שאילת שאלה את הטארוט

שאילת שאלה את הטארוט

בוקר טוב רחליקה,

לאחר סיבוב קצר בעולם האפליקציות (למרות שאמרתי לעצמי שלא אכנס...) יצאתי ממנו לאחר שהיה נראה שמצאתי מישהו מעניין ומתאים.
השאלה היא האם אפשר לשאול את הטארוט להתייעצות- שאלת כן או לא- האם לחזור לעולם האפליקציות?, זאת על אף ששאלתי לפני מספר שבועות מה צפוי לי מבחינת זוגיות?

איני יודעת אם זה בסדר לשאול באותו תחום, אם כי מדובר בשאלה שונה...
אם כן אפשר לשאול אשמח שתכוויני אותי איזו פריסה יש לפרוס.

תודה מקרב לב,
עלמה.

עלמה בעיר יקרה,

בהצלחה בחיים בכלל ובתחום הזוגיות בפרט.

בדרך כלל אני נמנעת משאעלת שאלות וניתוח פריסות בקלפים שתכליתן כן/לא.

מה מטרתך כדי שאוכל לנסות להציע נוסח שאלה ופריסה מתאימה?

רחל

הצעה לניסוח שאלה ופריסה

תודה על האיחולים רחל. תבורך המאחלת.
אני רוצה להבין האם נכון לי להכנס שוב להכנס לאפליקציות בכדי להכיר בני זוג פוטנציאליים.
האם זה עוזר לך לנסות להציע לי נוסח שאלה ופריסה מתאימה?

תודה,
עלמה

חודש אלול

היי רחל,

התעוררתי באמצע הלילה לאחר שבחור שהייתי עמו בקשר החל להתעלם ממני, והבנה שהוא כנראה פשוט צחק על האינטיליגנציה שלי. אני חשה מושפלת בצורה בלתי רגילה. קראתי פעם שחודש אלול הוא חודש בו לא מתחילים דברים חדשים, וזה במקרה יוצא גם חודש לפני יום ההולדת שלי, החודש המאתגר של לפני היומולדת. ההורוסקופ שלי ציין שעליי לשמור על סודיות בתחום הזוגיות אך פתאום אני מבינה שאני לא כל כך מבינה מה אני צריכה לעשות (גם את ציינת זאת כשעשיתי את הפריסה על הזוגיות), לא סיפרתי לאף אחד (מלבד לכתיבה ביומן שלי) על הבחורים שאני מכירה או פוגשת.

עשיתי כעת את הפריסה שהצעת. תודה על כך. אני חייבת לציין שאני נסערת, ופגועה, ומנסה מאד לשלוט במה שאני חשה. אשמח שתפרשי את הפריסה שלי בהקדם. אולי זה יאיר על מה שהיה לי עם הבחור הזה קצת. ובעיקר, מה אני עושה לא בסדר.

השאלה שנשאלה: מה עליי לעשות כדי לבנות מערכת יחסים זוגית בחודש הקרוב?

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - אביר החרבות
עיצה - נער המטות
ממה להמנע - שבע המטות
תוצאה - המרכבה

תודה ושבת של שלווה,

עלמה

התפתחויות של הדקות האחרונות

הבחור יצר קשר והסביר את עצמו. החלטתי בינתיים להכיל ולהבין את הסיטואציה מנקודת מבט רחבה יותר, ולהמשיך לתקשר איתו.
אשמח לניתוח הפריסה. ואם את יודעת לענות - האם אכן אלול הוא חודש בעייתי מבחינת התחלות חדשות.

תודה בשנית,

עלמה.

עלמה בעיר יקרה,

ההגדרה לאלימות לענ"ד כוללת בתוכה גם התעלמות/שתיקה רועמת וכל דבר שנועד להקטין/להקניט/להכאיב לזולת.

מתחברת לכאבך ומבינה בהחלט לליבך.

למיטב הבנתי וידיעתי את הפריסה והקלפים שעלו בה ההמלצה עבורך היא לפתח עמוד שדרה.

מה מאלו מכשיל אותך:

https://www.atmag.co.il/10-סימנים-שהקשר-לא-טוב-לך/

בנוסף, לימדי לשווק עצמך עבור גבר חלומותייך. חפשי בגוגל:הדרכים לקידום ושיווק עצמי

ובעיקר ישמי ישמי ישמי!

לגבי חודש אלול:

לא נתקלתי באמונה לפיה מומלץ להמנע מהתחלות חדשות בחודש זה.

האם מותר לי לאחל לך מראש מזל טוב לרגל יום הולדתך?

בהצלחה

רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.

תודה.

תודה רחליקה.
תודה שאת כאן ומסייעת לכל מי שרק מבקש.
ותודה על האיחולים והברכות.
מאחלת לך את כל הטוב שקיים בעולם,

שבת טובה,

עלמה

למעלה