לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1037110,371 עוקבים אודות עסקים

פורום מדונה

"מדונה, הבתולה הלא-קדושה, חוללה מהפכה של ממש. מדונה הפכה את הרוק לאמנות הסטיילינג. המוזיקה היתה חלק ממארג רחב יותר של מיצג מולטימדיה בראשותה של הזמרת, שהציגה גרסאות חוזרות ונשנות – מבלי ממש להיות מודעת לכך - ל"עיר הנשים" של פיליני, כלומר עולם הנשלט בידי נשים." (ארי קטורזה, YNET)"כמי שהתחילה את דרכה כזמרת להיטים קלילים בשנות ה-80 המוקדמות, והגיעה עד מהרה למעמד בלתי מעורער של אלילה, התאפיינה דמותה של מדונה בקיצוניות ובשאפתנות. כיוצרת, מעולם לא חששה מדונה לעסוק בנושאים כמו דת ומיניות. היא ניחנה בגאונות שיווקית ושלטה באופן מוחלט על עיצוב דמותה הציבורית. היא שילבה סקס אפיל עם אופנתיות ופרובוקטיביות, והיא יוצרות המוסיקה החשובה והמצליחה של כל הזמנים." (נילי שני, MOOMA )

אודות הפורום מדונה

"מדונה, הבתולה הלא-קדושה, חוללה מהפכה של ממש. מדונה הפכה את הרוק לאמנות הסטיילינג. המוזיקה היתה חלק ממארג רחב יותר של מיצג מולטימדיה בראשותה של הזמרת, שהציגה גרסאות חוזרות ונשנות – מבלי ממש להיות מודעת לכך - ל"עיר הנשים" של פיליני, כלומר עולם הנשלט בידי נשים." (ארי קטורזה, YNET)"כמי שהתחילה את דרכה כזמרת להיטים קלילים בשנות ה-80 המוקדמות, והגיעה עד מהרה למעמד בלתי מעורער של אלילה, התאפיינה דמותה של מדונה בקיצוניות ובשאפתנות. כיוצרת, מעולם לא חששה מדונה לעסוק בנושאים כמו דת ומיניות. היא ניחנה בגאונות שיווקית ושלטה באופן מוחלט על עיצוב דמותה הציבורית. היא שילבה סקס אפיל עם אופנתיות ופרובוקטיביות, והיא יוצרות המוסיקה החשובה והמצליחה של כל הזמנים." (נילי שני, MOOMA )

לצפיה ב-'היי אנשים,'
היי אנשים,
<< ההודעה הנוכחית
08/03/2013 | 11:26
1
85
אני הכי לא קשורה למדונה, אבל אשמח אם תוכלו לעזור לי במשהו. - מניחה שחלקכם הזמנתם בעבר כרטיסים להופעות בחו"ל.
אני רוצה להזמין כרטיסים להופעה (לא של מדונה) שתערך בדצמבר באנגליה.
זו פעם ראשונה עבורי ורציתי להעזר בכם במספר שאלות:
1. האם הגיוני שכרטיס עולה 40 לש"ט או שזה נמוך מידי (לא כ"כ הבנתי מהאתר כי ראיתי רמות מחירים שונות שמגיעות עד 4010 לש"ט)?
2. מה לגבי מדיניות ביטולים? אם אני מזמינה עכשיו, האם בד"כ אפשר לבטל?
תודה רבה לעוזרים...
מדונה >>
לצפיה ב-'*טעות בסעיף 1 - ראיתי מחיר של 400 לש"ט.'
*טעות בסעיף 1 - ראיתי מחיר של 400 לש"ט.
08/03/2013 | 11:27
47

הודעות אחרונות

10:33 | 03.07.13 דובי אל תשגע אותי
14:01 | 28.05.13 Only me 16
22:33 | 17.03.13 Material Boy
04:33 | 17.03.13 Material Boy
14:47 | 16.03.13 Material Boy
15:13 | 08.03.13 MusicRocket
10:26 | 08.03.13 קופיפה82
22:35 | 05.03.13 Material Boy
13:56 | 25.02.13 Material Boy

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ