מזמן לא חלקתי, כמו שאומרים מעבר לים

גנגי

New member
מזמן לא חלקתי, כמו שאומרים מעבר לים

אז הנה, אני פה. אחרי חודש וחצי של יומיות מתחיל שלב ב'. ביום ראשון שוב עושים סימולציה, וההבדל הוא שיש כמה הבדלים: 1. אני כבר מכירה את כל הצוות, ויודעת איך מריח לכל אחד מהפה ומה כשרון הציור שלו. כמו כן אני יודעת למי יש הידיים הכי קרות, ולמי יש לב חם. בניגוד למה שנהגנו להגיד כשהיינו ילדים, זה לא תמיד הולך ביחס הפוך. 2. יש לי כבר עם מי לדבר בתור, לכן התורים נראים קצרים יותר. גם החיים, אגב. בעיקר לאור העובדה שבשביל חיננית אני כבר מתה, עד מאה ועשרים. 3. כואב לי. כשבאתי לסימולציה הראשונה כלום לא כאב לי מלבד המחשבה על בזבוז הזמן. עכשיו כואב בגוף, לפעמים מאוד. לפעמים ככה שאי אפשר לזוז או לנשום מרוב כאב. רק מלחשוב על לשכב שם בלי לזוז איזו שעה שלמה עם הידיים מעל הראש אני מתכווצת. 4. אני לא אלך לבד. בפעם שעברה באתי לסימולציה לבד, ולא הבנתי למה כל הצוות מתפלא שאני לבד. עכשיו, שהכול פחות מפחיד (חוץ מסעיף 3), דווקא לא אבוא לבד. אז נכון שאני לא מיישמת מסקנות בדרך הגיונית, אבל לפחות אני מיישמת. 5. עכשיו יש לפניי לא חודשיים, אלא רק שבועיים. רואים? לא רק התורים מתקצרים, ולא רק החיים מתקצרים - גם ההקרנות מתקצרות! וכדי שיקרינו עליי אנרגיות טובות, לשם שינוי, אני הולכת בצהריים להופעה של עומר אביטל בזאפה. ואלי דג'יברי יקירי גם יהיה שם על הבמה. ואם נראה לכם שזאת לא סיבה לשמוח מאוד - אתם טועים. (ולמי מכם שאוהב ג'ז ולא יהיה שם היום אחה"צ - אני ממליצה בחום על ההופעה של טבת סלע הלילה ב"שבלול" בנמל ת"א.)

נץ666

New member
}{ החלטתי שבגלל שאני הולך לעצרת

של הגאים-גאות אני הולך לבזבז כסף בנחלת על צמיד כסף.

מוגג

New member
סימולציה מוצלחת

ושכחת לנקד - טְבַת-סלע (כמו כבד-אווז)...

מה זה סימולציה? מה מסמלצים לך?

ובעניין החיים, שלי מתקצרים יום יום, כך שאת בחברה טובה

מוגג

New member
אם אין צורך מאולץ

אז מאוד לא מומלץ להציע לכל לץ שיבוא ויסמלץ את ציצייך כך סתם גם הוא מושלם ותם.

אטיוד5

Active member
בשלב ב'

זה כבר לא יומיות? בטח יש כרטיסים למקום טוב באמצע. לראות אשה שוכבת עם הידיים מעל הראש נראה לי סרט מבטיח.

גנגי

New member
יומיות, ועוד איך יומיות.

עד הסוף יומיות. ואמרתי עוד בהתחלה - לא סתם יומיות - יש ציצים!

גנגי

New member
טוב, ובשביל שלא תגידו שאני מספרת

רק את הדברים הרעים, אני אספר גם על הטובים. מה טובים, מעולים. טריו עומר אביטל היה אחד הדברים הכי טובים שראיתי בזמן האחרון, וכשאלי דג'יברי עלה על הבמה והצטרף אליהם זה הפך להיות עניין בעל השראה אלוקית. אחרי ההדרן המצוין עם דג'יברי וכשהאורות כבר התחילו להבהב "יאללה-לכו-הביתה" פרצו הנגנים הבלתי נלאים בהדרן ספונטאני נוסף, שהפיל את הקהל לקרשים. עונג שלא יתואר במילים, אלא בצלילים בלבד. וחוצמזה - כמו תמיד, נשיקות ועניינים. דג'יברי, נו. ואולי תתקמבן הופעה קטנה. אולי. ואולי כל מיני הקלטות שחלמתי עליהן. אולי. זהו. אני יודעת שזה מעניין את הסבתא שלכם, אבל אני הייתי חייבת.

למעלה