הגעתי היום חד-משמעית למסקנה

גנגי

New member
הגעתי היום חד-משמעית למסקנה

שעדיף להיות בריא וצעיר מזקן וחולה*. אל תשאלו איזה מהלך עניינים הביא אותי למסקנה המדהימה והחדשנית הזאת, תפיסה חדשה לגמרי של כל מה שחווינו עד היום, אבל לפחות תעריכו את הגדולה שבניסוח המדויק של תיאוריה פילוסופית שלמה לכדי משפט מתומצת אחד. *כל מה שכתוב שם בלשון זכר נכון עוד יותר כשמדובר בלשון נקבה, שלא לדבר על איברים אחרים שלה.

bateliezer

New member
את בטח לא מתכוונת אלייך,

כי את לא נמצאת בשום צד של האי=שוואה הזאת. נכון שאת לא ממש בריאה, אבל זקנה??? (לא בא בחשבון. כי אם כן, אז מה אתי?!) וחוץ מזה, כשאת אומרת "אל תשאלו", למה את מתכוונת? אני שמה נפשי בכפי ובכל זאת שואלת: מה הביא אותך למסקנה המדהימה הזאת?

גנגי

New member
אההה... אהמממ.. החיים?

וגם המחלקה האונקולוגית, מקום שמח ועליז שמאוכלס באנשים קורנים (אהה.).

גנגי

New member
בהחלט. בהחלט.

וגם את זה אלוקימה לא נתנה לי, המאנייקית. אבל גנים משובחים היא נתנה, בשפע. כן.

ARSENIK

New member
אלוקימה ! בזה טרם..וכו'

אלוקים וצליל של אמא : אלוקים וכתיב של אימה : אלוקימה :טעות בגן אחד ויצא- הלוקמיה.
קרח אבל שמח: אולי עלה של תפוז עושה את זה, או עלה , בכלל.

גנגי

New member
אויש, השם שלך הזכיר לי

שאני חייבת לקבוע תור להומיאופתית היקרה שלי (תרתי משמע).

ARSENIK

New member
~

הומיאופתית: במקור מילה שנועדה להעשיר ולהוסיף על ה'הומופובית' בתיאור אנטיפתיות להומואים [ולא רק פוביה], ובטעות התגלגלה לכדי מקצוע מופרך לחלוטין שאוייש בתחילה ע"י רוקחים יוצאי פרס . ז'תומרת, מה, הם מתחרים בדילול תרופות ? "שלי מדולל ביחס של טיפה לארבע אוקייאנוסים + ים ברינג ואנשים קונים!" " וואו!!!!!!! מזל שאין פה הומואים".

גנגי

New member
תיכף אני אראה לך מה זה שחור.

אני הולכת להיות פלטינה. זהו. פעם אחת אני אדע אם זה באמת נכון שגברים מעדיפים בלונדיניות-עם-עבר-קרח.

זה ברור, הרי הכל יודעים כי...

כסף אמנם לא יכול לקנות בריאות, אבל מצד שני, גם מבריאות לא ממש עושים כסף.

מוגג

New member
לפעמים כסף עוזר כדי לקנות בריאות

ויש רופאים שעושים מבריאות כסף.

מוגג

New member
ובנקים עושים כסף מעוני

ומוכר פלאפל עושה כסף מרעב. וכן הלאה.

למעלה