איך היה השבוע שלי

debby12

New member
מנהל
שבוע ב"בסיס" עם שבתות מקוצרות
...

לצערי יצאתי מהבית ביום שבת ב-3 אחה"צ, ומאז אני בדרכים או בג'נבה. ואנחת בחזרה בדיוק אחרי שבוע, ביום שבת ב-3...עד שאגיע הביתה כבר יהיה 4 וחצי.

שבוע נסיעת עבודה מתאפיין בד"כ בהמון עבודה ומעט יחסית של שעות שינה.

בחצי הכוס המלאה: לא נורא קר (בטח שלא יחסית לתחילת פברואר) וראיתי חצי אופרה - זאתי: http://www.geneveopera.ch/production_307 

החזקתי מעמד עד ההפסקה.

זו היתה הופעה תזמורתית - כלומר הזמרים עמדו על הבמה ליד התזמורת ושרו - בלי תלבושות/תחפושות מיוחדות או תפאורה. היכולות הקוליות שלהן היו מרשימות אבל הייתי עייפה, ולא היה שם אוויר (היה דחוס), וחיכתה לי עוד הרבה עבודה, אז שתי המערכות הראשונות הספיקו לי בהחלט.

לא פלא שאת נשואה לרמבו.... את סופרוומן !

איזה הספק בשבוע. כולל תרבות

איך מתמודדים עם הג'ט לג? מתרגלים?

שתהיה לך נחיתה רכה

debby12

New member
מנהל
לוקחים כדורון אמביין של 5 מ"ג 10 דקות לפני העליה למטוס

הטיסות שאני עליהן ממריאות בד"כ בסביבות 5 אחה"צ שעון מקומי. מה שאומר שאת מגיע לצד השני בשעה 7 בבוקר אחרי 7 וחצי שעות שינה. לא רע....

בשאר השבוע ישנים מעט אבל זה מה יש. היתרון של עייפות היא שתמיד קל להירדם - לא משנה מה אומר השעון הפנימי

סיור מקצועי ב"פרוייקט על"

במסגרת העבודה הוצע לי לסייר בנמל הדרום הנמצא בשלבי הקמה ראשוני.
קבלתי סיור של 1 על 1 במהלכו הוסבר לי על השיטות בהן יבנה הנמל וראינו את העבודה נעשית- היה מרתק.
תושבות אשדוד (אם ישנן פה כאלה), או תושבות חיפה שעוברות ליד הטכני, יכולות להתרשם מכמות האבנים והבטון שנאגר לצורך בניית הנמלים.

לשמחתי גם מזג האוויר האיר לי פנים והיה ממש נעים אז אפילו שהעבודה הצטברה על השולחן במשרד, זה היה שווה.

הצלחתי להרדים את הילד שלא רוצה לישון

הכנתי מוקפץ אחרי מלא זמן שלא הכנתי ויצא ממש מעולה...!
&nbsp
קיבלתי מחמאות מכמה הורים על זה שרואים איך הנוכחות שלי בגן עושה טוב לילדים.
&nbsp
חגגתי יום הולדת

אנחנו כבר אחרי הניתוח

והסימנים נראים אופטימים.
מקווה שימשיך ככה.
&nbsp
אנחנו מקבלים המון תמיכה 'במגזר' ומחוצה לו,
מרגש עד דמעות

שבוע קצת מתיש...

יש לי ילד בגן שלא ישן בצהריים והוא מאוד שובב כך שאין שנייה לנשום. הצלחתי פעם אחת להרדים אותו השבוע והרגשתי שמגיע לי פרס נובל לשלום
. בגלל זה אני מגיעה למצב שאני לא אוכלת וממש מותשת כי האמריקאית לא ממש מזיזה את עצמה

&nbsp
מקווה לבשורות טובות בקרוב, אני גמורה מכל הבחינות-פיזית ונפשית

היה שבוע מתיש פיזית ולחוץ בעבודה

עקב ישיבות מתמשכות לאורך השבוע, היום שביליתי באשדוד (ע"ע משהו קטן וטוב) והילד החולה שנשארתי איתו בבית יום וחצי, לא הצלחתי לטפל בנושאים השוטפים הנערמים על שולחני, עד כדי כך שנאלצתי ללכת היום כדי להשלים את ההכנה לפגישה מתוכננת ביום ראשון בבוקר (הייתי לבד במשרד)

במסגרת חגיגות יום המשפחה, הוצאנו תמונות חתונה מהאלבום כדי שהצעיר יוכל להביא לגן. זאת הסיבה שהאלבום הזה נפתח מידי פעם

בהמשך גם השתתפנו במסיבת יום המשפחה של המועדונית. היו ריקודים והיה שמח. למדתי שלארועים האלה כדאי לבוא אחרי מנוחה, זה עושה אותם יותר נסבלים (בקצת).

מחר מתוכנן שאסע להפגש עם חברות בת"א. מקווה שהגשם לא יהרוס את החוויה.

למעלה