~שׂיעוּר מוחות~

בסממוצו

New member
שמעתי מדברים על דבר שהיה קרוב לראשי

לפני שנים רבות גם אני סבלתי משיעור יתר בראש, ותאמיני לי שמגלים שזה נורא אחרי שחווים את המצב האלטרנטיבי. לא ברור לי למה אנשים צריכים להגיע להקרנות כדי להבין שהמצב הטבעי הוא שביל רחב באמצע. בסגנון 'שביל ישראל' כמובן... חשבי על כך שאת יכולה באבחת הקרנות של מספר שבועות קומפקטי להגיע להישגים שאני זחלתי אליהם על ארבע כמו סיזיפוס במשך שנים. הרשי לי להציע לך דרך להיפטר אחת ולתמיד מאותה אמונה תפלה בדבר יתרונו של השיער על הראש. לכי על הסגנון המצ"ב. אני בטוח שאחרי זמן קצר תעדיפי את המראה הממולץ שלי.

גנגי

New member
מארג', עיוני...../images/Emo9.gif

תגיד לי, אני צריכה לחטוף סרטן בשביל שתבוא להגג סוף סוף קצת גם כאן?! איזה יופי שבאת!
אורח משמח! ואתה יכול למסור לגורמים המקורבים שאשמח לראות כאן גם אותם ולהתבשם מכתיבתם שמצחיקה אותי בשעות קשות (או סתם מאוחרות).

בסממוצו

New member
את מבטיחה לשחרר אותו אם

ישלמו לך כופר? מארג' עיוני... כרגיל אצלך, הברק נשאר טבעי ללא בראסו. אשמח להגג באוהלה של תורתכם למרות שאין לכם צל מהטאג ליין... וגם לבשר לקרובים (שרק בזכותם אני כאן ברגעים אלה) שאת מתגעגעת לריחם.

גנגי

New member
אני מוכנה לעשות לך צל במיוחד

אם תבטיח להראות לי שתַראה גם כאן מה אתה באמת יודע לעשות עם מקלדת ביד.

בסממוצו

New member
מבטיח לנסות להראות לך בתנאי אחד -

שלא תצחקי על הגודל! זה תנאי מנדטורי, ולמרות שאחרון חייליו עזב את הארץ ב-14 במאי 48 עדיין ממשיכים לצחוק עליו. (הדו-משמעות היא לכבוד מוג, שחלילה לא יאשים אותי באמירות גסות).

גנגי

New member
תרשה לי לחרוג ממנהגי הפעם

ולהתאפק. ולא שזה קל לי, כן? אבל אני מאוד נחושה בדעתי. פחחחחחח. אופס... קשה. זה כמעט יוצא.
אופס....
פויה גנגי!

גנגי

New member
נראה לך שיתאים לי

כזה זקנפם מטופח? אני לא טיפוס קצת זרוק מדיי בשביל זה?

לא בדיוק כזה

אולי זקן יותר כמו בן לאדן ושפם יותר כמו של עמיר פרץ אבל זו התחלה

דגגדול

New member
כלי עזר לבחירה

יש להחליף את התמונה בתמונתך (לא יודעת איך אבל זה פרט שולי) ואז לנסות את הסגנונות השונים.

גנגי

New member
מה להחליף?!!!

מה קרה לך, זאת לא תמונה שלי?
הייתי בטוחה שכן!

למעלה