געגוע

מירב189

New member
געגוע

לרופא היקר והמלאך שלי,

אין מילים לתאר את גודל הכאב והסבל שאני חווה עכשיו
לא יודעת איך להתמודד עם הסבל הזה
הייתי בשבילי הכל, טיפלת בי במשך חצי שנה בטיפול פסיכותרפיה, במקום לא שגרתי ובמקום ציבורי ולא מובן מאליו שהסכמת לטפל בי ורצית רק שהשאר בחיים.
נתת את כל כולך בשבילי, כמטאפורה טיפלת בי כמו אבא ששומר על ביתו בת השנתיים, כך טיפלת בי ושמרת עלי מכל משמר.
הרכות שלך, המילים החמות, הדיבור הרך והנעים, ההתכופפות שלך רק לשמוע את בכיי וסבלי, הנוכחות שלך והיכולת שלך להגיע אלי וכל כך לגעת בחום ואהבה בינאישית שאי אפשר לצפות מרופא למטופלת, כל כך נתנו לי את החיות לשרוד את החיים, למרות הנפילות מידי פעם בגלל סיבות אובקטיביות של משבר החיים.
לפני שבועיים הודעת לי על עזיבתך בגלל שאתה מהגר עם משפחתך לחו"ל, הייתי כל כך נסערת, התפרצתי בבכי סוער ורציתי למות כי לא יכולה בלעדייך, ידעתי עוד מתי שבשרת לי את הבשורה הקשה מכל, רק חלק מהצוות אמרו שאתה חוזר בעוד שנתיים לארץ, אפילו לא רצית שאחכה כדי שלא אסבול אולי ולאפשר למטפל אחר לטפל בי.
נתנו מטפלת שאינני רוצה בה, גם רגילה למטפל, למרות שהיא מנסה לעזור מאוד ומנהל המחלקה לא רוצה להחליף.
היום עשה לי בדיקה האם להחליף, לא הייתי מרוכזת בגלל שזה היה מלחיץ בשתי דקות רק לדבר ולכן לא היתי מרוכזת ולא עניתי לשאלתו כראוי והוא החליט לא להחליף את המטפלת.
מרגישה ממש בהתאבלות שנלקחת ממני, שכל הטוב והאהבה הבינאישית והחום שכל כך נתנו לי להיות קיימת. פתאום כבר לא קיימים, מתמוטטת, מתפרקת ונשברת ואפילו כבר לא רוצה את החיים בלעדייך ואולי מטפל אחר שבטוחני שלא יוכל להכנס לנעליך.
כמה קשה החוסר ההתחשבות, האי הבנה והסבל הסבוך שכל כך מעיק, מתיש, שגורם לדכדוך קשה ולמועקה שבלתי נסבלת ורצון למות, רק לא להרגיש ולכאוב.
(לא להזמין, לא מתכוונת באמת)
רוצה אותך מאוד, החיוך שלך, הבעות הפנים שלך, הרגישות שלך לכאבי וכל הנאמנות והמסירות שהענקת עבורי, רק על זה מגיע לך שאפו.
לא יודעת מה לעשות בפני התפרצות הלהבה שפוקדת אותי מאז שעזבת.
השיר שזכתה בדוויז "צל עץ תמר" כל הזמר מתנגן בראשי ושרה אותו והוא מוקדש רק לך ועבורך.
בתקווה שיקרה משהו שתחזור מהר ובנוסף אקבל מטפל שיהיה דומה לגישתך הטיפולית ולאישיותך האצילה, כמובן כמוך, לא יהיה ולא היה, יקר שלי.
אהיה שלום, מלאך
בתקווה שנפגש מהר
מחכה

על געגוע

מירב היקרה,
טוב לשמוע ממך,

את כותבת על געגוע,
ואנחנו התגעגענו אליך.

להקת בנזין שרה
"לכל סיום יש התחלה חדשה
ותמיד הפרידה היא קשה ...
לכל סיום יש התחלה חדשה
וכל דרך היא דרך קשה..."

אני מקוה שתהיי מוכנה ליצור קשר טוב
גם עם המטפלת הבאה.
כל טיפול הוא שונה,
המטפלת החדשה לא יכולה להיות המטפל הקודם
אבל תני לה צ'אנס.

EZCA

New member
אותי החיים למדו,שהחיים זורמים ומשתנים.מה שהיה אתמול היום

אינינו.
ומחר יהיה יום חדש שונה מהיום.
אנחנו לא יכולים לדעת בודאות מה שיקה בעוד שעה או בעוד שבוע.
בנהר המים זורמים והמים של היום בנהר הם לא אותם מים שהיו אתמול.
מה שהיום טוב לא בטוח שמחר יהיה גם טוב.
פעם אני למעלה ופעם אחרת אני למטה.
לא בוכה על חלב שנשפך.
בערבית יש פתגם "יום עסל יום בסל" כלומר בתרגום יום דבש יום בצל.
לי הכי חשוב כיום להיות הפסיכולוג של עצמי.
&nbsp

דימוי הנהר

אהבתי את דימוי המים הזורמים בנהר,
אפשר להמשיך את הסימוי ולהוסיף
שלפעמים יש ענפים או אבנים שחוסמים את הזרימה -
המים תמיד ימצאו דרך לעקוף את החסימה
וימשיכו לזרום,
אולי בהתחלה הזרם יחלש ולאחר מכן הם
ימשיכו במסלולם, אולי בעוצמה גדולה יותר.
גם בחיים יש לעתים קשיים ומכשולים,
שאנו מתגברים עליהם,
וממשיכים בזרימת החיים.