~הימים הנוראים~

גנגי

New member
~הימים הנוראים~

ושוב אני שבה לספר לכם כמה לא כדאי לכם סרטן. אם אתם מוכרחים, לפחות תשתדלו לבקש איזה תחליף סינטטי, משהו לייט כזה. לא את הדבר האמיתי. כאילו, לא שהסרטן הזה עושה לי משהו רע. זה רק הרופאים, האחיות והטכנאים. אבל הרע שהם עושים... ועוד מחייכים אליי ואומרים לי שזה לטובתי! ימותו המאמינים. כמו שאתם יכולים להבין, היום הייתי במפגש הראשון שלי בבי"ח עם מכשירי ההקרנה. לא, עוד לא הקרנת בכורה, זה היה "טרום בכורה". הם כנראה עובדים בשיטת העז, כי אחרת אי אפשר להבין למה עינו אותי (אבל באמת) שעה שלמה עד שצעקתי, ומעכשיו יענו ככה רק עשר דקות בכל יום. ודאי כדי שאגיד "אה, עשר דקות זה כלום! עמדתי בזה שעה שלמה, מה זה עשר דקות יומיות!". הבוקר נפתח בהמתנה של שעתיים לרופאה, ונמשך בהמתנה של שעתיים לעינוי. המקום נטול חלונות וממוזג, והאוויר הממוחזר מחניק ומעיק. בשלב כלשהו התחלתי להתנמנם או לאבד את השפיות, כנראה, כשלחדר ההמתנה (שהיה ריק מלבדי) נכנס אדם בסביבות גיל 65, נמוך, שמן, חובש כיפה ולבוש בבוקסר ובגופייה בעלת פתחי-ידיים עצומים ועם ציור של קאובוי עליה, שעליה חגר חגורת-גב רחבה ושחורה ועליה חגורת עור רחבה בצבע קרם, בעלת אבזם ענקי, ולרגליו היו סניקרס וגרביים לבנים עד הברך. בחגורת העור היה נעוץ לו אקדח ענקי (אמיתי!), ועל פרקי הידיים והצוואר הוא ענד שרשראות מתכת עצומות ממדים. נשבעת לכם שהייתי בטוחה שאני בשלב ההלוצינציות, בעיקר כשהאיש פנה אליי ושאל איפה השירותים, וכשהצבעתי עליהם הוא הסתובב והלך. אחר כך באו כמה נשים לשבת בחדר ההמתנה, ואני שפשפתי את העיניים ושאלתי את עצמי מה זה היה קודם, ובעיקר מה מזרימים במערכת המיזוג של המחלקה, לעזאזל. ואז קראו לי לבדיקה (להלן - "העינוי") ורוקנו את מוחי מכל מחשבה מלבד כזאת על כאב ונקמה. כשיצאתי משם, על ארבע, שפוכה כולי, עוד הספקתי לראות את הגוץ בעל השרשרים והאקדח הענק נכנס לחדר ההמתנה ומתיישב במקום שפיניתי. וידאתי היטב שגם הנשים האחרות שהיו שם רואות אותו, ויצאתי משם בהקלה מסוימת - שברו את גופי, אבל לא הוציאו אותי מדעתי. טוב, רק כמעט. החל מהשבוע הבא: הקרנות יומיות. בדיבוב לפרחית-פקאצית.

גדי קטן

New member
אני מקוה בשבילך

ש'ההוא' הוא לא תוצר של אחת מתופעות הלוואי של הטיפולים

שרוֹן

New member
תגידי

מה עם להרביץ להם בחזרה? את חושבת שהגוץ הביא את האקדח והשרשרים כדי לוודא שהוא יקבל עשר דקות ולא שניה יותר?

גנגי

New member
את יודעת מה?

נתת לי יופי של רעיון! למישהו יש להשאיל לי לחודשיים-שלושה אלה כזאתי עם שרשרת ברזל עם גולה וקוצים ממתכת בקצה?

חציחצי

New member
לא, אבל

עד אתמול היו לי גויאבות. יכולת להביא אותן בשקית ולאיים שתיכף תוציאי אותן ממנה.

שרוֹן

New member
גוייבות מריחות גם ובעיקר מתוך שקית

מה שכן, יכול להיות שהם כמונו, ואז אולי כדאי ללכת בהתניות חיוביות- אם תפסיק בזמן תקבל את הגוייבה. בסוף הם יצאו טאטלה.

Ayelet CA

New member
את רוצה בעל תקיעה מסוקס?

עם זיפים? הוא יכול לעשות את העבודה לא רע. מקומות ללא חלון גורמים לקלסטרופוביה.

גנגי

New member
בעל תקיעה - בשבילי, כן?

חבל לבזבז כזה על הצוות שם. ואת הזיפים בבקשה לגלח.

גנגי

New member
הלו? צינציות?

אצלך אולי. אצלי לא משודרג, ציציות רגילות.

מוגג

New member
רגע, ../images/Emo202.gif

הגוץ לא היה חלק מההקרנה? נראה לי שכולכן צפיתן באותו מערבון. בפעם הבאה תבקשי דרמה היסטורית.

אלי ו.

New member
../images/Emo24.gif

אז רגע, משבוע הבא רק 10 דקות? והגוץ נשמע כמו הלוצינציה לא שווה במיוחד, העם דורש שידרוג אם לא במציאות אז לפחות בהלוצינציות.

גנגי

New member
מה קרה לך!

יצא לך פעם לראות דמות מסרט מצויר במציאות? זה סופר-שווה!

yuval k

New member
../images/Emo24.gif

לבוא להחזיק לך את היד?

למעלה