~שׂיעוּר מוחות~

גנגי

New member
~שׂיעוּר מוחות~

אז ככה - בשבוע הקרוב מתחילים הטיפולים, ובעקבותיהם יש לשער (אהה!) שיקרה לי מה שקרה לאלישע הנביא (מי שמטפל בצרעת מתעסק כנראה בחומרים כימיים רבי עוצמה), וכדי למנוע עניינים עם ילדים ודובים חשבתי.. שאולי תעזרו לי לבחור שערות חדשות. אז הנה סקר כזה של שׂיעוּר מוחות: איך הייתם רוצים לראות אותי (מתוך הנחה שתסרוקת-רמי-קליינשטיין סקסית רק על מסוקסים)? זהב פרוויים כמו פנינה יקירת הפורום? שחור-תלתלייך כמו דודנה שמארי (קחו רק בחשבון שהדודנים אצלי קצת פחות מרשימים)? אדמונית עם יפת עיניים כמו ג'ודי שלום-ולהתראות-סילבן? הלוואה וחיסכון כמו עימנואֵל האינטלקטואֵל? וצמתה מוטלת על כתפה כמרגלית הנחשקת? נחשים-סביב-לה כשל מדוזה? הנה, זאת ההזדמנות שלכם להיפרע (אופס...) ממני. נצלו אותה בתבונה.

אל דופא

New member
לכי על פריזורה רוזנבלומית.

זה גם יוריד לך את האיי קיו ו-וודאי יגרום לכך שתונטפקי רבות.

גנגי

New member
כאילו - תסבירי (אני כבר מתאמנת):

התכוונת שגברים אוהבים בלונדיניות? או שיהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה? או שחמים וטעים?

אל דופא

New member
אין לי מושג מה גברים מעדיפים. ../images/Emo4.gif

אבל דבר אחד בטוח: יהיה לך יתרון גם אצל אלה המעדיפים ת'אישה שלהם חמימה וטעימה וגם אצל כאלה שמעדיפים אותה שינייד אוקונור סטייל. וחוץ מזה, תוכלי להשאר בבית בזמן שהשיער שלך ילך למספרה ואת זה לא הרבה בלונדיניות יכולות לעשות
.

גנגי

New member
נראה לך שאני מהמתרככות לאיטן?!

קוצני - זה כן. אבל מתרכך?!

bateliezer

New member
ת'אמת?

אני יודעת בפולנית שתי מילים: סְקְשִׁיפְּצֶה (בעברית: סדין) ו-נשימה ארוכה... פְּשֶׁצֶ'רָאדוּוֹאוּ (כינור). אם יש כאן דוברי פולנית, הם יאשרו לך שאני לא ממציאה. ~ שתי מילים זה נחשב? ~

גנגי

New member
פולנית טובה לא נמדדת רק באוצר מילים

אלא גם בטונימות המתאימות וביכולת-הבעת-הסבל של הדוברת (המקפים - לכבודך
). צוֹ טֶה מוּבִיש?

ARSENIK

New member
טונימות

נשמע כמו איזה סדרת אנימה על סמיילים של טון שקיבלו חיים.

גנגי

New member
זה בדיוק זה

רק בלי הסמיילים. אצלנו בפולניה נאנחים. בלי לחייך.

mucool2

New member
זה בדיוק מה שעושים כשרואים

סרט אנימציה פולני (פעם הטלוויזיה הישראלית היתה מייבאת כאלה, איזה דיכאון).

Eldad S

New member
אוי אַ בּראָך ../images/Emo6.gif

הפוך, גוטה, הפוך
סקשיפצה
כינור, ופשֶשצֶ'רָדווֹ (שימי לב לתיקון הקטן
)
סדין. ולגנגי: ההצעה של בת אליעזר מקסימה גם בעיניי. שתהיי בריאה לכולנו!

למעלה