שר החרדות - אחוות הלוחמים

שר החרדות - אחוות הלוחמים../images/Emo47.gif

זהו סיפור על קבוצה של לוחמים
אשר קיבלו יחד עם לידתם את קסם התחושה, הם נפגשו כולם בנקודה אחת ביום סגריר ומטורף
והחליטו להלחם ביחד בכל הפחדים של העולם... בתוכם יש את הנסיכות הלוחמות, האבירים האמיצים וכמובן את הגורים שיגדלו לגורל של מלחמות ואלפי נצחונות שישאו את שמם לנצח
. . . הם עוברים יום לאחר יום בין סופות ומכשולים
ואינם חוששים שמא יפלו כי הם יודעים שכמו תמיד, הם שוב יקומו
. . . מטרתם היא לנצח את כל רוע העולם, את כל גזרות הפחד, את כל מכשולי החיים ולהגיע לאושר אמיתי שייקח אותם ליום הבא כל פעם מחדש...
סיפורם אינו מתחיל, והוא לעולם אינו נגמר, הוא מגיע בהמשכים מאז תחילתו של העולם
סיפורם חרוט על הרים ופסגות, מתאר קיבוצים של נתיבי גורל, מונחים מול כל עובר ושב על מנת שיוכלו ללמד את כולם, איך בגבורה, הוציאו את החרב מן האדמה, ואחד אחרי אחד, לחמו, ולא פסקו ללחום עד לנצחון...
במשך השנים הרבות המלחמות עברו דרך מסעות בהם גילו עוד ועוד שטחים בתוך העולם, שטחים אשר כבשו, הם לחמו במוטאציות, בדינוזאורים, בהתגלמות הרוע, אפילו ברוחות רפאים
. . . אך הם תמיד מנצחים, מאחדת אותם אהבה, רוח אמיתית, כלי מלחמה שהם עבדו כל חייהם בכדי להשיג... הם לעולם לא יוותרו... הם לעולם לא יפסיקו... הם תמיד יהיו חכמים יותר, מיוחדים יותר ואת כל מה שיש להם, את כל מה שניתן להם הם לא ישמרו לעצמם, הם תמיד יחלקו בשמחה עם כולם, באחוות הלוחמים הזאת, אין מפסידים לעולם, כל אשר יהיה, כולם מנצחים, כי הם ביחד, וגם שהם נשלחים לבד, אל העולם, כל אחד למסעו, בלב יש להם תקווה שמספיקה לגדוד לוחמים שלם, זהו גרעין האנשים המיוחדים ביותר בעולם... אין להם התחלה.... ואין להם גם סוף, לעולם לא יהיה....

אז זה מה שקורה שאני לא נרדם../images/Emo13.gif

מכל מיני סיפורים\שירים\לחנים ורעיונות עולים לראש ועד שאני לא מוציא אותם אל הדף, הגוף לא נותן לי להירדם, או שזה פשוט האנטיביוטיקה המעפנה הזאת, אבל טוב שיש אותה:) כל מצב, חבר'ה, הסיפור הזה למי שלא הבין מוקדש לחברי הפורום המדהימים , באמת שאני רואה כאן כל אחד ואחת בתור לוחמים אמיתיים, כן, אמרתי את זה בעבר, אבל עוד חודש שאני יהיה בניורק אני לא כל כך יוכל להגיד את זה, אני מנסה להכניס את זה לראש שלכם אחד אחד, כמה שיותר, אתם תותחי על, אתן תותחיות על, אנשים מיוחדים שניחנו במתנה, ולא בעונש.... אז עם כל האהבה שבעולם, אני מקווה שלעולם לעולם לא תוותרו, לעולם!!!! ושיהיה לכולם שבת שלום הכי מעולה שיכולה להיות, עכשיו, אני יכול ללכת לישון
אוהב!!!:)

lior2583

New member
שר החרדות?חחחח../images/Emo6.gif

גדול תומר,תודה.... מתי אתה מפסיק עם האנטיביוטיקה הזאת?

שושן5

New member
מלך הלוחמים שכמותך!../images/Emo47.gif

אם זו התוצאה כשאתה לא ישן- טוב שיש לילות כאלה! אתה מדהים! (כמה פעמים כבר אכתבתי לך את זה?) שיר החרדות שלוחמים ויש שם נסיכות לוחמות (התכוונת גם אלי נכון?) ונסיכים. וסיפורם לא מתחיל עכשיו וגם לא ייגמר.. מקסים. ועכשיו אני רצינית: חשבת פעם לפרסם את מה שאתה כותב?! בכל אופן אני הולכת להדפיס לי את השיר הזה שיש לו משמעות כבירה עבורי. שבת שלום מתוק!

תודה לכן מתוקות ../images/Emo13.gif

אני יודע שהשעה היתה מאוחרת, אני יודע שהייתי בהשפעה של אנטיביוטיקה, אבל כל מה שכתבתי שם אמת:) באמת באמת מכל הלב אני חושב שבפורום הזה יש לוחמים, ונסיכות לוחמות, ואת כל מה שכתבתי... וכולנו עוד ננצח..... :)

למעלה