סיפרתי לכם כבר את הסיפור

גנגי

New member
סיפרתי לכם כבר את הסיפור

הבלתי ייאמן על איך חגגתי יום נישואים במחלקה האונקולוגית, ואיך האונקולוגית שלי שאלה אותי בשביל הטפסים מה התאריך היום, ואיך עניתי לה ותוככדי נזכרתי שזה היום נישואים שלי, ואיך (היות שעברתי לטיפולים מסוג אחר ועכשיו אני צריכה לשכב במיטה בזמן הטיפול) היא ביקשה מהאחות הראשית לתת לי את ה"סוויטה" - חדר פרטי וסגור מוקף וילונות, ואיך אחרי חצי שעה היא הופיעה בסוויטה עם זר גדול של פרחים בשבילי, ואיך זה היה נחמד ומרגש? לא סיפרתי? חבל. אז לעולם לא תדעו. אבל אילו הייתי מספרת לכם בטח הייתם מתרשמים ממנה ממש לטובה, נכון?

איש אחת

New member
איזה כיף שיש רופאים כאלה

מזל טוב ליום הנישואים, וברכות לעוד ימי חג רבים (רק בסוויטות של ממש)

דגגדול

New member
האם זה שלא התנדבת לשבת בפינה בחושך

זה שיפור במצבך? יום נישואים שמח

תראי מי עולה נגרר ממחשכים לברכך

ביום חגך. לכבוד הארוע החלטתי להיחשף לך, אבל אין לי תמונות. כל פעם שמצלמים אותי יוצא או שמוגג או אבא של אוח. אז מצאתי לך תמונה של אחי הזהה. אם לא הזקן היינו מתקבלים אצל לקסי. עוד לא גדל לו אבל חוץ מזה אנחנו אותו גודל ואותו צבע. תראי איך אחי לעומתי מפורסם. כבר בעמוד הראשון הוא הופיע. וגם גילגם ביקש לדעת מה עם השיר הגס ביידיש, שו אסמו? נשיקות ילדה, תראות שנה הבאה.

גנגי

New member
יבורכו המברכים. או כמו שאומרים -

בקרוב אצלכם. לא הסרטן, חו"ח. סיבות לחגיגות.

מוגג

New member
חבל שאפפעם אינך מספרת לנו

סיפורים כאלה. ברכות וחיבוקים להחלמהירה ועוד שנות נישואים רבות ללא ניסויים וזריקות.
~הום, סוויטהום~

גנגי

New member
אתה עוד בטראומה מזה שעזרת לי

להזריק לעצמי, או שהתכוונת למשהו אחר בכלל כשאיחלת לי ללא זריקות?

אוֹחַ

New member
פחח.. "חדר פרטי וסגור"?? את בטוחה

שלא הזית, ופשוט שלחו אותך לבידוד? טוב, נו, מאחל לבעלך שיזכה לסבול אותך עוד הרבה שנים לצידו, ולא להפסיק להזות אותך
במעט הפעמים שלא (מפגשי פורום, טיולים על ג'ינג'ר, וכאלה).

אל דופא

New member
תמצאי לאונקולוגית שלך

איזה קרדיולוג טוב. יש לה לב פשוט ענקי. רק בריאות לך ובתקווה לימי נישואים רבים ורחוקים ככל האפשר מחדרי בתי חולים.

באמת מרגש.

נפלא שיש רופאים כאלה. many happy returns of the day. רק בריאות, והרבה שנים של אושר עם האיש שלך. מ.

bateliezer

New member
../images/Emo140.gif מזל טוב, גנגי

אשרייך שאת יודעת למצוא בכל מקום את האנשים הנכונים, ואשרי בעלך שמצא אשת
כמוך.

במיוחד בשבילך ובשביל זה שאיתו

את חוגגת הלכתי לדוג. עוד הרבה ימי נישואין מאושרים תבואי להשוות את התנאים בחדר הירוק עם זה שקיבלת היום. ירוק זוכה! המון בריאות ואושר לשניכם ולשתי הפלאים שהולדתם.

למעלה