כבר מתחילה להתייאש...

פרקלס1

New member
כבר מתחילה להתייאש...

היי לכולם!
אני כבר ותיקה בענייני חרדות... סובלת מהן כבר 15 שנים.
בעבר הייתי מטופלת בציפרלקס שעזר ממש!! חייתי ללא חרדות בכלל.
ברגע מטומטם וחסר אחריות הפסקתי על דעת עצמי את הטיפול התרופתי.. וכשחזרתי לקחת אותו, הוא כבר לא השפיע. (תופכה שכיחה, אל תעשו את הטעות הזאת!!)
מאז אני בחיפושים אחרי תרופה אחרת... ניסיתי כמה וכמה. אני ממש מפחד ששום תרופה לא תעזור.. ורציתי לגשעת יש למישהו ניסיון עם זה... ואם לאחר התקופה המתישה הזאת של החלפות כדורים מגיעים בסוף לגאולה :)
תודה לעונים

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
תנסי טיפול פסיכולוגי לחרדות

אני עושה טיפול עם העובד הסוציאלי שלי וגם קורא חומר באינטרנט והצלחתי להתקדם יפה מאוד

פרקלס1

New member
כן...

ברור לי שזה חשוב.
השאלה היא על ניסיון עם החלפת הרבה תרופות עד למציאת הנכונה... אם למישהו היה ניסיון עם זה

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
לי היתה בעיה שהשמנתי מאוד מהתרופות

ורופא החליף הרבה תרופות עד שמצא תרופה לא משמינה כל כך. לקח לו כמה שנים למצוא.
התרופה היא לא לחרדה. והורדתי 16 קילו. בכל מקרה הוא אמר לי שאני יכול להבריא בטיפול פסיכולוגי.
ובאמת התחלתי לעשות טיפול פסיכולוגי קודם כל בחרדה והתקפי חרדה אחר בפוסט טרואמה והמצב השתפר בהרבה מאוד תודה לאל. גם בדבר הכי קשה לריפוי- עצירות חשיבה יש שיפור ניכר מאוד. עם הטיפול בחרדה ופוסט טרואומה. עצירות חשיבה יכולות להיגרם מחרדה מטראומה ומפסיכוזה. לי הטיפול בטראומה ובחרדה שיפר את מצבם בהרבה. ואין לי כרגע עצירות חשיבה. אלא שהמחשבה לא מספיק חופשית כרגע. אני חושב מעט מדי לדעתי.

לא "רגע מטומטם"

שלום פרקלס,
את מנסה תרופות שונות ומצפה שהן יעזרו לך להשתחרר מהחרדה,
יתכן שהפסקת התרופות לא היה "רגע מטומטם וחסר אחריות" כמו שכתבת,
אלא רגע שבו רצית לקחת את השליטה לידיך ולהפסיק להיות תלויה בתרופות.

לכי עם הנחישות והרצון הזה ותנסי למצוא טיפול
שיתן לך כלים להתמודד עם החרדה ולהתגבר עליה.

milat19

New member
ענין של שליטה לא קל אבל אפשרי

היי. תרופות הן שליטה ממקור חיצוני ולכן היא מותנית ומוגבלת. את צריכה שליטה ממקור פנימי וזה את. יש טיפולים בתחומי טיפול קוגניטיבי. אני מטפלת בפסיכותרפיה אדלריאנית עליה אוכל להמליץ בחום בשילוב שימוש בדמיון מודרך ו NLP שזה כלי חזק. בכל מקרה התחברי למטפל שיאמין בך ויתן לך דחיפה לעשות צעדים אקטיביים.
בברכה
עופרה רוזנפלד - מילת

למעלה