נראה לי שהפייסבוק מחסל את הפורומים של תפוז

EZCA

New member
נראה לי שהפייסבוק מחסל את הפורומים של תפוז

את פורום ריקודי עם הוא חיסל מזמן
וכעת מנסה לחסל גם את פורום זה.
הקידמה מנצחת.

EZCA

New member
פעם הפורום הזה היה פעיל מאד.כאשר התחיל הפייסבוק הפורום התחיל

להתמוסס לאט לאט עד שיגווע לגמרי.במקביל קבוצת חרדה חברתית בפייסבוק ת לה יותר.גם נוח לעבוד יותר עם הפייסבוק ולעשות שגיאות שלנו ותוספות שלנו.העולם מתקדם קדימה ותפוז מתחיל להיות נוסטלגיה.החיים משתנים כל הזמן למשל במקום הטלפון הביתי טוב יותר ונוח יותר לעבוד עם אייפונים סלולרים.את מקום העבודה של הפועלים הפשוטים תופשות מכונות אוטומטיות משוכללות ולפועלים הפשוטים יש פחות עבודה .לכן צריך היום ללמוד מקצועות הייטק ואלקרוניקה שזה עתיד המדינה שלנו שממציאה פטנטים דרך המחשבים.מי שלא ילמד יותר יהיה עני יותר.מי שחזק ילמד מקצועות טובים בתחום הבניה שהערבים מומחים בה יותר מאיתנו היהודים.
&nbsp
&nbsp

יכול להיות שהפורום פחות פעיל עכשיו , ויכול להיות שיגווע לאט

אבל אני למשל התנתקתי מפייסבוק ממש לפני מספר ימים ואני יודע לבטח שאינני יחיד , הם התחילו לדרוש כל מיני דרישות מהגולשים שמהוות התערבות וחדירה לפרטיות , לזה כבר לא הייתי מוכן . ולכן... נחמד נחמד היה נעים מאוד ואני לא מוכן שיחדרו לי לנשמה . הם בפירוש מתנים את זה בגלישה דרכם . שיהיו בריאים .

LiaTuSh18

New member
אני חושבת שלפורומים כמו זה צריכה להיות "חסינות"

באמת, מה שקשור לתמיכה באנשים אם זה תמיכה במחלות נפשיות או גופניות, גם אם יש בן אדם אחד שצריך את הפורוםם צריך להשאיר אותו כל עוד יש מי שמוכן לנהל אותו.

EZCA

New member
ליאטוש.עולה כסף לתחזק אתר ופורומים.את ההנהלה מעניינת הפרנסה

ולא רחמים על אנשים שסובלים.

LiaTuSh18

New member
עם כל הפרסומות שיש כאן נראה לי שכסף לא חסר להם

ואם הם צריכים לצמצם פורומים ממילא אז שלפחות יהיו להם סדרי עדיפויות.. יש למשל סדרות של עונה 1, זה בא והולך..

בנושאים כאלה שהם אישיים ופרטיים

יש יתרון למקום שבן אפשר להתכתב תחת כינוי
שמאפשר סודיות ופרטיות
ואילו בפייסבוק אנשים נחשפים בשמם.
אנשים מתחילים להבין את זה.
אז יש עתיד ויש חשיבות לפורומים כאן ואין טעם ששוב ושוב תדבר על חיסול הפורום

EZCA

New member
אפשרי חיסיון גם בפייסבוק.את לא חייבת את השם האמיתי שלך

וגם לא חייבת פרטים אחרים עלייך.
נוח וקל יותר להתכתב ולגלוש בפייסבוק
ולתקן שגיאות כתיב שלנו.

EZCA

New member
אני לא ממש ממליץ לעבור לפייסבוק,אבל

אם לא תהיה פעילות מספקת פה בפורום הזה,
אז הפורום יסגר וחברות לא יפרסמו פה.

סופרימו

New member
אז אולי תספר בפייסבוק כמה מועיל הפורום כאן

ותביא
קוראים
וכותבים
חדשים
...................

למה אין תחליף לפורום ?

פורום מוכיח והוכיח את עצמו ואת חשיבותו, כאן
אנשים כותבים ממש ולא רק לוחצים על כפתור של לייק,
רוצים אנונימיות ? זה המקום,
רוצים תמיכה, הדרכה או עצה - זה המקום
יש לכם שאלה ? תשאלו בפורום או
תערכו חיפוש בהיסטוריה של הפורום.

הדרך לשמור על הפורום היא לכתוב בו,
לשתף, ולהגיב. תעשו זאת !

Happytom

New member
פורומים זה שנות ה-90, רוב הבני נוער

(אלו שנולדו משנת 2000 ומעלה) בכלל לא יודעים מה זה פורום. והסתכלו עלייך מוזר אם תציע להם לכתוב בפורום.

אני גדלתי בשנות ה-90 שהאינטרנט רק התחיל להתפתח, ואני רגיל לפורומים. אני באופן אישי לא סובל רשתות חברתיות, וכל האינסטגרם והפייסבוק הזה (למרות שמי שרוצה, מבחינה עסקית וכלכלית, לרשתות חברתיות יש המון כח ויכולות לקדם אותך משמעותית מבחינה כלכלית) למשל היום יש המון בחורות שנראות טוב, שפשוט פותחות חשבון באינסטגרם מעלות המון תמונות עם ביקיני, אוספות הרבה לייקים ועוקבים, ואז מפרסמים משלמים להן כסף כדי להעלות תמונה עם המוצר שלהן. בלי כלום, מעט כשרון, זמן ומאמץ, הן עושות אחלה כסף.

אבל זה גם משהו שאני שונא, כי בפורומים יש משהו מאוד תמים, שהלך לאיבוד בפייסבוק למשל.

איזה עוד יתרונות

מעבר לתמימות שיש בפורומים ולהרגל,
שאתה אומר לזכותם של הפורומים,
מה עוד יש בהם? מה הם מאפשרים לעומת הרשתות החברתיות?

למעלה