נעים מאד!!

NEZIRA

New member
נעים מאד!!

היי לכולם, רק היום התוודעתי לראשונה לפורום הזה, יש לי מהון מה לומר בנוגע למוזיקה חסידית, בתור אחת שעוסקת במוזיקה ואוהבת מאד מוזיקה בכלל ובפרט מוזיקה חסידית שהיא מוזיקה שלא נמאסת (אני מתכוונת לחסידית האמיתית) לפני שבועיים קניתי את הדיסק של שוועקי בשמחה - לאחר שאת התועוררות שניתי בתשרי והאמת שהתאכזבתי מאד, רציתי דיסק חתונה כזה כדי להכניס את הבית שלי לאווירה של חתונה לקראת החתונה של אחותי ... אז אמנם שוואקי שר יפה, ויש שם הרבה שירים אבל יחסית למחיר של הדיסק אני חושבת שהיה זלזול א' בעטיפה, עיצוב מכוער של נייר אחד ללא פירוט של השירים וכו' ממש כאילו מדובר בדיסק של 9.90 , חוץ מזה שיש כמה שירים שרשומים מאחור ותכלס שומעים רק חלק קטן מהם בנגינה בלבד ללא ליווי של שירה כמו השיר "מה יתרון" בקיצור עם כל הכבוד לשוואקי ולעובדה שיקנו כל דיסק שלו גם אם זה יהיה שירי ילדים הוא לא צריך לזלזל בקהל ואפשר היה להשקיע קצת יותר, לעומת זאת הייתי רוצה לציין לשבח 2 דיסקים של אוסף שיצאו: "שלהבת" ודאנס אוף שימחעס"- חוברות יפהיפיות, הרבה שירים (אצל שימחעס קצת פחות ..) ממש מושקע..

וולוול

New member
ברוכה הבאה!!!

מסכים עם כל מילה שלך! ואח"כ הם מתפלאים למה צורבים... הייתי ממליץ גם על עמירן דביר `שמרה נפשי` , זה גם דיסק מושקע ומוצלח

brad pitt 19

New member
Welcome !!!

העלת נושא חשוב. אף אני סבור שהיחס של אמנים מסויימים לקהל היעד ראוי לשיפור. אם כי, אני מבין גם אותם - למה להשקיע כ"כ הרבה באלבום משלך ואח"כ לחטוף התקף רק מקבלת מידע שהאלבום המושקע שלך, מסתובב בשוק אבל ... רק בגירסה ה"לא מקורית" דהינו = צרוב.

למעלה