פעם הייתי, פעם הייתי ב....

debby12

New member
מנהל
פעם הייתי, פעם הייתי ב....

<מבלי להעליב חלילה את תימן כמדינה או את יוצאיה הנמנים עם העדה הכי מגניבה בארץ - פשוט כי ככה הולך השיר>

מה המקום/מקומות הכי מלעונים שיצא לכן לבקר בהם? (יכול להיות מדינה/אזור, או מקום בארץ).
ואיך שפר עליכם גורלכן שיצאתן משם ואתן כבר לא שם?
ואיפה לא ביקרתן מעודכן וגם לא תבקרו - אם יש לכם שליטה על זה?

debby12

New member
מנהל
מתחילה בקטן: טירונות, מחנה ג'וליס

Need I say more?

אחרי 6 שבועות נגמר הסיוט, כמאמר הפתגם: "עוד לא קם ה____ שיעצור את הזמן"

יש עוד הרבה - זה רק לחימום הקנה

המחשבה הראשונה היתה - מקום העבודה הקודם

במיוחד בגלל - "שפר עליכן גורלכן שיצאתן משם"
אבל זה לא בדיוק מקום פיזי.
כנראה שאו שאני מדחיקנית או שאני לא שמה לב לפרטים הקטנים או שאני לא מיצרת סלידה, כי אין מקום שאני יכולה להגיד - זה מקום מגעיל (אולי אם אחשוב עוד הרבה)
אפילו הטירונות (בה"ד 12) בצריפונים היה לי סבבה כמו קייטנה וגם בהמשך שהמגורים היו בדירות מעבּרה ונכנסו מים בגובה 30 ס"מ - זה לא היה ממש נוראי בעיני אז.

debby12

New member
מנהל
"מקום" רעיוני גם הולך

לא אמרתי "מגעיל" אמרתי "מלעון" אז זה כולל גם מסוכן, לא סימפטי וכאלה <אולי השתמשתי במילה לא מוצלחת>

פריZמה

New member
בשאיפה לעולם לא אהיה בפולין או גרמניה

על הצבא עפתי. ממש. כולל טירונות בגוליס. ( נפגשתי לראשונה בחיי עם פריחות הארד- קור. אין דברים כאלה)
עם נישואי ( המאוחרים) ולידת ילדי יצאתי מהמקום של תחושה שקורה משהו שאני לא מצליחה לפענח מבחינת הדחיפות/ חשיבות של כל זה. לא יודעת איפה הייתי לו לא הייתי אמא היום, והילדים שלי זה הדבר הנפלא ביותר שקרה לי בעולם הזה- אבל לא יצליחו יותר לגרום לי לחוש חסרת אונים רעיונית מול קונספט מסויים.
נראה לי שלא הצלחתי להבהיר את הנושא כלל, אבל זו התשובה שלי....

debby12

New member
מנהל
לא הבנתי - אז נהנית עם הפריחות?

דווקא הבנתי את מה שכתבת לגבי זה שהולדת ילדיך הוציא חיבר אותך יותר לחיים - כלומר עזר לך להבין אותם טוב יותר <או שלא הבנתי :=P>

הייתי בגרמניה שלל פעמים מסיבות עבודה (לא כחופשה) ומעולם לא הרגשתי שם נוח. מעולם לא הייתי בפולין.

פריZמה

New member
חוויה ברמה האנתרופולוגית

כיום אני מבינה כמה הייתי נאיבית אז, ומודעת לכמה הצרה מפושטת בכל מקום.
אז - בפרופורציות הנכונות ובאי ידיעה מושלמת על התפשטות הנגע - חוויה תרבותית מוזרה ומחויכת.

למעלה