מתי מתחילים לדבר עם הילדים על יחסים?

כן, בוודאי

יותר מזה, הוא לומד בבית ספר חקלאי ועובד ברפת. כך שמבין מעולה בנושא של הזרעה מלאכותית של פרות. יצא לו גם ליילד כמה עגלים.
לגבי בני אדם - פחות ברור לי מה יודע.
שוב, השאלה מה הרמה שהוא אמור לדעת בגיל הזה? ואיך אוכל לבדוק מה הוא כן יודע? אבא שלו פחות יודע לנהל שיחות נפש, ולא נראה לי נכון שאני אדבר איתו.
חוץ מאבא, אין שום דמות גברית שהוא יכול לדבר על הנושא.

מתי מתחילים לדבר עם הילדים על יחסים?

שאלת הסקר הזכירה לי שיחה שהייתה לי עם הבן שלי. דיברנו על משהו והוא אמר לי שגבר לא יכול לאנוס בן. לא ידעתי מה לומר, רק אמרתי לו שהוא טועה. אז הוא אמר שהוא לא יודע כלום על יחסים הומוסקסואליים וגם על הטרוסקסואלים הוא לא ממש יודע. את המילים הוא כן מכיר, מסתבר.
בן 13, בטוח שאין לו חברה וכנראה גם לא תהיה בקרוב. כמובן שיודע את מה שמלמדים ילדים צעירים - איבריים פרטיים וכד'.
מתי מתחילים לדבר איתם ומה אומרים בשיחות הראשונות?

הוא כנראה כן יודע משהו. אולי נבוך לאמר לך.

הוא חושב שאי אפשר לאנוס בן אבל כן אפשר לאנוס בת, אז הוא כנראה מבין קצת על מה קורה ביחסי מין הטרוסקסואלים.

לפי מה שידוע לי, מסיימי כיתה ו כבר קיבלו כמה שיעורי "חינוך מיני". תשאלי אותו, כנראה גם הוא זכה להם.

מה אומרים? אפשר להתחיל בלהסתכל על איזה ספר הדרכה מינית. או לחפש באינטרנט. ופשוט לשוחח.

ובטח לא לחכות עד שתהיה לו חברה. ונניח לא תהיה לו חברה עד גיל 20, אז הוא יחיה בחוסר ידיעה? לא ידע מה זה הדבר הזה "יחסי מין" שכולם מדברים עליו כל הזמן?

מירי,

New member
בערך 12 שנים אחורה.

אצלנו הדברים תמיד היו בנושא שיחה (יתר אני מדברת והם מנסים להתעלם).
הבכור שלי היה בן 5 או 6 כששאל 'אני מבין איך גברים מקיימים יחסי מין עם גברים, אבל איך 2 נשים עושות את זה?', אבא שלו שתלה כביסה כמעט נפל מהחלון (וזו הייתה קומה רביעית), אני הסברתי שיש עוד דרכים לגרום להנאה...(למזלי הוא לא שאל על פרטים, הוא בכל זאת היה רק בן 6, אבל אני משערת שהייתי מוצאת דרכים).

למעלה