אם נמאס לכם אתם יכולים לדלג,

גנגי

New member
אם נמאס לכם אתם יכולים לדלג,

אבל אז לא תדעו איך ביקשו לצלם אותי היום באונקולוגית לסרטון של "עזר מציון" בתור "הפציינטית הכי חייכנית ונחמדה של המחלקה". נו, אחרי התחנפנויות כאלה יכולתי להגיד "לא"? ואילו הייתי אומרת לא, למה הייתי מתכוונת? אז כהרגלי, אמרתי ישר "כן" ונפטרתי מהדילמה. עברתי היום את הטיפול השישי, בסיעתא דשמיא ובעיקר בסיעתא דרופאה-המקסימה-שלי ודאחיות-מחייכות. זה שנותנים לי חדר פרטי ("הסוויטה" , כזכור) מאפשר לי לשוחח בטלפון ברגעים שאני לא ישנה ולא עושה פיפי (נדמה לי שהשני לוקח די בגדול, ואתם כבר מכירים אותי ממפגשים ויודעים שכל מילה בסלע, ואם אין סלע אז מאחורי העצים) במקום לשמוע את סיפורי חבריי למחלקה. העניין הוא שהתחבבתי עליהם והם באים לדרוש בשלומי ולשבת לי על פאת המיטה ולשוחח (על עצמם, כאילו דאאאאא), אבל הכימו שלי מרדים, וכך אני נרדמת לי מייד כשמוזכרת המילה "התפשט" מכיוונם (בניגוד מוחלט למה שקורה בשיחותיי עם אנשים בריאים, אגב. מוזר, לא?....), ויפה שעה אחת קודם. ובבניין תאינו הבריאים ננוחם.

גנגי

New member
פתאום תפסתי את האירוניה שבדבר

"...באונקולוגית לסרטון", אז לפני שמוגג יעשה מזה סלט-סרטנים ברוטב, אני אקדים אותו ואצחק על עצמי.

מוגג

New member
תיכף גם תגידי

שמתיישבים על פאת המיטה היה לכבודי.

גנגי

New member
זה משתלם רק במקרה ש

אתה מעוניין להרדים את האישה ששוכבת על המיטה שאתה רוצה לשכב בה גם. אילו, לעומת זאת, היו אומרים לי "התפשטי" זה היה עשוי להיראות לגמרי אחרת, אני מאמינה. לפחות במקרים מסוימים. אבל הכול בתיאוריה, יקירי. הכול בתיאוריה. טרם הגעתי לשלב כזה.

dorgad

New member
לעולם לא מאוחר מדי

להתפשטות. עוד תגיעי לשלב.

את עדין חוגגת

יומנישואין? לא עברו בינתיים איזה יומיומיים מאז?

גנגי

New member
כשאפשר לחגוג - חוגגים.

בלי קשר לתאריך או לסיבה. אם לא אחגוג כל יום אני עלולה להפסיד את חיי לטובת השיגרה, וזה באמת לא ממש מקובל עליי.

גנגי

New member
כאילו,

מתישהו אני אצטרך להתקלח, לא נראה לך? הריח באמת מרחיק את הסרטן, אבל יום יבוא וגם אני לא אעמוד בזה...

אלי ו.

New member
לא סרטון, הקרנה ../images/Emo3.gif

ומה, את והסרטן שלך הופכים להיות כוכבי קולנוע? אגב, אפשר לדבר בטלפון גם בשירותים, הבעיה העיקרית זה להסוות את הרעש של המים. (מתי ימציאו סלולרי עם כפתור MUTE?)

dorgad

New member
גנגי, גם בהרס וגם בבניית תאייך לא

תוכלי להימאס. אם העוזרים מציון החליטו לבחור בך, מי אנחנו שיימאס לנו ממך?
תגידי, יש לך ג'קוזי בסוויטה? כי אם לא - לא נזמין שם מקום.

למעלה