אני לא מבין מה יש לי

avshalom2802

New member
אני לא מבין מה יש לי

אני אוכל תסביכים שאני משוגע כל היום עוברים לי מחשבות בראש בלי הפסקה וכל מה שאני חושב גורם לי לחשוב שאני לא נורמאלי ( משוגע ) זה ממש התחיל לי לפני יומיים אני לא מרוכז אני רואה הכל אחרת עכשיו אולי זה מהלחץ של העבודה אבל המחשבות לא מפסיקות לי והדופק שלי עלה ממש חזק כל היום אני בדאגות מסתכלים עלי אנשים בצורה רגילה ואני מרגיש שמסתכלים עלי מרחמים שאני משוגע זה מפחיד אותי מעצבן אני מבין שאני בסדר אבל המחשבות מתרוצצות בלי הפסקה אני פוחד להשתגע לגמרי זה מחמיר לי אתמול זה היה בקטנה היום זה כפול היום חבר אמר לי שאני מוזר היום וזה הלחיץ אותי יותר
אני מנסה להרגיע את עצמי ובזמן שאני מרגיע את עצמי אני חושב על זה שאני משוגע אין מה לעשות למה להרגיע זה מה שיש וזו מחשבה של שנייה והיא מעלה לחץ כל היום אני לוקח נשימות עמוקות מנסה לא לחשוב על כלום להתרכז בעבודה וזה חוזר כל פעם לאותו מקום..

זו מחשבה אופיינית

אבשלום היקר,
ברוך בואך לפורום,

אתה לא משוגע, אל דאגה !
אתה אולי כן סובל ממתח, אולי מחרדה.
אחת המחשבות שמאפיינות, לעתים, אנשים במצב של חרדה,
הוא הפחד שהם עומדים להשתגע,
זו מחשבה אופיינית, אך אין בה ממש.
מחרדה לא משתגעים. זו רק חרדה.
שתף אותנו
מה קרה לאחרונה בחיים שלך שגורם למתח ? ,
האם יש לך עם מי לדבר ? לשתף במה שעובר עליך ?

נוסעת27

New member
מחשבות טורדניות

תסמין ידוע ומוכר של חרדה. אל תדאג אתה לא משוגע. אני זוכרת עד היום שהיו לי מחשבות ממש הזויות כמו פחד לאכול סלט פטריות במסעדה כי אולי השף דחף לשם פטריות הזייה

נשמע שאתה בחרדה כמה ימים כנראה מלחצים בעבודה. החרדה יוצרת לופ מתיש- היא מתעוררת בנו, מערערת אותנו, ואז העירעור שהיא יוצרת מלבה עוד חרדה בתוכנו והמעגל ממשיך לו. אני ממליצה לך קודם כל לצאת לעשות ספורט באוויר הצח, פעילות גופנית עוזרת מאוד לחרדה (פעילות מאומצת לא סתם הליכה נינוחה) ולשקול את האופציות שלך. יש מגוון טיפולים שיכולים לעזור, אני תמיד בעד טיפול פסיכותרפי אבל יש עוד המון שיטות.
בכל מקרה הכל בסדר איתך ואתה לא לבד.

למעלה