לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1566715,667 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים למתבגרים

שלום וברוכים הבאים
פורום הורים למתבגרים מיועד לדיונים "בין הוריים", לשיתוף בבעיות המאפינות את הגיל המיוחד הזה, שבו נדמה שילדינו ואנחנו מדברים שפות שונות...

התקופה הזו מאתגרת את הסבלנות שלנו, את היצירתיות שבנו, והיא בסופו של דבר השער של ילדינו לחיים שלהם כבוגר עצמאי.

נשמח לשתף ולדבר, להתייעץ, לתהות ולהתבלבל ביחד.  לשמוע גם על הקשיים וגם על ההצלחות ועל הדברים המקסימים שקורים. 

אנא זיכרו שהמשתתפים כאן מגיעים מרקעים שונים ומהשקפות עולם שונות, ודיון פורה ומלמד הוא דיון שכולל את כל הזויות שיוצרות יחד מעגל שלם שימרו על תרבות דיון, ושימו לב שהדיון כדיון יתייחס לנושא ולא יגלוש לגופו של גולש...

לפורום יש תקנון אנא קיראו אותו לפני הכתיבה בפורום.

בבר כה

מנהלת הפורום,

אימם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים למתבגרים

שלום וברוכים הבאים
פורום הורים למתבגרים מיועד לדיונים "בין הוריים", לשיתוף בבעיות המאפינות את הגיל המיוחד הזה, שבו נדמה שילדינו ואנחנו מדברים שפות שונות...

התקופה הזו מאתגרת את הסבלנות שלנו, את היצירתיות שבנו, והיא בסופו של דבר השער של ילדינו לחיים שלהם כבוגר עצמאי.

נשמח לשתף ולדבר, להתייעץ, לתהות ולהתבלבל ביחד.  לשמוע גם על הקשיים וגם על ההצלחות ועל הדברים המקסימים שקורים. 

אנא זיכרו שהמשתתפים כאן מגיעים מרקעים שונים ומהשקפות עולם שונות, ודיון פורה ומלמד הוא דיון שכולל את כל הזויות שיוצרות יחד מעגל שלם שימרו על תרבות דיון, ושימו לב שהדיון כדיון יתייחס לנושא ולא יגלוש לגופו של גולש...

לפורום יש תקנון אנא קיראו אותו לפני הכתיבה בפורום.

בבר כה

מנהלת הפורום,

אימם

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הורים למתבגרים :-)
מוזמנים להשתתף, לתרום מנסיונכם,

לשאול, לייעץ ולהתייעץ עם הורים למתבגרים.

הפורום הוא מקום המיועד להורים למתבגרים.
גיל ההתבגרות הוא השלב שבין הילדות לבגרות. זהו גיל המאופיין בשינויים ביולוגים, התבגרות מינית, פיתוח זהות עצמית, מתחים.
כאן נקיים דיונים הוריים, נספק תמיכה האחד לשני, נחלוק במידע, ננסה לעזור לפתור בעיות.
אתם מוזמנים להעלות נושאים, לשתף, לשאול שאלות על נושאים המטרידים אתכם, או סתם להשוויץ בצאצאים.
ולהיות חלק מהקהילה הקבועה ומהחברים בפורום.

על פי תקנון תפוז אין לפרסם ללא אישור.
כל הודעה פרסומית מסחרית תימחק וכותבה יחסם. ניתן לפנות למחלקת השיווק של תפוז לשם יצירת שיתוף פעולה.

יש אפשרות לפנות אל קהל הפורום בנושא מחקר/שאלונים
רק אם הנושא רלוונטי לבאי הפורום ו/או קיבלו אישור מוקדם לפרסם מהנהלת הפורום.
הודעות אלה נא לשרשר להודעות כלליות של "תפוז אנשים". 

כולנו רוצים שהפורום יהיה תרבותי וכזה שנעים לגלוש בו.
בכדי להבטיח רמה גבוהה של דיונים, אבקש מהגולשים להימנע מהערות אישיות, הבעת דעה או בקורת על גולש אחר אשר עברה את גבול הטען הטוב,
וכן מפיתוח דיונים לגופו של גולש. רצוי לעומת זאת להעיר (להאיר) באופן חיובי ובעדינות
הודעות אשר יכילו הערה אישית (שיש עימה פגיעה) כלפי גולש אחר יימחקו  ללא קשר לתוכן הנוסף שיהיה בהן.

בלוגיסטים יקרים
בפורום לא מקובל פרסום לשם פרסום, אם יש לכם ענין לדון בנושא מסויים, הנכם מוזמנים לפתוח הודעה לדיון בנושא (ולא רק לתת קישור), ובנוסף,  בהודעה אתם מוזמנים להציג ולהזמין אל הבלוג שלכם.

הנכם מוזמנים להעלות גם נושאים שהם off topic, העשויים לעניין/לשעשע משתתפים אחרים.
רעיונות והצעות ייקראו בשמחה.

המשך >>

לצפיה ב-'איך מתמודדים עם הנוער היום???'
איך מתמודדים עם הנוער היום???
25/02/2019 | 13:40
10
604
שלום,
אני פונה אליכם כי אני כבר אובדת עצות. אני אמא גרושה לשני ילדים (בת 17 ובן 15). הילדים לא לומדים, לא מקשיבים לי, וזאת למרות שאני מיומם הראשון הענקתי להם חינוך, אתם יודעים.. סטנדרטי, טוב, לערכים ולמידה, להישגים גבוהים וכו'... הבת שלי כבר בכיתה י"ב, ילדה חכמה, מדהימה, יפהפייה, לומדת בשיטת On&Off כל 12 השנים. מצד אחד אנחנו חברות הכי טובות, מצד שני היא לא רואה אותי ממטר ברוב המקרים. עכשיו היא כבר שנה וחצי עם חבר ערס שאין לו שום תכניות לעתיד, הם 99% מהזמן נמצאים ביחד וגם ישנים ביחד, רוב הזמן אצלו, כי אצלי יש משטר בבית (מבחינת שעות שינה וכד'). היא הפסיקה ללכת לביתה"ס, מקשיבה לי מידי פעם, אבל ברוב המקרים אומרת לי לשחרר. עכשיו היא הפסיקה בכלל ללכת ללמוד והיא בדיוק לפני קו הסיום. 
אין לה קשר טוב עם אבא, הוא גר בחו"ל ב- Relocation, מנכ"ל חברה שם, אין לו זמן וגם אין לו רצון להתערב, אין לו סלבנות, פעם בחודש מגיע לסופ"ש ורק צורח, אז אין שם עזרה. 
מה אתם מציעים לי לעשות?
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'ראשון ראשון ואחרון אחרון'
ראשון ראשון ואחרון אחרון
26/02/2019 | 13:17
2
301
דבר ראשון רדי מרמת "איך מתמודדים עם הנוער היום", לרמת "יש לי בעיות ספציפיות בהתמודדות עם הילדים שלי". נראה שיש לך בעיה עם סמכות הורית והבנה איפה לשחרר ואיפה לא. במקומך הייתי מחפשת ליווי מקצועי (כמו אדלר למשל).
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'לא מסכימה איתך 'נומלה''
לא מסכימה איתך 'נומלה'
26/02/2019 | 15:34
1
277
קודם כל , האשה הביעה תסכול אישי וזו היתה הדרך שלה, היא לא התכוונה שלכל הורה והורה יש את העביה הזו  אז לא הייתי נטפלת לנוסח שלה
אני לא יודעת אם אצל נערה בת 17 אפשר לטפל במושגים של סמכות הורית. עוד שנה היא ברשות עצמה. 

טניה , לך אומר שליבי יוצא אליך. גם אני חד הורית, ויש לי ילדה בת 15 שלא ממש בא לה להשקיע בלימודים אבל עדיין מבינה שצריך מדי פעם כדי לנוציא ציונים סבירים. . אני תוהה אם נגיע גם למצב שלכם עוד שנה שנתיים. רציתי שלא תרגישי לבד. ודבר שני, בגיל הזה ולפי המצב שאת מתארת יש גבול למה שאת יכולה לעשות. גם אם זה אומר לתת לה לעשות טעויות ועם כל הקושי שבדבר. את לא יכולה להגיד לא לצאת עם חבר ערס, ואגב אם הוא מתנהג אליה יפה אז לא נורא שהוא ערס , ואם הוא בן אדם טוב וכו , בקיצור הבנת את הרעיון
אז לבחור את המלחמות שלך , לבדוק עם עצמך מה הכי חשוב לך וכן להילחם על זה ( היא בכל זאת צריכה אותך מדי פעם אז כדאי שתעמוד גם בכמה תנאים שאת מציבה לה)
מקווה שעזרתי קצת 
גלי

הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'גם שהיא תגיע לגיל 17, היא עדיין לא ברשות עצמה, אלא אם כן '
גם שהיא תגיע לגיל 17, היא עדיין לא ברשות עצמה, אלא אם כן
31/03/2019 | 16:34
52
עובדת ומסוגלת לצאת מהבית (גם בצבא, היא צריכה לחזור הבייתה, אלא אם כן תחליט להישאר בבסיס, מה שאין סיכוי שיקרה).

היא נערה קטנה ולכן רוב הסיכויים שהחבר הערס לא יהיה בעלה, אלא היא עוד תעבור מס' חלופות בדרך, אך עם זאת, אני מאוד מקווה שהיא מודעת לאמצעי מניעה ולסכנה להידבק במחלות מין ולהיכנס להריון לא רצוי.

הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'ראשית קבלי '
ראשית קבלי
<< ההודעה הנוכחית
26/02/2019 | 18:46
215
אני מצטרפת לדעתה של נומלה בענין ליוי הורי,
שם תלמדי כמה דברים 1)שזו לא רק הבעיה שלך.
הרבה הורים מתמודדים עם הבעיה הזו בגיל הילדים שלך,
2)תוכלי לקבל טיפים שאולי יועילו לך.

לגבי הבעה שהעלית--משמח לשמע שאתן חברות טובות,
חשוב שתהיי שם בשבילה, מקשיבה ותשתפי אותה בדאגה שלך,
לא ממקום של תוכחה וכעס,אלא של הדרכה נעימה.
לפחות תשארנה חברות.
אומר לך-שלימודים אפשר להשלים, מערכת יחסים עכורה לא.
אז תשמרי על החברות שלכם.
אל הדברים שהיא "לא שמה עליך" תגידי לה שאת נעלבת. אבל אל תריבי.
לגבי החבר--עוד מעט תלך לצבא, תתבגר, תכיר עוד אנשים,
אל תלחמי בוכי היא תעשה דוקא. הזמן גם יעזור לשינוי הסטטוס שלה ומעמדה
במערכת היחסים שלה איתו.
תתאזרי בסבלנות. 
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'שני הילדים? רק הילדה? על מי את שואלת?'
שני הילדים? רק הילדה? על מי את שואלת?
27/02/2019 | 16:45
185
לא הבנתי, לומדת on&off או בכלל לא הולכת לבית הספר?
אם בכלל לא הוכלת על איזו תקופה מדובר?

אם היא כבר שנה וחצי עם החבר הזה ועוד שנה היא ממילא מתגייסת נראה לי שנזכרת מאוחר מידי, לא נראה לי שבפרק הזמן הזה את יכולה לעשות שינוי משמעותי, נראה עדיף להתרכז בשמירה על יחסים תקינים.
אלא אם היא תחליט להצהיר שהיא דתיה
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'איך מתמודדים עם המבוגרים היום? זורקים שאלה ונעלמים'
איך מתמודדים עם המבוגרים היום? זורקים שאלה ונעלמים
03/03/2019 | 16:24
3
182
אפס הערכה לאנשים שטרחו נתנו מזמנם וניסו לעזור להם. לא עונים לשאלות הבהרה - פשוט כלום

אולי ההורים מקבלים את הילדים שמגיעים להם
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'זו פיקציה של תפוז למשוך גולשים...'
זו פיקציה של תפוז למשוך גולשים...
05/03/2019 | 18:03
1
50
לצפיה ב-'יכול להיות, חבל שהפיקציה לא חוזרת ללבן את הנושא'
יכול להיות, חבל שהפיקציה לא חוזרת ללבן את הנושא
06/03/2019 | 11:29
111
כי הנה, מעט מאוד גולשים הגיעו אפילו שפורסם בראשי
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'צודק'
צודק
18/03/2019 | 22:00
12
לצפיה ב-'ילדים זה "שמחה"'
ילדים זה "שמחה"
08/03/2019 | 21:29
43

הודעות אחרונות

04:11 | 14.07.19 חקר הברק ממזרח
21:14 | 13.07.19 דיברגנט
11:49 | 02.07.19 חובטת שטיחים
11:17 | 28.06.19 אורחים בפורום
20:05 | 25.06.19 אורחים בפורום
23:22 | 23.05.19 אורחים בפורום
13:50 | 21.05.19 אורחים בפורום
11:07 | 12.05.19 אורחים בפורום
17:46 | 29.04.19 אורחים בפורום
13:18 | 29.04.19 אורחים בפורום
10:39 | 24.04.19 אורחים בפורום
23:15 | 16.04.19 אורחים בפורום
07:52 | 26.03.19 אורחים בפורום
00:16 | 26.03.19 אורחים בפורום
16:07 | 21.03.19 אנה חדשה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ