אגף הסרטן מכה בשלישית (וואחד מכה!)

גנגי

New member
אגף הסרטן מכה בשלישית (וואחד מכה!)

והפעם - מעלילות האחות המוס' סבטלנה, שנעצה בי מחטים כאילו הייתי כרית סיכות, ובכל פעם שנעצה, הצליחה בחוכמת כפיה לקרוע לי וריד נוסף. וככה נבתקו בתולֵי שלושה מוורידיי האהובים והיקרים לי לא פחות מג'ינג'ר לבלי שוב, ונותרתי דמומה (מדם) וכואבת, ואולי זה בכלל תכסיס לקראת יום הזיכרון הבא עלינו בקרוב, שאזכור את היגון והכאב. מה אני יודעת. עד שבאה האחות המוס' סיגלית, והראתה לה מאיפה משתין הווריד שלי, ובא לישראל גואל ולי גועל (מדשׂקיתא דכימיא). בכל מקרה, היות שהרצינות היא ממני והלאה (ואני שרה כמו חתול מעופף, כן, אתם יודעים) החלטתי שלמרות שהייתי שם כערבה בוכייה, אצא משם כגנגי, ואני שמחה לבשר שכרית הסיכות המהלכת שמחה בחלקה ומתאוששת להפליא, על כל גווניה וחוריה החדשים. ועכשיו - מנוחת הלוחמת. לישון.

מוגג

New member
יופי. מצאת שם נאה לפרח ../images/Emo141.gif.

"ורידית תופחת" או "טרטופית ורדרדת" או "דמומית מהממת" או "המומית מדממת" או "דמדומית מהמהמת" או...

מוגג

New member
כן. אבל בעצם ריבס זה אוכל אחר, לא?

בעעעעעעע
(אין כאן רגשון של קיאה?)

מוגג

New member
סיאבוב אביבי

שלת מב = שמת לב. ורדימון = מעלה ארוכה = חוטמית. בערבית היא נקראת כיטמיה שזה כמעט בטוח קיצור של כימוטרפיה. אכמשל.

גנגי

New member
וגם שם משפחה, באותה הזדמנות,

של אחד קיאנו. שכשמו כן הוא. מביא לי להקיא.

אל דופא

New member
נו, זה לא סותר.

יש כאלה שאוכלים והולכים להקיאה אחורי זה ואפילו בכוונה. וחוץ מזה, מחמם את הלב לקרוא, ממש לפני יום העצמאות, שיש בארצנו סבטלנות שמבתקות ולא רק מבותקות.

אי-מייל

New member
את חטאי אני אזכיר היום

כשהייתי בעל מספר שנים מועט, כשהייתי אוכל אצל סבתא שלי, הייתי בהתחלה מקיא את האוכל. היא היתה מכינה מההתחלה שתי מנות., אחת היתה כבולעו כן פולטו, והשניה היתה נשארת בפנים קצת.

ixmix

New member
מה, יש לך אחות מוס' (מוסיקלית?!?)

איזה כיף לך, אני קיבלתי תמיד רק אחיות מוס' (מוסקה!).

למעלה