יום טאקי לילדים חולים בדנה בפסח

יום טאקי לילדים חולים בדנה בפסח

שלום רב, בתאריך- 21.4.2005מהשעה 11 בבוקר עד השעה 3, אני מקיימת יום טאקי בבית החולים דנה לילדים כולל שיקום וחיילים. יום הטאקי התקיים בבית החולים שיבא תל השומר ב22 לחודש והיה מאוד מוצלח. במחלקות אונקולוגיות, שיקומיות ילדים ומבוגרים, וחיילים. יום הטאקי נועד לזכרה של חברתי שנפטרה ממחלת הלוקמיה- ורד צור ז"ל והחלטתי לעשות לזכרה משהו אחר..שונה. חשבתי מה אני והיא הינו תמיד עושות ביחד כדי להעביר את הזמן ביחד בזמן אישפוזה וישר עלה במחשבתי- משחק הטאקי. כמות הטאקים שדרושים לי להצלחת הארוע היינה- 200 טאקים. יום זה כולל: מתנדבים מכל הארץ בני כל הגילאים אשר יעבדו עם הילדים בפינות יצירה וישחקו איתם טאקי, ליצנים, ממתקים וכיבוד, הילדים שאינם יכולים לשחק טאקי יהנו ממתנדבים שיעלו למחלקתם ולבסוף יקבלו הילדים כמתנה את חפיסת הטאקי מזכרת. לשם הצלחת יום הטאקי, דרושים: קלפי טאקי , אפילו משומשים. מתנדבים ומתנדבות בני כל הגלאים שיגיו לבושים כליצנים. חפצי אומנות לעבוד עם הילדים בפינות האמנות :) אם יש בביתכם חבילת טאקי או שאתם מעוינינים לרכוש חבילה אנא שילחו ל: מסעדת בר ים רחוב ירמיהו 30 תל אביב לידי שרון איילון ואור גל וציינו - "תרומה עבור יום טאקי מספר 2". מ-20 חבילות טאקי בחברת נמרוד צעצועים סגרו איתי על מחיר הנחה הנה מספרם- 035406805 אם ברצונכם להציע את התנדבותכם (שזה לא פחות חשוב ) אנא צרו עימי קשר :) במייל הבא- [email protected] בעזרתכם- יום הטאקי מספר 2- יוצא לדרך. בחיוך ענקי והערכה רבה- אור גל.

למעלה