יש לי שאלה...

יש לי שאלה...

אולי לא כל כך נוגע לפורום הזה אבל אני אנסה בכל זאת. אתם מכירים מישהו בעל תואר שני ב"קרימינולוגיה קלינית"? איפה אפשר להשיג אדם כזה? מה הם עושים? מה התפקיד שלהם? תודה....

קרימינולוגים קליניים

עובדים במשטרה, בשירות בתי הסוהר, במתקני חינוך לנוער עבריין, בבתי חולים פסיכיאטריים עם מחלקות משפטיות וכיוצא באלו מוסדות. תפקידם והכשרתם היא לטפל בהפרעות נפשיות הנלוות לעבריינות. יש בבר אילן אפשרות ללמוד תואר שני בקרימינולוגיה קלינית, אפשר לשאול שם במזכירות החוג את כל השאלות שיש לך.

תודה יעל, השאלה היא

אם את מכירה אדם כזה, שעובד במקצוע ואם תוכלי לתת לי את הטלפון במסר אישי או את המייל שלו, אני באמת רוצה לדבר עם מישהו מהתחום לפני שאני נכנסת אליו. אולי את יודעת אם יש ביקוש בתחום? כמה הם מרוויחים? כי אין ספק שהעבודה נשמעת מעניינת וגם הלימודים עצמם. תודה רבה רבה

אישית

אני מכירה רק איש אחד שהוא קרימינולוג (לא קליני). הוא עובד עם נוער במערכות חינוך וגם מלמד בבית ברל. שמו דר' ישראל קים ואני ממש לא מכירה את הפן הקרימינולוגי שלו אלא יותר את הפן החינוכי. אבל מה זה משנה? עם כל מי שתשוחחי בשלב זה בו את חוקרת את התחום, תלמדי משהו שעדיין אינך יודעת, הלא כן? הוא גם יוכל להפנות אותך הלאה יותר טוב ממני לאנשים בתחום. נסי למצוא את שמו ב-144 אם אינך מצליחה פני אלי שוב.

וואי.... ממש תודה

אני אנסה לתפוס אותו

למעלה