איך היה השבוע שלי

aurora0

New member
כמה שעות סופש לגמרי לעצמי

כי אבא שלהם לקח אותם קצת החוצה.
יש לי מלא תוכניות - להשלים *הרבה* עבודה, לסדר, לקרוא וכו'...
נראה כמה אספיק, בכל מקרה זה כיף (וגם לילדודס יהיה כיף עם אבא)

עדיקים

Active member
זה בהחלט כייף

גם אצלנו יש שעות כאלה ואני נהנית מהן מאוד אחרי שכל השבוע אני אחהצ עם הילדים וזקוקה קצת זמן לסידורי בית וזמן לעצמי.

עדיקים

Active member
סופסוף חגגנו לקטן יומולדת ועוד...

עם משפחתי לא הספקנו לחגוג, המתנות נקנו מזמן, ארוחה שהתבטלה והמעבר דחו את המאורע בכמעט חודש.
הקטן שביקש וידע בערך מה מקבל (אני קונה מחזירים לי כסף אז לקחתי אותו לחנות שיבחר, הוא לא יודע כמובן
), חיכה בקוצר רוח לקבל המתנות וכל הזמן שאל מתי כבר נחגוג לי יומולדת.

קיבלנו ריהוט בסלון ופרקנו עוד ארגזים בסופ"ש, הבית בהחלט מסתדר לאט לאט יותר ויותר.

בילינו יחד בסופ"ש והיה נחמד. לא יצא מלא זמן וזה בהחלט היה שינוי משמח, היה מזג אויר מושלם לטיולים.

מועדון קוראות

מדובר במועדון קוראות שקיים בדיוק שנה וכל חודש אנחנו קוראות ספר אחר שנבחר על ידי המנהלת של הקבוצה ו/או חברות הקבוצה. נפגשות ומדברות על הספר, הדמויות וכל מה שקשור לנושא (וגם דברים שלא).
&nbsp
האמת שמדובר בקבוצה נפלאה- כולנו בגילאים שונים והמשותף הוא שכולנו ישראליות שגרות פה.
&nbsp
כל פעם אני חוזרת נרגשת ומאושרת מהמפגשים האלה. לא פספסתי שום מפגש עד כה מאז שהצטרפתי, אפילו הגעתי אחרי ניתוח (הגיעו לאסוף אותי במיוחד כדי שלא אפספס).
&nbsp
כרגע בימים לא פשוטים -המפגש הזה גורם לי להרגיש שהכל נורמלי...
&nbsp

נשמע כל כך כיף!

הייתי מאד רוצה להצטרף למועדון ספר כזה בתדירות של פעם בחודש באיזור מגורי (ושמעתי אפילו על מישהי שיזמה משהו כזה במקום עבודתה).

בארץ יש כמעט בכל עיר מועדון קוראות- תחפשי בפייסבוק

אנחנו עושים גם בקבוצה נלווית מפגשים וירטואליים וקוראים במקביל ספרים. בדיוק קראנו ככה את 3 קומות של אשכול נבו.
&nbsp
האמת שזה ממש מהנה וזמן מיוחד עבורי- נחמד ככה סתם בארץ זרה להיפגש עם חבורה של 20-30 בנות, לפטפט בעברית וכו'.
&nbsp
חלק מהנשים אפילו לא קרובות אליי בגיל ועדיין נוצרו קשרי חברות של הרבה מעבר למפגשים החודשיים.

אצלנו במועדון היו לגביו דיעות חלוקות

אני פחות אהבתי. ספר די מיותר ולא הבנתי מה כל כך אהבו שם.

אז אולי במקביל תפתחו כאן מועדון ?

תודיעו מראש על איזה ספר וננסה לארגן שיח בנושא.

לכי על זה!

תפתחי הודעה חדשה:
תחליטי על ספר.
תני זמן לקריאה
וננעץ את ההודעה למעלה.

debby12

New member
מנהל
גם אני - מאוד בעד. רק תני

זמן נדיב לקריאה. איזה חודש לפחות...

מה שמזכיר לי - איזה דפדפן אלקטרוני הכי מתאים/נפוץ לספרים בעברית?

Dr T noki

New member
שבוע לא טוב מבחינה בריאותית

אשפוז וניתוח לא מתוכנן שהשביתו אותי באופן פתאומי...

למעלה