~ שי לחג ~

גנגי

New member
~ שי לחג ~

אבל עכשיו כבר לא חג, אז אין שי. ובגלל זה היה במקומו גרישה, או סאשה, או גרגורי, או משהו חמור סבר אחר מהתפוצה חמורת הסבר. גרישה (להלן - גרישה) הוא טכנאי רב פעלים. הוא מפשיט, משכיב, מכוון, מסמן ונותן הוראות. נכון הרבה פעלים? אז זהו, שלגרישה חסר פועל אחד באופן מוחלט. גרישה לא יודע לחייך. השריר הזה לא קיים בארסנל השרירים שאלוקימה ציידה אותו בהם. עצוב, גרישה. חמור סבר, גרישה. לוקח את החיים בבאסה, ואת הבאסה בלי טיפת סבבה. וככה גרישה דאג שאתפשט והשכיב אותי - בלי מילימטר של הרמת שפתיים לחיוך - על פלטה קרה ממתכת, ואז צייר עליי - בלי למתוח את השפתיים אפילו טיפ-טיפה - בטוש סגול, וכשהוא פתח את הפה לתת לי הוראות וזזו לו השפתיים אמרתי תודה לאל שזה קרה באופן מאוד חד פעמי, כי הריח שיצא מבין שפתיו הצדיק שתיקה לנצח. יוחזר הטכנאי שי לאלתר!!!

והנה חמשיר נאות

לדקלם במבטא רוסי - חיוני!! גרישה משכיב מינהלת היא על שַלחן מתפתלת כשפה הוא פַּתֵחַ כמו הוא נַפֵחַ מהריח הגנגי נגעלת

גנגי

New member
אני חיה לי מיוום ליום

רק בשביל החמשירים שלך.

../images/Emo123.gif הצלחת לעצבן אותי.

ממתי יום עם שני ווים? עם שני וווים??? התחלקת???

eliUSA

New member
מותר עוד אחד?

מעשה באמן בשם גרישה שגנגי את שמו כאן הכפישה על כבודו שנרמס הוא נקם בקנוואס ואת נשק-יום-דין היא הרגישה

מ י י ק ה

New member
תראי איזה מתוק אפילו שמסריח לו מהפה

תראי איך הוא נזהר לא ללכלך לך תשיער.

גנגי

New member
אבל שמת לב איךם ההיא שמאחורה

בועטת לי בגב? שלא תחשוב שלא כאב. בגלל זה התפתלתי ככה.

גנגי

New member
לא, זאת ההיא שהייתה לפניי בתור.

פשוט קר שם נורא. אני עוד לא הספקתי להכחיל, אבל היא כבר, נו... מתכוננת לסקס עם אבותיה. או שהיא סתם פריג'ידית.

ככה זה כשלא מאווררים שפתיים.

כל החיוכים, כל המילים, הכל מתעפש שם בפנים. ונסיים בריצה קלה. במקווום - ריצה קלה רוץ: טרטף טרטף טרטף וצעד טרטף וצעד טרטף וצעד קדימה בנות לאוורר לאוורר לאוורר ולנשום לאוורר ולנשום לאוורר ולנשום V V V אחלה אירובי שפתיים יישק.

תמהתני ציחוש,

וכי למה תדגישי את המובן מאליו? וכי איזה קולות יעלו יבואו מן האיוורור אם לא קולות של לווייתנים? מזכיר לי את האחיינית שלי שהשכיבה סוכה שלמה בתאור תרגיל פילטיס שעשו להם, ואיך כל הבנואות עשו אותו בלי לפלוט ולו רחש והיא לא חלמה אפילו לנסות להתחיל אותו מחשש פן תעיר לווייתן.

למעלה