מתנת לידה מהעבודה

debby12

New member
מנהל
נשמע לי הרבה (מדי) אבל...

1. אני לא גרה בארץ אז אין לי אינדיקציה טובה למה מקובל היום וגם

2. איכשהו כשאני ובן זוגי דנים בסוגיה דומה תמיד המספר שאני מציעה הוא הנמוך יותר - אז אולי יש לי הטייה לכיוון הנמוך יותר.... (שזו דרך יפה לומר שאולי אני קמצנית...)

לדעתי, זה תלוי איפה גרים, מי עוד מביא מתנות וכמה אחיינים

יש עוד מלבדה (כי זה צריך להיות סכום שלא "יחנוק" אותך עם האחיינים האחרים, שאותם לא תרצי לקפח....)
מסייגת שהאחיינים שלי עוד צעירים כך שאנחנו עוד לא שם...
אני חושבת שעבור הבן שלי (עכשיו בן 12) מתנה של 400-500 ש"ח תהיה מתנת בר מצווה מכובדת+++ מאנשי קרבה ראשונה - סבתות ודודים (3 דודים).

יש גם עניין מי יקבל את הכסף: אני מכירה הורים שהסכימו מראש עם הילדים על חצי חצי או כסף מועבר להורים ומתנות לילד וכד'. ייתכן שלמרות שאת רוצה לשמח את הילדה, תשמחי בעיקר את הוריה

אני מתלבטת כמה להביא לבר מצוה שאנחנו מוזמנים כזוג (בן של חברים , עושים אירוע במסעדה)

מתנת לידה מהעבודה

היי בנות,
סתם מתוך סקרנות...
אשמח לדעת איזו מתנה קיבלתן מהעבודה שלכן והאם אתן מרוצות ממנה?
אני קיבלתי משחק עבור התינוק שיתאים לו רק בגיל חצי שנה אולי... ומזרן פעילות נחמד.

בילד הראשון - קבלתי מנשא לטיולים מאוד מושקע (ומאוד אנחנו)

אך הוא נראה לנו אז כ"כ גדול כך שהוא הוחלף בדברים קטנים לשימוש יומיומי.
לילד השני - אני לא זוכרת
(אולי כסף)
לשלישי - בקשתי בגדים - כדי שגם לו יהיו בגדים חדשים

מהעבודה של בעלי - לשניים הראשונים קבלנו דובים. הילד השלישי נולד בעבודה אחרת שהבוסים אפילו לא אמרו לו מזל טוב
. קבלנו זר פרחים ההצוות הקרוב.

לדעתי קבלת מתנות נחמדות מאוד (דווקא מתנה להמשך היא כייפית ומן הסתם יכולה לשמש לתקופה ארוכה יותר מצעצוע שתינוק מחזיק ביד)

debby12

New member
מנהל
מהעבודה בלבד?

עם הבכורה קיבלנו זר פרחים הביתה (לא זכינו להנות ממנו הרבה כי היא היתה בפגייה הרבה שבועות
)

עם האמצעית - בארה"ב קיבלנו.....זר פרחים הביתה.

עם צעירתנו החברים מהעבודה אספו כסף וקיבלנו כרטיס מתנה לאמאזון בהרבה כסף כי היו הרבה חברים... בסביבות 30 דולר. וניצלנו אותם לקניית חיתולים רב פעמיים מעולים.

עם השניה והשלישית היו כמה חברות לעבודה שהביאו ארוחת ערב מבושלת (זה מקובל פה) מה שהיה מאוד נחמד.

אין לי טענות לאף עבודה. מה שיוצא - אני מרוצה....

עדיקים

Active member
כייף לקבל מתנות שמתאימות לגיל מאוחר יותר

בהתחלה כולם מביאים מתנות שמתאימות לגיל לידה והם גדלים כל-כך מהר שכייף שיש גם משחקים לגיל חצי שנה.
בשתי הלידות קיבלתי מתנה כסף כשעשיתי ארוע. בוסים שונים. לא זוכרת כמה.
בלידה הראשונה החברים מהעבודה באו לבקר בבית חולים והביאו לי מתנה קשת לעגלה (מקוה שמתארת נכון את המתנה). גם זו לא בדיוק מתנה לגיל לידה אבל שימשה אותי המון בשני הילדים והיתה מעולה.

כרמיון 1

New member
אם אני זוכרת נכון, קיבלתי סט מצעים מהמקום שבו עבדתי אז

סט זוגי של בוגרים, לי ולבן זוגי, לא לתינוק. זה היה לפני 11 שנים +, לכן אני לא זוכרת בדיוק.
כשהבת נולדה, בדיוק לא עבדתי בשום מקום כשכירה.
לא הייתי צריכה דברים בשביל התינוק והיה סבבה, הסט הזה (אם כי אני זוכרת גם שהוא לא היה כל כך לטעמי).

mitmit11

New member
כלום

חברים בעבודה התארגנו ושלחו לי שובר לשילב. מקום העבודה לא שלח כלום פרט לגלויית ברכה.
אצל החצי נותנים מזרון פעילות של מיננה (בלידה השניה כבר בחרתי מהקטלוג של מיננה היות ומזרון כבר היה, כנל בשלישית).
אצל ההורים שלי הם קיבלו מתנות כסבים להולדת הנכד - 2-3 צעצועים רכים של טף טויס, מקסים ממש.
&nbsp
וגם אני חושבת שזה מעולה לקבל דברים בחשיבה קדימה. אני נוהגת לבקש מתנות לימי הולדת בראייה כזו. הם מתפתחים מאוד מהר בשנתיים הראשונות ושווה לפזר מתנות על פני שלבי ההתפתחות השונים.

Ani15

New member
פחחח

קודם שאקבל שי לחג בחג כלשהו, אח"כ נדבר על מתנה למשהו אחר...

SMS ברכה

ושאלה למחלקת יולדות איפה נמצא קובץ מסויים (בכונן המשותף, ויש שם את כל המידע שאתה צריך).
&nbsp
בעלי, שעובד במקום גדול ומסודר קיבל חבילה מסודרת שכללה שמיכה וצעצוע או שניים.

Bacio

New member
משתנה בין הלידות

בראשונה: מהעבודה שלי קיבלנו 1000 ש"ח בתווים לשילב. מהעבןדה של בן הזוג קיבלנו שי של 50 ש"ח (או 100 ש"ח) לטיוז אר אס. אני חשבתי שזו מתנת התעללות, כי לא מצאתי שם כלום, והייתי חייבת להוסיף כסף.
&nbsp
בשנייה: קיבלנו רק מהעבדוה של בן הזוג (אני עזבתי את העבודה), שני שוברים של 220 ש"ח כ"א לשילב (תאומות).

Cafe Latte

New member
צ'ק מהמקום עבודה. ועוד תלושים לשילב מהעבודה (כל אחד נתן

50 שח).

למעלה