בצער רב וביגון אני נאלץ לציין, שויקיפדיה הפולנית התקלקלה

בצער רב וביגון אני נאלץ לציין, שויקיפדיה הפולנית התקלקלה

אולי אני טועה, אבל ניסיתי בכמה ערכים לעבור לפולנית, ובכולם הוצגה רק רשימה מקוצרת של שפות אחרות, ולא הרשימה המלאה כמו קודם.

Eldad S

New member
תוכל לציין

שני ערכים או אפילו שלושה, כדי שאוכל לבדוק?

Eldad S

New member
אולי לא הבנתי

את מה שניסית לטעון. בכל אופן, מתחת לרשימת שבע או תשע השפות שמופיעה בצד הערך, יש תבנית קטנה עם מספר השפות הנותרות שהערך מופיע בהן בוויקיפדיות האחרות (לדוגמה, wiencej - ומצד שמאל למילה זו - מספר השפות הנוספות שיש בהן ערך זהה).

לכך התכוונת כשכתבת שהם עברו לאותה השיטה כמו כולם?

ברור שהתכוונתי לזה!

עכשיו הקטע של "שפות נוספות" בויקיפדיה הפולנית הוא כבר כמו בויקיפדיות האחרות: רשימה קצרה בלבד + אפשרות להגיע גם לשפות נוספות במאמץ מסוים.

עד לפני זמן מה, הויקיפדיה הפולנית עדיין השתמשה בשיטה הישנה: מתחת ל"שפות נוספות" היתה רשימה מלאה של כל השפות בהן הערך קיים.

אז אם למשל אני רואה ערך מסוים בעברית, ורוצה לראות אותו בגרמנית, אני חייב לפתוח חלון חדש, למצוא בו את אירופה, ואז למצוא ברשימה הבלתי נוחה של אירופה את "גרמנית".
אז היתה אפששרות הרבה יותר נוחה: מכיוון שברשימה הקצרה של "שפות נוספות" הופיעה תמיד פולנית, פשוט עברתי לפולנית, ושם הופיעה הרשימה המלאה של "שפות נוספות", והיה אפשר לעבור בקלות לגרמנית!

אז עכשיו החליטו "לשכלל" גם בפולנית

Eldad S

New member

כן, חששתי שלכך התכוונת.
טוב, לא נורא, כל עוד אתה יודע איפה לחפש, זה רק עניין של עוד שלוש שניות.

לא התכוונתי לויקיפדיה הפולנית,

אלא למי שהכניס את ה"שיפור" הזה לתוכנה של ויקיפדיה בכלל. זה בודאי לא היה "תהליך אוטומטי".

Eldad S

New member
לצערי, אני מסכים

אתך. גם אני לא אהבתי את ה"פיצ'ר" הזה.

tristis

New member
אני עדיין רואה את ויקיפדיה הפולנית כפי שהייתה. בחיי.

בכל הערכים שבדקתי.

ואללה!?

גם מהקישורים שהצגתי אתה רואה את הרשימה המלאה?
ומה אתה רואה בשפות אחרות?
תוכל להציג קישור ותמונת מסך?
באיזה דפדפן אתה משתמש?

tristis

New member
פולנית

גם מהקישורים שהצגתי אתה רואה את הרשימה המלאה?
כן
ומה אתה רואה בשפות אחרות?
את החרא הרגיל
תוכל להציג קישור ותמונת מסך?
תאמין לי, לא עובד עליך
באיזה דפדפן אתה משתמש?
גם בכרום וגם באקספלורר. חלונות 7.
תעלומה!

Eldad S

New member
הצלחת בינתיים להבין מזה

משהו לגבי מקבץ השפות בערכים בשפות שונות?
הצצתי שם, אבל מרפרוף קצר לא בדיוק החכמתי.

אם הבנתי נכון,

בויקיפדיה אמורים לפתח בעתיד אפשרות לבחירת שימוש ברשימת השפות המלאה. נכון לעכשיו רק אפשר להרחיב את הרשימה המצומצמת - באמצעות פנייה ישירה לשפות נוספות.
כנראה, מכיוון שהכלי הזה עדיין נמצא בשלבי פיתוח, אנו נתקלים בתופעות בלתי יציבות בויקיפדיה הפולנית.

למעלה