שתי השפות של המתמטיקה

aetzbarr

Member
שתי השפות של המתמטיקה

המתמטיקה עוסקת בכמויות, והשם העברי המתאים לה הוא...כמתנות

מקובל לדבר על שפת המתמטיקה,

אבל

למתמטיקה יש שתי שפות

שפת הכמויות הפרטיות, ושפת הכמויות הכלליות

א.עצבר

גיבוב שטויות

אני צריך תמונה של א. עצבר

להוסיף לערך "טרחן" בוויקיפדיה.
עד כה היתה שם תמונה של הטרחן מהסאטירה א' 9 של הוראטיוס, אבל אין ספק שא. עצבר לוקח בגדול.

לlקי

New member
יש לך טעות

א. עצבר הוא חמוד ומתוק
ואיננו טרחן כלל
ובנוסף לכך, אפילו יש לו שם מגניב

אין לו שום טעות

עצבר אולי חמוד ומתוק, אבל טרחן זוועתי, המתנהג בגסות רוח קיצונית. הוא מתעקש לשפוך בלי סוף את שטויותיו, בתחום בו אין לו שמץ של מושג, תוך זלזול מוחלט בגולשים אחרים, תוך התעלמות בוטה ושחצנית ממה שהם אומרים לו. ליתר דיוק, לא "אומרים לו", אלא אמרו בעבר. עכשיו כולם הבינו שאין טעם, שזה מקרה אבוד. זה מישהו ששומע רק את עצמו ותקוע לנצח בהזיותיו.

לlקי

New member
רגע...

אתה בטוח שאתה מדבר עליו ולא על... ובכן, עצמך?

אפילו שני רגעים

אתה מוזמן להציג לי אפילו הודעה אחת שלו שאינה הבל הבלים? אתה יכול להציג אפילו דוגמה אחת להתייחסות עניינית שלו למה שאומרים לו? אתה יכול להסביר, מדוע אף אחד לא מתייחס לקשקושים שלו, ומדוע הוא בכל זאת מתעקש לשפוך אותם שוב ושוב? אתה יכול להציג דוגמה לגולש המתייחס באהדה לקשקטושים שלו (אלא אם אין זה כפיל שלו-עצמו כמוך)?
אתה יכול להציג דוגמה אחת לפחות לתרגיל כלשהו שהמתימטיקאי הדגול הזה פתר תכל'ס?

אתה מוזמן להציג לי אפילו הודעה אחת שלי בפורום מתמטיקה שהיא הבל הבלים? אתה יכול להציג אפילו דוגמה אחת להתייחסות בלתי עניינית שלי למה שאומרים לי בפורום מתמטיקה? אתה יכול להסביר, מדוע כולם מתייחסים באופן נורמלי להודעות שלי בפורום זה? או דוגמה להתעקשות שלי לכפות על מישהו קשקושים בתחום המתמטיקה? אתה יכול להציג דוגמה לגולש המתייחס בזלזזול מוחלט להודעות שלי בפורום מתמטיקה?
להציג לך כמה תרגילים פתרתי תכל'ס בפורום זה?

אתה באמת סבור, שכל המתמטיקאים בכל הדורות, מארכימדס עד אוילר וגאוס ודדקינד ופואנקרה ורמנוג'ן וגלואה כולם היו אידיוטים שרק חיכו שמר עצבר יגאל אותם מבערותם?

לlקי

New member
הייתי בכיף נענה להזמנה שלך

אילו רק רמות הטסטוסטרון שלי היו מגרדות את הרף התחתון

האמוציונליות שאתה מראה בנוגע אליו(ובנוגע לכל דבר בעצם שעליו אתה נכנס לויכוח קטנוני) משובשת לגמרי

לא ציפיתי לתגובה עניינית

העובדה שטרולים טרחניים אכן מעצבנים אותי, אינה מוכיחה שהם אינם טרולים טרחניים

לlקי

New member
בודאי שציפית, אתה מת על ויכוחים

גם אתה טרול.
רק בסגנון אחר, נשי
ומתנצח
הטרוליות שלך מוסווית(=שוזר השמצות חסרות בסיס בשביל להתגרות, פוסל טענות שאף אחד לא ניסה לטעון וכיוב' טריקים)

גיבוב קשקושים.

נראה אותך מצביע תכל'ס לפחות על "השמצה אחת חסרת בסיס"

למשל, ביחס ל"מתמטיקה" של עצבר. נראה אותך מבסס את טענתך לפחות בדוגמה אחת.
אם יש לך שמץ של הבנת מתמטיקה לפחות ברמה של כיתה ח', אני יכול להציג לך כמות אדירה של קישורים להודעות זבל של עצבר בפורום מתמטיקה המדברות בעד עצמן, ותגיד אח"כ שאני סתם מתנצח/משמיץ.

לlקי

New member
נו שיהיה

אתה כל כך אובססיבי שזה כבר לא נעים.

דוגמא אחת להשמצה חסרת בסיס - שאני ניק נוסף של עצבר

זו לא "השמצה", אלא טעות,

ואני מתנצל.
הרי קשה להעלות על הדעת, אובייקטיבית, שמישהו נוסף יקח את הצד של עצבר במלחמת העולם שהוא הכריז על הבניין שהוקם במשך אלפי שנים, ושאין לו בו שמץ של מושג.
לכן, אפשר בהחלט להבין את הסיבה לטעות שלי

ואם, נניח, יופיע עצבר נוסף ויטען ש-2 ועוד 2 שווה 3, אז גם תקרא למתנגדיו "אובססיביים", למה אתם נטפלים אליו?

אבל, מסתבר, הטעות ממש לא עקרונית,

זה בדיוק אותו טרול טרחני והזוי, דביל מארץ הדבילים, השונה מעצבר רק בלשונו המטונפת. עצבר לפחות לא משתלח באף אחד, וכלפי חוץ מתנהג באופן תרבותי, מה שאי אפשר לומר על הנאד הנפוח "לוקי".
Масаракш!
გამარჯობა

במקרה שלך אין שום "ויכוח"

בויכוח מציגים נימוקים, עובדות, דוגמאות.
כשסתם מגדפים ("מקללים") ברמה של פעוטון, ולא יכולים לעמוד מאחורי טענות שנזרקות לחלל האויר, להציג של של הוכחה, זה לא ויכוח, זה "בלה-בלה"

לlקי

New member
כל הכבוד

באמת אין שום ויכוח
כי מלכתחילה לא היתה לי שום כוונה להיכנס לשום ויכוח

מדהים איך עלית על זה כל כך מהר

אגב, לשפוך טינופת מאחורי מעטה של "נימוקים" זה הרבה יותר גרוע
לכן אתה מטריד הרבה יותר מעצבר - אתה שייך לזן מאוס פי כמה וכמה של טרולים

על טעם וריח אין להתווכח

לטעמי, מי שמתגייס בהתלהבות לתמיכה במשוגע גס רוח, הטוען ש-2 כפול 2 שווה 5, ושהמספר π אינו קבוע, ומתעלם בזלזול מופגן מכל ההסברים שמנסים להציג לו, הוא טרול מאוס, אם כבר עוסקים אנו בגידופים נטו.

לlקי

New member
מזל

אחרת גם על זה היית פוצח במלחמת התשה

כשתמצא מישהו שמתגייס (אפילו בלי התלהבות) להגנתו של עצבר,
אל תהסס להודיע לי ולשאר הפורום

כי נכון לעכשיו מה שרואה כאן כל מי שיש לו עיניים בראש זה טרול-ויכוחים בסגנון אביעד קיסוס שהתגייס (בהתלהבות שעל גבול ההפרעה) לתקיפתו,
ואותי שמאכיל את הטרול הזה מתוך שעשוע

למעלה