לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1574815,748 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים למתבגרים

שלום וברוכים הבאים
פורום הורים למתבגרים מיועד לדיונים "בין הוריים", לשיתוף בבעיות המאפינות את הגיל המיוחד הזה, שבו נדמה שילדינו ואנחנו מדברים שפות שונות...

התקופה הזו מאתגרת את הסבלנות שלנו, את היצירתיות שבנו, והיא בסופו של דבר השער של ילדינו לחיים שלהם כבוגר עצמאי.

נשמח לשתף ולדבר, להתייעץ, לתהות ולהתבלבל ביחד.  לשמוע גם על הקשיים וגם על ההצלחות ועל הדברים המקסימים שקורים. 

אנא זיכרו שהמשתתפים כאן מגיעים מרקעים שונים ומהשקפות עולם שונות, ודיון פורה ומלמד הוא דיון שכולל את כל הזויות שיוצרות יחד מעגל שלם שימרו על תרבות דיון, ושימו לב שהדיון כדיון יתייחס לנושא ולא יגלוש לגופו של גולש...

לפורום יש תקנון אנא קיראו אותו לפני הכתיבה בפורום.

בבר כה

מנהלת הפורום,

אימם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים למתבגרים

שלום וברוכים הבאים
פורום הורים למתבגרים מיועד לדיונים "בין הוריים", לשיתוף בבעיות המאפינות את הגיל המיוחד הזה, שבו נדמה שילדינו ואנחנו מדברים שפות שונות...

התקופה הזו מאתגרת את הסבלנות שלנו, את היצירתיות שבנו, והיא בסופו של דבר השער של ילדינו לחיים שלהם כבוגר עצמאי.

נשמח לשתף ולדבר, להתייעץ, לתהות ולהתבלבל ביחד.  לשמוע גם על הקשיים וגם על ההצלחות ועל הדברים המקסימים שקורים. 

אנא זיכרו שהמשתתפים כאן מגיעים מרקעים שונים ומהשקפות עולם שונות, ודיון פורה ומלמד הוא דיון שכולל את כל הזויות שיוצרות יחד מעגל שלם שימרו על תרבות דיון, ושימו לב שהדיון כדיון יתייחס לנושא ולא יגלוש לגופו של גולש...

לפורום יש תקנון אנא קיראו אותו לפני הכתיבה בפורום.

בבר כה

מנהלת הפורום,

אימם

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הורים למתבגרים :-)
מוזמנים להשתתף, לתרום מנסיונכם,

לשאול, לייעץ ולהתייעץ עם הורים למתבגרים.

הפורום הוא מקום המיועד להורים למתבגרים.
גיל ההתבגרות הוא השלב שבין הילדות לבגרות. זהו גיל המאופיין בשינויים ביולוגים, התבגרות מינית, פיתוח זהות עצמית, מתחים.
כאן נקיים דיונים הוריים, נספק תמיכה האחד לשני, נחלוק במידע, ננסה לעזור לפתור בעיות.
אתם מוזמנים להעלות נושאים, לשתף, לשאול שאלות על נושאים המטרידים אתכם, או סתם להשוויץ בצאצאים.
ולהיות חלק מהקהילה הקבועה ומהחברים בפורום.

על פי תקנון תפוז אין לפרסם ללא אישור.
כל הודעה פרסומית מסחרית תימחק וכותבה יחסם. ניתן לפנות למחלקת השיווק של תפוז לשם יצירת שיתוף פעולה.

יש אפשרות לפנות אל קהל הפורום בנושא מחקר/שאלונים
רק אם הנושא רלוונטי לבאי הפורום ו/או קיבלו אישור מוקדם לפרסם מהנהלת הפורום.
הודעות אלה נא לשרשר להודעות כלליות של "תפוז אנשים". 

כולנו רוצים שהפורום יהיה תרבותי וכזה שנעים לגלוש בו.
בכדי להבטיח רמה גבוהה של דיונים, אבקש מהגולשים להימנע מהערות אישיות, הבעת דעה או בקורת על גולש אחר אשר עברה את גבול הטען הטוב,
וכן מפיתוח דיונים לגופו של גולש. רצוי לעומת זאת להעיר (להאיר) באופן חיובי ובעדינות
הודעות אשר יכילו הערה אישית (שיש עימה פגיעה) כלפי גולש אחר יימחקו  ללא קשר לתוכן הנוסף שיהיה בהן.

בלוגיסטים יקרים
בפורום לא מקובל פרסום לשם פרסום, אם יש לכם ענין לדון בנושא מסויים, הנכם מוזמנים לפתוח הודעה לדיון בנושא (ולא רק לתת קישור), ובנוסף,  בהודעה אתם מוזמנים להציג ולהזמין אל הבלוג שלכם.

הנכם מוזמנים להעלות גם נושאים שהם off topic, העשויים לעניין/לשעשע משתתפים אחרים.
רעיונות והצעות ייקראו בשמחה.

המשך >>

לצפיה ב-'רוצה לעבור חדר'
רוצה לעבור חדר
25/06/2019 | 20:05
7
179
היי,
אשמח להתייעצות..
היא בת 16 וחצי. והחדר שלה נראה תמיד כמו.. אחרי הפגזה (בטח מוכר לכם..). כל הרצפה מכוסה בגדים, נעליים, תיקים..
היא הקטנה שנשארה בבית ויש לנו חדר עבודה גדול והיא רוצה לעבור אליו כי יש לה המון חברות והיא רוצה שיהיה לה מקום לארח.
אני תוהה מה יצא מזה. החדר החדש הרי יראה אותו דבר.. השאלה אם לא עדיף לה שבאמת יהיה נסדר אותו כחדר שנעים גם לארח. האם להעמיד איזה תנאי שלא בטוח שיכולה לעמוד בו, איזה מסר אני נותנת לה.. מתלבטת.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'תהיי ענינית'
תהיי ענינית
26/06/2019 | 07:46
1
102
אם את מעדיפה שהחדר הגדול יותר ימשיך להיות חדר עבודה כי ככה יותר נעים לך (וגם לך יש העדפות חדרים בבית), תגידי לה שבשבילך עדיף השימוש הנוכחי של החדר הגדול כחדר עבודה.
אבל, אם לך זה לא משנה, ואם השאלה היא תלויית הבלגן שלה, אין סיבה שלא תעבור. באופן אישי אני יכולה לראות השתקפות של הבלגן שהיה לי בתור נערה בחדרים של ילדי. זה עובר כשעובר הבלגן שבראש. אל תתלי את המעבר בהבטחות ששתיכן יודעות שיופרו אחרי שבוע, דבר שיגרור תלונות אינסופיות בינך לבינה.
המסר: איכפת לנו ממך ואנחנו מבינים שהבלגן בחדר זה השתקפות הנפש, וכל עוד אין שם חיות (עכברים ג'וקים נמלים) וזה לא יוצא החוצה מהחדר שלך, הכל בסדר. ומכיוון שאת רוצה את החדר היותר גדול ולנו זה לא משנה בבקשה.

הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך'
מסכימה איתך
28/06/2019 | 09:34
65
ברור לי שהחדר נראה כמו הבלגן בראש וגם אמרתי לה את זה.. לשניים הגדולים זה עבר כשהתגייסו ונאלצו לחלוק חדר עם אחרים ולעמוד בתנאי הצבא.. ברור שהייתי מעדיפה חדר עבודה גדול במקום להעביר את המחשב וכל הדברים לחדרה הקטן, אבל היא באמת חיה חברתית כמו שאף אחד לא היה אצלינו ומארחת המון..

הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'להתנות תנאי שגם היא וגם את לא תעמדו בו - מסר מאוד בעייתי'
להתנות תנאי שגם היא וגם את לא תעמדו בו - מסר מאוד בעייתי
27/06/2019 | 15:18
4
73
די ברור שהחדר החדש יהיה מסודר לטעמה ולא לטעמך, מה אז תעשי? תעבירי אותה חזרה לחדר הקודם?
אם את יכולה לעמוד בתנאי הזה, תחזירי אותה לחדרה הקודם, אז בסדר. אבל
אם את לא תעמדי בתנאי שאת הצבת את מעבירה מסר מאוד בעייתי, שהתנאים שלך לא מחייבים.
מציע לך לא להתנות תנאים שאת לא עומדת בהם.

האלטרנטיבה שאת מציעה, שהיא תשאר בחדרה ואת החדר השני היא תהפוך לחדר אירוח, נראית לי עוד יותר בעייתית.
אם החדר שלה מסודר כמו שהיא חושבת שצריך להיות מסודר מירב הסיכויים שגם חדר האירוח יהיה מסודר באותה צורה ואז יהיו לך שני חדרים להתווכח עליהם, יותר מתיחויות ויותר תסכולים.

לדעתי, כל עוד הבלגן נמצא בטריטוריה שלה ולא חודר לטריטוריות אחרות, כדאי שתתעלמי. תחליטי אילו מהחדרים יהיה הטריטוריה שלה.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'מבהירה'
מבהירה
28/06/2019 | 09:45
2
69
מה שהתכוונתי הוא שנארגן את חדר העבודה כך שיהיה יותר נעים גם לארוח. כרגע הוא גם קצת מחסן לעת מצוא.. וממש שלא יהפוך חדר נוסף שלה, אלא עוד סלון נעים שבו היא עדיין צריכה לשמור על כללי הבית, יכולה לסגור את הדלת אבל היא לא מתלבשת שם וכו..ובחדר שלה שתמשיך לבלגן.. (אני מתעלמת למרות שקשה..).
היא לא מכניסה חברות לחדר רק בגלל שהוא קטן, אלא בגלל שהוא מבולגן ולא נעים לה. וביום יומיים שהוא כן מסודר אחת לחודשיים היא מאוד נהנית לארח שם. (אמנם לא חברות רבות כי באמת לא נכנסות..). לכן אני תוהה מה יקרה כשתעבור ולא תכניס אותם גם לחדר עבודה כי הכל יראה אותו דבר רק בגדול.. מצד שני אם אצטרך את המחשב וחומרי העבודה שלי כשהיא תארח זה גם עלול להיות בעייתי..

הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'רשמת כאן את כל הסיבות לא לאפשר המעבר'
רשמת כאן את כל הסיבות לא לאפשר המעבר
30/06/2019 | 13:41
52
גם אם תעבור לחדר היותר גדול, הוא יהיה מבולגן כמו שהחדר הנוכחי שלה מבולגן ואז היא במילא לא תזמין לשם חברות, שזו הסיבה שבגללה היא מבקשת לעבור.

הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'אני בעד למזער נקודות חיכוך'
אני בעד למזער נקודות חיכוך
<< ההודעה הנוכחית
01/07/2019 | 10:05
43
חדר באחריות משותפת, נראה לי מקור בלתי נדלה לעצבים משני הצדדים.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'מבינה מה שאתה אומר'
מבינה מה שאתה אומר
30/06/2019 | 20:06
45
תסתכל מה כתבתי בתגובה לאנה החדשה בהסבר להודעה השנייה..
הורים למתבגרים >>

הודעות אחרונות

16:01 | 17.09.19 אורחים בפורום
19:22 | 03.09.19 דיברגנט
10:20 | 20.08.19 רונילה13
23:21 | 19.08.19 אורחים בפורום
12:33 | 24.07.19 אורחים בפורום
04:11 | 14.07.19 חקר הברק ממזרח
21:14 | 13.07.19 דיברגנט
11:49 | 02.07.19 חובטת שטיחים
11:17 | 28.06.19 אורחים בפורום
20:05 | 25.06.19 אורחים בפורום
23:22 | 23.05.19 אורחים בפורום
13:50 | 21.05.19 אורחים בפורום
11:07 | 12.05.19 אורחים בפורום
17:46 | 29.04.19 אורחים בפורום
13:18 | 29.04.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ