר 8 שנים וחזרה להיות איתנו בקשר בשנתיים האחרונות.
זה עוד מאוד מורכב ודורש הליכה על ביצים.
איזה כייף שאנחנו רחוקים

&nbsp

אורית2011

New member
היתה לי גיסה ואז נפרדתי מאחיה

ורווח לי. היא אף פעם לא סבלה אותי והיתה מכניסה לי מתחת לחגורה כל הזמן. מכיוון שבמשפחה שלה היא נחשבת נורא רגישה, אסור לומר לה שום דבר, ולכן שמרתי הרבה זמן בבטן, עד לשני פיצוצים גדולים. במבט לאחור לא הייתי טורחת ואני לא מבינה למה כל כך התעצבנתי. כנראה בגלל שהרגשתי שכולם מצפים שנהיה חברות טובות, ושנורא רציתי שיקבלו אותי במשפחה של בן הזוג.
מהפרספקטיבה של היום, אני יכולה לבשר, שכל הנשמות הרעות עוד שם ועושות נזקים לעצמן בבחישה הבלתי פוסקת. אני כבר לא מעורבת, אבל לא הצלחתי להגיע לטוב הלב המתבקש ולהפסיק להרגיש שמחה לאיד.

ממש לא צריכה להרגיש רע (לגבי השמחה לאיד)

אם הייתה מכניסה קבוע מכות מתחת לחגורה וכדומה.
אבל את תמיד יכולה להגיד לעצמך שאת שמחה כי אולי כך היא תלמד

למעלה