זוגיות

ch2002

New member
זוגיות

שלום רב,
אני בת 25 ומעולם לא הייתי בזוגיות, אך מאוד רוצה.
לאחרונה הכרתי בחור שיצא לנו לדבר כמה פעמים ונראה כאילו יש בינינו כימיה. הייתי רוצה לדעת האם הקשר בינינו יכול להתפתח לזוגיות. כמו כן, אשמח לדעת בכללי אם צפויה לי זוגיות ומתי. אשמח לדעת איזו פתיחה לעשות. תודה רבה.

pipoj

New member
נא להתמקד בשאלה אחת

תבחרי
מה ההתפתחות הצפוייה לי במערכת הזוגיות ב3 חודשים הקרובים
או
מה ההתפתחות ביני לבין איקס ב3 חודשים הקרובים

פריסה קלטית קלאסית

ch2002

New member
פריסה

היי :)
בחרתי בשאלה: מה ההתפתחות ביני לבין איקס בשלושה חודשים הקרובים.
תוצאות פריסה קלטית קלאסית:
לטובה - שמונה הגביעים
מפריע - שש המטבעות
העבר - עשר המטבעות
מצב נוכחי - אס הגביעים
עתיד קרוב - שוטה
עתיד רחוק - חמש הגביעים
השואל - שטן
הזולת - נער המטבעות
חששות/פחדים - ארבע המטות
סיכום/פוטנציאל - ארבע החרבות

pipoj

New member
היי

האם הייתם כבר בקשר נראה כי מישהו נטש את מערכת היחסים ומיצה אותה ממזמן ופנה לדרך חדשה..
הנתינה והקבלה לא היו הדדיים.
כרגע את רוצה לחדש את היחסים יכולה להיות התחלה של פרק חדש אבל האם חווית אכזבה שנשארה בתוך ליבך?
האם היחסים שהיו ביניכם היו על מיני בלבד? הבחור יודע שאת שמרנית וסגורה ואולי לא מתאים לו ..?
את חוששת שהקשר לא יוביל לחתונה ?
בסיכום הכללי עליך להתרחק ממנו כרגע ולקחת פסק זמן ולחשוב על הדברים ומה טוב בשבילך בהצלחה

ch2002

New member
היי

רציתי קודם כל לשאול- כשכתבתי את השאלה לא הוספתי סימן שאלה בסוף, האם זה משנה?
לגבי הקשר. לא היה בינינו כלום לפני, רק בשבועות האחרונים ייצא לנו לדבר ולהכיר אחד את השניה. הוא לגמרי בן אדם חדש בחיים שלי.
חוויתי אכזבות בעבר מבחורים אחרים. אהבה נכזבת, לא ממומשת...
כרגע אני לא חושבת על חתונה בכלל, יותר בעניין של להכיר ולחוות.
כרגע אני במצב שאין לי עוד נסיבות לדבר או להיפגש עם הבחור, אלא אם אפעל לשם כך...

pipoj

New member
היי

מה היה הקשר האחרון שלך כי הקלפים הצביעו על הקשר שהיה ושנגמר
לגבי הבחור החדש את יכולה להכיר אותו ולראות לאן זה הולך כי יצא את קלף השוטה התחלה חדשה כשאת מכירה מישהו חדש תשבי עם עצמך ותראי מה את רוצה מהקשר ומה הבחור מצפה ממך .. את צריכה קצת לשחרר בשביל להגיע לזוגיות כמו שאת רוצה

ch2002

New member
קשר

כפי כרשמתי בהודעה הראשונה, אני מעולם לא הייתי בזוגיות.
לגבי הקשר האחרון- לא ברור לי כל כך על מה מדובר. הדבר היחיד שאני יכולה לחשוב עליו זה קשר עם ידיד שלי. כן התרחקנו ורק לאחורנה חזרנו לדבר... אך זה לא היה על בסיס רומנטי כלל.
לגבי הבחור שאני רוצה, אני יודעת שככל הנראה לא תיהיה לי הזדמנות להכיר אותו באמת (כרגע ההיכרות בינינו די שטחית אך אני מרגישה כימיה ומשיכה רבה אליו), אלא אם אפעל לשם כך ואחפש סיבות לדבר או לראות אותו.

למעלה