איך היה השבוע שלי

שבוע רגיל עם כמה הפתעות

הריצות הרגילות בין עבודה לבית והסעות וחוגים.

בעבודה מציינים אצלנו ימי יהולדת בכיבוד לכבוד כל יליד החודש, בחודש שעבר פספסו את התאריך הרגיל לאירוע ולכן באיחור של חודש חגגתי אתמול יומולדת בעבודה

האיש שלי היה במסגרת העבודה קרוב למשרד שלי, וקפץ באמצע היום לבקר.

הילדים שלי בקשו היום שאני אקריא להם סיפור בבוקר לפני שיוצאים לגן / בי"ס. בגלל שהיינו מוכנים מספיק מוקדם, הספקנו
.
(הספרון הוא מר גוזמאי הבדאי שקבלנו מספריית פיג'מה, נושא לדיון בפני עצמו)

עדיקים

Active member
מזל טוב באיחור

מעניין מה תאריך הלידה שלך, אנחנו חוגגות קרוב.
איזה כייף זה לחגוג בעבודה, אני במקום קטן פה לא חוגגים והשנה בכלל הייתי בחופש.

debby12

New member
מנהל
רובו מעולה - בסוף פחות

התחיל בברצלונה בנסיעת עבודה - מקום סימפטי לפי כל קנה מידה וגם לא היה עלי הלחץ הדי-רגיל של משימה מלחיצה (כגון לדבר מול קהל או איזו סיטואצייה אחרת שמייצרת לחץ). גם הטיסה הביתה היתה מעולה - קיבלתי "שורה" לבד - 3 כסאות - וישנתי 7 שעות.

רק כשהגעתי הביתה גיליתי ילדה חולה ואומללה. נכנסתי למטבח כדי להכין לה מרק עוף שהיא ביקשה - בזמן הזה היא הקיאה במיטה. ובעודי מחליפה מצעים ומעבירה אותה לשכב על מגבות נקיות כדי שתקיא עליהם ויהיה יותר קל להחליף בזריזות - נכנס לי לתיבה מייל שבישר לי שהפסדנו באיזה עניין חשוב בעבודה.

לפחות הילדה שיתפה פעולה ואכן עברה להקיא על המגבות

בינתיים חלפו 36 שעות ולכולם שלום
<אם כי ההפסד הצורב עודו שם>

מקווה שגם אחרי 48 שעות מצבכם משתפר

גם אני קבלתי דוא"ל מרגיז ביום חמישי וכל השבת אני חושבת אם להבליג או לענות ואם לענות איך לענות ובאיזו תפוצה.

כמה מרגיז שהעבודה מחלחלת לתוך השעות הפרטיות.

עמוס נורא בעבודה

כי הפרטנרית שלי היתה בחופשת מחלה מתמשכת.
וזה כמובן השפיע גם על הבית.
אבל סכ"ה היה טוב.
&nbsp

שבוע ככה-ככה...

היה מקרה לא נעים בגן וממש ירד לי הלב לתחתונים-זה נגמר ממש במזל ורק הוכיח כמה אסור לי לסמוך על אף אחד

&nbsp
חוץ מזה, לימדתי השבוע על נושא הספר בדגש על הספרים של מרים רות וכל כך נהניתי ללמד את זה. הילדים חזרו הבייתה וציטטו משפטים מהספרים (ילדים בני 2-3!). ההורים ביקשו שאספר על מה הסיפורים כדי שיבינו את ההקשר וכמובן שישר זה נתן לי רעיון יצירתי ומצאתי את עצמי מתרגמת את הסיפורים, מעבירה הלאה לאישור אחת הגננות האמריקאיות שמכירה את הסיפורים והכנתי כל סיפור על דף דו צדדי כולל למינציה.
&nbsp
השבוע אנחנו עובדים על הספרים של רינת הופר- הולך להיות משעשע

&nbsp
חוץ מזה, השאר נשאר די חרא... מתחילים הכנות לטיפול הבא, נקווה שזה יהיה הטיפול המנצח.

חח האמת שממש נהנית מזה

ויודעת כמה זה תורם. אתמול הקראתי את איילת מטיילת ונתתי להם בבוקר לצבוע דף צביעה שלה ודף צביעה של בעלי החיים שהצטרפו לטיול. כשחזרתי הבייתה ניילנתי כל אחד מהם -את איילת על בריסטול צבעוני ואת החיות בנפרד ושמתי סקוץ' מאחורי כל חיה ועל המקומות שצריך לשים את בעלי החיים לפי הסיפור וככה יש משחק-המחשה.
&nbsp
היום אני אעשה את זה איתם במפגש כדי שידעו להראות להורים מה לעשות ואפילו כתבתי הוראות באנגלית להורים שיצורפו לזה.

למעלה