ד"ש מטיפול מס' 9.

גנגי

New member
ד"ש מטיפול מס' 9.

היה מה-זה כיף! כמו שאומרין - מוּי כיף! ואפילו לא נרדמתי מרוב שהיה לי כיף. אני ממליצה בחום (מעל 30 מעלות בצל) על כימו בתור משדרג-איכות-חיים. תאמינו לי. כזה יום משעשע לא היה לי מזמן. מה בנאדם צריך יותר מאחיות עצבניות שנמרחות לרגליו כשהוא מצחיק אותן, מחולים חיוורים ודועכים שמתחילים לחייך כשהוא שואל אותם מה-ניש ומספר להם על השבוע המופלא שעבר עליו בהשתטחויות-הצדיקים, מדקירות אחדות (אבל נושאות-פרי-דם) בוורידים, להזכיר לו שהוא חי (איך אומרת אמא שלי בפולנית-מדוברת? "אני קמה בבוקר וכואב לי - סימן שאני עוד חיה!"), וממזגן שלא פועל במחלקה, ולכן האוויר צמיג ודחוס, אבל לעומת זאת לא קפוא ומצמרר? תאמינו לי, מי שלא עבר טיפול כזה לא ידע שמחת בית האונקולוגיה מימיו! ובבניין פוּעל ננוחם.

אטיוד5

Active member
שימעי, יש לי עינוי ממש בשבילך

הערב הולנד-פורטוגל. צפייה נעימה!

גנגי

New member
פחחחחחחחחחחחח...

ברוך שעשני אישה.

אטיוד5

Active member
כן, זה ידוע, ולכן ...

מאחר ודומה שהתחלת להנות מעינויים הצעתי את מה שהצעתי.

מוגג

New member
לפי התיאור בקטע הפותח

חשבתי שהכימו גרם לכך שאת כבר לא.

גנגי

New member
אוף, מפגר...

זה שהשמידו לי את הגנים הפולניים לא אומר שאני לא אישה!

גנגי

New member
'זהר ממני, מה אתה צוחק!!../images/Emo46.gif

נהייתי מרוקאית.
תראה מה שכימו תראה מה שכימו תראה מה שכימו יכול לעשות!

בסממוצו

New member
תגידי, גנגי

יכול להיות שטעיתי וחשבתי שאת סובלת ממשהו אחר?! זאת אומרת, לא העליתי בדעתי שמה שאת עוברת זה ניתוח לשינוי מין. תזכירי לי, כשהכל יגמר ותהיי מאחורי הגדר, שנעשה השוואה למי יש יותר גדול. לא, אל תבקשי ממני לעשות את ההשוואה עכשיו - זה לא פייר מצידך להשוות כשהכל עוד נפוח.

גנגי

New member
כ-ו-ל-ה ניסיתי לרמוז

שהפכתי להיות בנאדם סוף-סוף. תפרגן קצת, רבאק!

בסממוצו

New member
מצטער, לא קונה.

שמעת על מלאכים שהפכו לבני אדם? (ואם זה לא פירגון קצת, רבאק, אז מהו פרגון?)

בסממוצו

New member
נו טוב, סחטת ממני עוד מחמאת מיץ

מהתפוז המחייך שלך: אילו היה המצב הפוך היה מצבך חמור. ולמחר יש לי תהייה שארצה לשתף אתכם בחיבוטיי המחשבות שלי עליה. ליל מנוחה.

גנגי

New member
כשתהיה הקרנת בכורה - אודיע.

רוצים לבוא איתי לראות? יהיו ציצים. שווה.

למעלה