שלום! ושאלה שטחית

שלום! ושאלה שטחית

שלום לכולן! ושאלה שטחית (אולי נהפוך לשרשור המלצות צרכניות??)
אני מחפשת טישירטים מעניינים לקיץ. משהו עם אמירה, או גזרה מעניינת, או מבד מיוחד. עדיפות לחנויות שמוכרות ברשת. בינתיים מצאתי רק דברים בנאליים או חולצות מהממות (אצל ZUCKERׂ) אבל ב300 שח וצפונה...
תודה!

פריZמה

New member
The mountain

חולצות מעניינות, מארהב.
גזרות סופר סטנדרטיות.
קנינו דרך אתר שמכר בארץ בזמנו, במחירים מופקעים

לדורין פרנקפורט יש מידי פעם יציאות חביבות

Cotton

מעולם לא נכנסתי לדורין פרנקפורט. איכשהו היה לי דימוי של מקום

מבוגר וכבד. לנסות?
ו-תודה!

Ani15

New member
HDL דפנה לוינסון

הגזרות שלה לא מתאימות לי בדרך כלל אבל זה בהחלט מקום טוב לטישירטים מעניינים למי שכן מתאים לה.

נועם@בת

New member
ראיתי בזארה

לא התאימו לי, כנראה מתאים לנשים שטוחות חזה, אבל החולצות חמודות.
&nbsp
בתיה

mom at work

New member
המלצה על ארון עם דלתות הזזה ?

אנחנו צריכים ארון לחדר החדש של הבכורה, ומשיקולי (חוסר) מקום, כנראה שיהיה ארון עם דלתות הזזה. מכיוון יש לנו נסיון רע עם ארון כנ"ל בחדר השינה שלנו (הדלתות מתפרקות \ יוצאות מהמסילות) ,אשמח לקבל המלצות - עדיף באיזור חיפה\צפון, אבל לא הכרחי. (גם השמצות תתקבלנה בברכה - שנדע ממי להזהר).
תבוא הברכה על ראשיכן!

עדיקים

Active member
אין לי נסיון עם דלתות הזזה אבל יש לי המלצה

אנחנו קנינו לפני מספר שנים בדובל'ה ב-ACE ארון עם דלתות פתיחה רגילה אמנם אבל מאוד מרוצים מהארון. את דלתות ההזזה שלהם לא בדקתי. לא היה לי צורך.
באזור שלך לא מכירה חנויות שיהיה בהצלחה

debby12

New member
מנהל
לאיקאה יש ארון עם דלתות הזזה לבנות/שקופות

או לפחות פעם היה להם (הם משנים את קו המוצרים מדי פעם). ראיתי אותו אצל מכרה פעם והוא נראה יפה - אין לי מושג לגבי האיכות/איכות המסילות.

יש לי שני ארונות עם דלתות הזזה

גם אני הלכתי על דלתות הזזה בגלל חדרים קטנים במיוחד, אבל בסופו של דבר אני חושבת שזה מאוד נוח, והייתי הולכת על זה גם עם חדרים גדולים יותר.

ארון אחד הוא של Riviera, והשני הוא של אידיאל. משניהם אני מאוד מרוצה. בזה שבחדר הילדים התקמצנתי על מה שהם מכנים ״טריקות שקטות״, ואני קצת מתחרטת. הרבה יותר נעים כשיש טריקות שקטות.

אציין רק שארון אחד נמצא אצלי חודשיים, והשני שלוש שנים, אז אולי עדיין אין לי פרספקטיבה. אבל בינתיים, טפו טפו, הדלתות לא מתפרקות ולא יוצאות מהמסילות.

עדיקים

Active member
גם אני שמעתי דברים טובים על ריביירה

מתכננים להזמין ארונות בקרוב ולבקר בחנות לראות אם אפשר למצוא שם את הארון המתאים עבורנו. זה חלק מהתכנון לחופשת פסח מקוה שיצא לפועל.

mom at work

New member
תודה (מרוכזת) לכולכן

ריביירה ואידיאל הם באמת שמות שעלו - נבדוק אותם.
עם רהיטי דובל'ה (אייס) היה לי נסיון לא טוב (שולחן מחשב שביום בהיר אחד אחד המדפים שלו קרס על הראש שלי
).

למעלה