חברים יקרים,

אלי ו.

New member
פולניה, חולה חולה חולה - אלמנה ../images/Emo3.gif

גנגי, את חזקה יותר מאיזה
קטן הורידי את המתקרצץ וחזרי אלינו.

bateliezer

New member
../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif

אחד לעכשיו, ועוד
שימי בתיק, על כך צרה שלא תבוא. השני טוב גם לשימוש חוזר. חזקי ואמצי, אסתי

../images/Emo24.gif - גנגי, אין עליך

או לפחות מחר כבר לא יהיה. תסתכלי לו ישר בעיניים ואל תמצמצי עד שהוא לא יוכל להתאפק יותר, יתחיל לצחוק ויברח מרוב מבוכה.

גנגי

New member
תודה לכולכם על המילים החמות.

העידוד שלכם עושה לי טוב על הלב. המון תודה. תחזיקו אצבעות מחר בבוקר מוקדם, כי מתחילים לחתוך אותי בשעות שהפקחי-חנייה עוד ישנים. כשהם יתעוררו, לעומת זאת, אני כבר אישן.

אוֹחַ

New member
הלילה עפים גיצים באיזה מפעל מתכת

קטן, אי-שם. הזמנה של הרגע האחרון. לו אני הרופא שלך, גם אני הייתי מפקפק ביכולת של הכלים הישנים שלי לעבור דרכך. ושלא תצאי לי מהפריים, שומעת?!

יוסי ר1

Active member
לגנגי יקירתינו,עם אופטימיות כמו שלך

אף אחד לא יכול עליך. תשמרי על ההומור הנהדר גם ברגעים הקשים, תזכרי את כל אילו שנושאים תפילה לבריאות טובה והחלמה מהירה, האמיני בעתיד הורוד שכבר בדרך- וזה עובד. בהצלחה!!!

ShiriMmM

New member
ההצצה הבאה שלך לכאן

תהיה בטח מתישהו אחרי ההורדה בכח, אז גמני מחזיקה אצבעות וכל מה שצריך ומנצל"שת את ההזדמנות (מנצל"הת) לומר שאני שולחת חיבוק רחב מאד ומלא אהבה - כזה שרציתי לתת גם במציאות הלא וירטואלית, כשראיתי שהחיוך הוא לא כתמול שלשום, אבל התביישתי -
, מחובתך המוסרית והלאומית לאומת אח"לה (ומתוך האגואיזם שלי כי את נהדרת) עלייך לשוב במהרה! אוהבת מאד, באמת, שירי.

TalyaMM

New member
אני משתשרשת עם שירי ....

בהצלחה, תחזרי מהר... ימבה חיזוקים !!!

nevuer

New member
גנגי, תהיי בריאה! ../images/Emo24.gif ../images/Emo140.gif

שיהיה בהצלחה, מחזיק אצבעות!

איזיקו

New member
מי שברך

אמותינו שרה רבקה רחל ולאה ומרים הנביאה ואביגיל בת אביחיל הוא ישלח רפואה שלמה, כח גבורה ושׂחוק לגנגי, ויעמידה מחוליה לחיים טובים וארוכים. אֵל נא רפא נא לה, אֵל נא רפא נא לה. אמן. בשורות טובות ושמחות לך ולכולנו. משנכנס אדר, אין לנו ברירה אחרת.
שבוע טוב.

YoreShmaNa

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif ורפוא"ש

מתפלל לשלומך ולבריאותך. שובי בשלום לביתך ולפורומנו. ובאעה"ח ביום הנ"ל יור"ש

למעלה