*סקר*מנחם טוקר*

*סקר*מנחם טוקר*

1.האם אהבתם את תוכניותיו? 2.האם אתם שמחים על פיטוריו או שאתם מצטערים על זה? 3.מי נראה לכם יתפוס את המשבצת של מנחם טוקר שהתפנתה? 4.האם יש סיכוי שמנחם טוקר יחזור לתחנה?

תשובות

1. אני די אהבתי את מוצ"ש חסידי אבל את סמול טוקר די תיעבתי. 2. אני קצת מצטער אבל השאלה מי יהיה במקומו. 3. הלוואי שיוסי גיל. 4. נבואה ניתנה...

התחנה 'גמורה' בלי טוקר...!

ב"ה מנחם, כבן-אדם, הוא איש זהב. נעזוב את השטויות שהוא עשה כמו כל בחור בגיל ההתבגרות. ואתייחס אליו כבן-אדם. וכבן-אדם מדובר באיש זהב! 1) לא ממש הייתי מאזין לרדיו קול-חי, אבל כשכן הייתי נהנה להקשיב לו. 2) שמח? ממש לא! 3) קשה להמר מי יתפוס את מקומו - לא נראה לי שמשהו יצליח להכנס לנעליים שלו. 4) אם יחזור או לא? נבואה ניתנה לשוטים. אני מקווה מאוד שכן. בלעדיו רדיו קול-חי, יהפוך לרדיו מת.

מנחם היה בחור לענין

א. היו לו תכניות ממש יפות ומרתקות ב. היתה לו פינת עזרה לזולת שאין את זה כמעט בשום רדיו ג. זה היה איש עם מלא הערצה למאזינים שלו ד. לי נראה שיחזירו אותו זה בהחל6 איש ממש חיובי

תשובות שלי:

1.אהבתי את תוכניותיו קצת אבל תיעבתי מאוד את הבנאדם שתסלחו לי התנהג ברמה של תינוק. 2.אני ממש לא מצטער. 3.אני מקוה שהמשבצת תהיה של שירים נטו בלי בירבורים מיותרים. 4.זה תלוי איזה עבודה תהיה לה, הרי חוץ מלהנחות אירועים וחסידשקייט הוא לא עושה עוד כלום. ימים יגידו.

מוזקאית

New member
דעתי האישית

זה פספוס לרדיו שעכשיו לא יהיו שידורים שלו, לפחות השאירו את אריאל ברמן שהוא תותח! זה כזה מוזר שאין יותר את טוקר ברדיו... חבל מאד שהם מורידים כך את המוניטין! אני הייתי ממליצה שיתנו לאריאל ברמן עוד כמה שעות..(הוא מסוגל, זוכרים ששידר 32 שעות רצוף?!) לפחות שהוא יציל את המצב...

עדיף שיהיו במתכונת רדיו בית ישראל

כל היום מוזיקה ופעם בשעה חדשות.ובשעה12 יומן צהרים ובשבע עד תשע.המהדורה המרכזית.ושיעורי תורה

ישראל,ערב טוב!

ממתי בדיוק יש מהדורה מרכזית ברדיו "בית ישראל" ?וחוצמיזה אין חדשות כל שעה...(שתי בדיחות בהודעה אחת -זה כבר יותר מדי...מה קורה לך?)

ככה את צוחקת מוזיקה כמו ברדיו

בית ישראל ומהדורה כמו בקול חי אני מקוה לפחות ששימחתי אותך .

עכשיו אתה מובן...

בענין המוזיקה- לא הייתי ממליצה להם לחקות את "בית ישראל" -יותר מדי טוחנים שם את אותם שירים כל הזמן( של זמרים מסוימים ...) וזה מאוד מעצבן.אין לי בעיה עם שידורי מוזיקה בלבד. אך יש גבול למס` הפעמים ש`חורשים` שיר כזה או אחר.גיוון במוזיקה ישפר את המצב ברדיו...

עכשיו אני רגוע

ב.יש שירים שאפילו שטוחנים הם טובים ולא נמאס לשמוע אני מתכון לשירי תוכן שיש משמעות נכון שעד גבול מסוים זה נמאס אבל לכל אחד יש את הגבולות שלו...

נראה לי שלשמוע את אותו שיר...

עשרים פעם ביום -זה מעבר לכל גבול...זה כבר מאבד את הטעם הטוב -וחבל!!! אם המטרה היתה שהמאזינים יאהבו את השירים, אז בדרך כזו של `שטיפת מוח`-החטיאו את המטרה.

הזוירם

New member
חבל שטוקר עזב

אהבתי את התוכניות שלו אין עליו קול חי הפסידו

תגובתי...

שונא את התוכניות שלו ושמח על פיטוריו! אני ישמח עוד יותר מתי שיגידו לי שאריאל (דקלבוים) ברמן גם כן פוטר!

שסניק

New member
טוב שטוקר פוטר.

הוא פשוט דירדר את הרדיו לרמת אפס כמו בערוצים החילונים. מקווה שהרמה שם תעלה.

brad pitt 19

New member
OK

1.האם אהבתם את תוכניותיו קשה לי לומר שממש אהבתי.אבל לדעתי הרייטינג של התחנה ירד לאחר פיטורו 2.האם אתם שמחים על פיטוריו או שאתם מצטערים על זה? לדעתי הפסד הוא של התחנה בלבד... 3.מי נראה לכם יתפוס את המשבצת של מנחם טוקר שהתפנתה? לא נביא אנכי 4.האם יש סיכוי שמנחם טוקר יחזור לתחנה? אם הייתי מנכ"ל התחנה...

למעלה