איך היה השבוע שלי

משחק של קבוצת הכדורשת שלי

אמנם הפסדנו
אבל הרגשתי שהמשחק היה שקול יחסית.
הקבוצה שלי ממעטת לשחק משחקים תחרותיים, כך שעם עוד קצת אימונים של משחקים אמיתיים נראה לי שנשתפר מאוד .
האנדרנלין מהמשחק השאיר אותי בהיי כדי לצלוח את היום של אחר כך עם מיעוט השינה

האהבה של הילדים בגן אליי

אולי הם מרגישים שאני עומדת לעזוב, אולי זה סתם בגלל שהם מחזירים אהבה- הם בזמן האחרון לא עוזבים אותי לרגע.
&nbsp
מודה שזה משגע אותי לפעמים כי כל רגע שומעת את השם שלי (ויש עוד מורה בכיתה!) אבל החיבוק שלהם והעובדה שכשהם קמים מחלום רע או לא מרגישים טוב הם פונים אליי לחיבוק ואפילו קוראים לי "אמא" עושה לי כל כך טוב בלב. אז נכון אני לא אמא לילדים משלי עדיין אבל אני לגמרי האמא שלהם מבחינתי לפחות בשעות הגן.
&nbsp
אפילו אחת האמהות בגן קראה לי "אמא אווזה" כשראתה את כולם הולכים אחריי לכל מקום

debby12

New member
מנהל
שבוע מעולה

ביום שישי יצאתי לקמפינג ב...מוזיאון. בכורתי ואני השתתפנו בפעילות של שינה במוזיאון יחד עם חברה שלה ואמא שלה/שכנה. כזה:
http://smithsoniansleepovers.org/index.shtm

היה מרתק - למדתי דברים חדשים, והיה מיוחד וכיפי (למרות שמתיש ולא הכי נוח לישון בשק שינה על השטיח במוזיאון...)

ביום שבת הייתי בבר-מצווה בבית כנסת רפורמי. אחרי העליה לתורה וכו', נערכה שם מסיבת ריקודים עם "מפעילות" וכאלה שזה מה שחתן השמחה רצה.
וכך מצאתי את עצמי מפזזת בהנאה רבה עם בת ה-7 שלי שהפגינה יכולת פיזוז מרשימה, וגם משתתפת איתה (עם עוד בנות) בתחרות "שירת בצורת" (רק עם השפתיים ותנועות - עם מוזיקת רקע). היה כיף גדול - קיבלנו כל מיני טבעות מנצנצות ושאר קשקושים מנצנצים. למשך שעתיים הייתי בגיל מנטאלי 12 בערך והיה אחלה. היו שם גם אביזרי תחפושת וצלם מקצועי שצילם אותנו איתם והדפיס וחילק תמונות.

אפילו ביתי האמצעית שהיתה חמוצת פנים וסירבה להשתתף בכלום לא הצליחה להעיב על השמחה.

שבוע של סגירת קצוות

מי שמכיר אותי יודע שאני אוהבת שהכל מסודר ומאורגן ואם לא- זה קצת מוציא אותי מאיזון.
לאט לאט דברים נסגרים בהקשר של הנסיעה שלי- יש סופסוף כרטיסי טיסה, רוב הדברים שהזמנתי כמתנות לחברים ומשפחה הגיעו, יש כמה תורים ראשונים שנקבעו לי לטיפולי השיניים, יש לי כנראה מחליפה, הכנתי כל מה שצריך עד סוף שנה למחליפה שלי, הצוות בגן יודע שאני עוזבת ועכשיו בעיקר מחכה שיעדכנו את ההורים. קצת חוששת מזה ומהתגובות. מחפשת עץ גבוה לטפס עליו
.
&nbsp
קצת בלחץ והתרגשות מהנסיעה, ביקור ראשון בארץ ואני מאוד אוהבת את השקט שלי, מפחדת ללכת לאיבוד בנסיעה הזו ולחזור להיות פרפרית של פעם, שאני לא אוהבת...
גדלתי והתבגרתי מאוד בשנים האחרונות ואני אדם שונה לגמרי ולהורים שלי יש נטייה להחזיר אותי להיות הילדה שהייתי. אבל עם ההתבגרות והצמיחה האישית גם קיבלתי מספיק כלים להתמודד עם זה אז מאמינה בעצמי שאתמודד עם זה.
&nbsp
&nbsp

יהיה בסדר
!

נקרא שאת כבר מאורגנת היטב!

לגבי החזרה להורים, מאחר וזה לתקופה קצובה ולמרות שאת כבר לא מי שהיית, לא היייתי נכנסת איתם לריבים על הנסיונות להחזיר אותך להיות ילדה שלהם.....
חוץ מזה, בלהיות ילדה יש גם יתרונות יש מי שדואג לך- כל הזמן תחשבי ככה ואולי זה היה יותר קל

<אם לא פשוט תקטרי פה....
>

תודה

האמת שהחשש הכי גדול שלי זה אפילו לא טיפולי השיניים אלא השהייה עם ההורים.
אומנם חלק מהזמן אהיה אצל חמותי-בהתחלה ובהמשך כשאחותי תגיע לארץ ובעלי יגיע גם לארץ, אבל עדיין... יש להם נטייה לנסות להחזיר אותי לילדה הקטנה שהייתי פעם ומאוד קשה לי עם זה.
&nbsp
והכי פוחדת מהמריבות שלהם... אתמול כולה דיברתי עם אמא שלי 20 דקות והתייאשתי כי ב-20 דקות שיחה הם לא הפסיקו לריב תוך כדי. המריבות שלהם באמת יהרגו אותי...
&nbsp
ברור שאני אדם שונה ולא האדם החלש וחסר הביטחון שהייתי פעם אבל מפחדת שהם יחזירו אותי שוב להיות הבחורה הזה שאני כבר מזמן לא ולא רוצה לזכור שהייתי.
&nbsp
ובכלל, יש לי קצת הרגשה שארגיש כמו חייזר כי אומנם רק שנתיים לא הייתי בארץ, אפילו פחות אבל... המון השתנה אצלי והתרגלתי להרבה דברים נוחים פה שבישראל אין למשל הדבר הבסיסי של לשלם למונית באשראי, או שפה למשל אפשר להזמין כרטיסי אשראי דרך האינטרנט ואתמול לקח לי שעה לעשות את זה טלפונית בישראל והעבירו אותי ל-5 נציגים שונים....
&nbsp
קצת מלחיץ כל הביקור הזה!

aurora0

New member
חופשתפסח - בינתיים

עם כל החששות מזה שהילדודס בבית להרבה זמן, כמה ימי חופשה ראשונים עברו ממש בשלום+ הספקתי לעבוד בהם.
הייתה התגייסות ספונטנית של בני משפחה והיה משהו נחמד בהורדת ההילוך בבקרים, לא צריך להספיק לגן...
יש עוד שבוע עד חול המועד ואני כבר מריחה את החופש שלקחתי בחול המועד עצמו, כך שיש באוויר הרגשה נעימה וחגיגית

שגרה כייפית כזאת

לשמחתי פסח יוצא בסופש אז בכלל לא הולך לשנות לנו את הרצף המתוק

עדיקים

Active member
שגרתי ורגיל. הילדים מרגישים חלקית את החופש

הם עדיין חלקית לפחות במסגרות עד אמצע השבוע.
אחרי כן אצטרך למצוא פתרון.
מתכוננת לחופש הנחמד שהולך להיות שבוע הבא למרות שהולך להיות עמוס, מתכננים כל-כך הרבה מקוה להספיק כל מה שמתכננים.

למעלה