~מטמורפוזה~

גנגי

New member
~מטמורפוזה~

מתחת לחנה-זלדה צומחת פרווה. חמודה ורכה, פלומתית כזאת, צפופה, משהו כמו הכלאה בין אפרוח לגור כלבים. תמיד חשבתי שיש לי שערות (טוב, פעם היו!), אבל עכשיו אני מבינה שאני מגדלת מין מינק על הראש. האיש שלי מבסוט מאוד מהפרווה החדשה של אשתו, שלא עלתה לו כלום חוץ מבבריאות (ואולי לכבודו אני אקרא לראש שלי מעכשיו "שדה בעל"), וגם החברים ושאר בני המשפחה מצאו בפרווה החדשה עניין רב, והם מלטפים לי אותה המון. מדי פעם גם מגרדים לי מאחורי האוזן או מתחת לסנטר. זה נעים, אבל מעורר תהיות. האם הם חושבים שאני חיית המחמד החדשה שלהם? האם הם באמת חושבים שאני חמודה? האם ייקחו אותי לטיול בפארק? האם כדאי להתאפק עד אז, כדי לזכות בחיזוק חיובי?

שרוֹן

New member
יה! אפשר סיבוב?

מצחיק, בדרך כלל מבקשים סיבוב על גלח. עכשיו זה בא מהכיוון ההפוך. יש למצוא מילה מתאימה לאלתר!

מ י י ק ה

New member
מילא שלא עשית אף פעם קרחת ולא חיששו

לך את הראש כמעט כמו שמחששים להריונית את הבטן, אבל לא נהיה לך עד היום אף אחד בסביבה שהראש התחיל לצמח, לו וגילית עליו את מנעמי סיבובי הספיחס בדורך ובסיבוב?

גנגי

New member
לא ממש.

בין המשפחה שלי והחברים הקרובים אין אף קרחת לרפואה (או לפקולטות אחרות).

מ י י ק ה

New member
לא קרחת קרחת. כמו זאת של הזקנים.

קרחת כמו שלך, שמתחילה רק להנץ. להפלים פלומה. רק מלכתוב את זה הידיים שלי מתחילות לחפש לך את הגארעא (לא יידיש).

גנגי

New member
גם כאלה אין סביבי.

כל הגברים שאני רואה בסביבתי הם עתירי שיער ולא נושר להם כלום.

eliUSA

New member
יש לי חדשות עבורך

זאת לא פרווה ולא חלבי או בשרי זה גדל לגודל הקודם רק שחוסכים תספורת הנה ציור של הבת שלי שבגיל 19 גלחה רק כדי שתוכל לצייר את עצמה בלי ובקשר להתיחסות כאל חיית מחמד זה לא עובר. 'צטער. גם לי עושים את זה בלי קשר ופשר

שרוֹן

New member
יפה

גם הבת וגם הציור. הטכניקה מזכירה לי את וולסקז שצייר בדיוק בלי לדקדק. המבט עצוב- מעונה, שכמעט מתבקשת שייבה מעל לראשה.

eliUSA

New member
טינה לא פה

אולי פשוט היה לה חם תחת הזלדה בכלאופן עכשיו היא כבר בלי

למעלה