שאני אמות!!!

גנגי

New member
../images/Emo2.gif שאני אמות!!!

כל X הקרנות (נו בטח, קרני X) יש בדיקת רופא. הרופאה שלי עכשיו היא לא המלאך גבריאלה, אלא מישהי אחרת, שנראית יותר כמו תמונת שער ב"לאישה" מאשר כמו דמות מפתח בסינמה-פרדיזו הפרטי שלי, ולו הייתה מתחרה בתחרות יופי הייתה קוטפת קרוב לוודאי את תואר "מלכת החן". אלא שאני שאלתי אותה לא על יופיה (שהוא ידוע) ולא על אופייה (אהה! אופייה אינו ידוע!), אלא על חיי (במובן הפילוסופי) ועל התוחלת שבהם (ושלהם - במובן הקיומי). חיננית חייכה: "הרפואה היום מטפלת נפלא בגרורות. מאריכים חיים, אפשר לחיות ככה המון שנים, אפילו עד 120", אמרה בחינניות. "אישה שיש לה סרטן שד גרורתי - אין מה לעשות איתה יותר. בשבילי היא מתה". שאני אמות! אתם הבנתם את זה, ברוך?

גנגי

New member
בכל מקרה, זה המקום להצהיר

שאני אשתדל להישאר מחוץ לפרדוקס הזה ככל יכולתי, כי גם אם לונדון לא מחכה לי אז בוסטון כן, והגרורה היחידה שאני מסכימה לשאת איתי היא מזוודה.

גנגי

New member
והנה, כאילו לא הספיק לי אתמול -

תפוז מצהירים שיש לי עכשיו חודש בריאות, ובאותה נשימה הם שואלים אותי אם אני רוצה להיות חלק מהמחר. וכל זה - בפורום הגריאטרי שלי. נראה לכם שזאת איזו קונספירציה?

יוסי ר1

Active member
לו אני במקומך, הייתי גורר את

החיננית עם סוס במחלפות ראשה, עד שתודה מי אחקראי לקונספירציה וגרורותיה.

יוסי ר1

Active member
יפה! אבל גרישה, איך יצהל, אם

שפתיו חשוקות? והאם יצהל גרישה, או יוותר בקשיחותו?

חציחצי

New member
לאחת כזאתי הוא לא צריך לצהול.

הוא צריך לנהום, ואת זה הוא יכול לעשות גם בשפתים חשוקות.

eliUSA

New member
למה שיחשוק?

מהי חיננית? מוטב שלא יחשוק וכך עונשה יעצם

יוסי ר1

Active member
בתור גבר, הוא אמור לחשוק בחיננית

כמובן. דובר כאן רבות על גרישה, גבר איש, שבריח פיו את העולם מבאיש. וחיננית היא אחד הפרחים המקסימים שממלאים את הרי יהודה במרבדים לבנים - "חיננית הבתה". אה, וזו גם הרופאית המדוברת לעיל.

eliUSA

New member
חישוק לסתות ת'כוונתי

אולי זה מסביר את הבאגים שיש באותה חיננית הבתה. נחכה לגרסא הסופית

למעלה