לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1576815,768 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים למתבגרים

שלום וברוכים הבאים
פורום הורים למתבגרים מיועד לדיונים "בין הוריים", לשיתוף בבעיות המאפינות את הגיל המיוחד הזה, שבו נדמה שילדינו ואנחנו מדברים שפות שונות...

התקופה הזו מאתגרת את הסבלנות שלנו, את היצירתיות שבנו, והיא בסופו של דבר השער של ילדינו לחיים שלהם כבוגר עצמאי.

נשמח לשתף ולדבר, להתייעץ, לתהות ולהתבלבל ביחד.  לשמוע גם על הקשיים וגם על ההצלחות ועל הדברים המקסימים שקורים. 

אנא זיכרו שהמשתתפים כאן מגיעים מרקעים שונים ומהשקפות עולם שונות, ודיון פורה ומלמד הוא דיון שכולל את כל הזויות שיוצרות יחד מעגל שלם שימרו על תרבות דיון, ושימו לב שהדיון כדיון יתייחס לנושא ולא יגלוש לגופו של גולש...

לפורום יש תקנון אנא קיראו אותו לפני הכתיבה בפורום.

בבר כה

מנהלת הפורום,

אימם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים למתבגרים

שלום וברוכים הבאים
פורום הורים למתבגרים מיועד לדיונים "בין הוריים", לשיתוף בבעיות המאפינות את הגיל המיוחד הזה, שבו נדמה שילדינו ואנחנו מדברים שפות שונות...

התקופה הזו מאתגרת את הסבלנות שלנו, את היצירתיות שבנו, והיא בסופו של דבר השער של ילדינו לחיים שלהם כבוגר עצמאי.

נשמח לשתף ולדבר, להתייעץ, לתהות ולהתבלבל ביחד.  לשמוע גם על הקשיים וגם על ההצלחות ועל הדברים המקסימים שקורים. 

אנא זיכרו שהמשתתפים כאן מגיעים מרקעים שונים ומהשקפות עולם שונות, ודיון פורה ומלמד הוא דיון שכולל את כל הזויות שיוצרות יחד מעגל שלם שימרו על תרבות דיון, ושימו לב שהדיון כדיון יתייחס לנושא ולא יגלוש לגופו של גולש...

לפורום יש תקנון אנא קיראו אותו לפני הכתיבה בפורום.

בבר כה

מנהלת הפורום,

אימם

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הורים למתבגרים :-)
מוזמנים להשתתף, לתרום מנסיונכם,

לשאול, לייעץ ולהתייעץ עם הורים למתבגרים.

הפורום הוא מקום המיועד להורים למתבגרים.
גיל ההתבגרות הוא השלב שבין הילדות לבגרות. זהו גיל המאופיין בשינויים ביולוגים, התבגרות מינית, פיתוח זהות עצמית, מתחים.
כאן נקיים דיונים הוריים, נספק תמיכה האחד לשני, נחלוק במידע, ננסה לעזור לפתור בעיות.
אתם מוזמנים להעלות נושאים, לשתף, לשאול שאלות על נושאים המטרידים אתכם, או סתם להשוויץ בצאצאים.
ולהיות חלק מהקהילה הקבועה ומהחברים בפורום.

על פי תקנון תפוז אין לפרסם ללא אישור.
כל הודעה פרסומית מסחרית תימחק וכותבה יחסם. ניתן לפנות למחלקת השיווק של תפוז לשם יצירת שיתוף פעולה.

יש אפשרות לפנות אל קהל הפורום בנושא מחקר/שאלונים
רק אם הנושא רלוונטי לבאי הפורום ו/או קיבלו אישור מוקדם לפרסם מהנהלת הפורום.
הודעות אלה נא לשרשר להודעות כלליות של "תפוז אנשים". 

כולנו רוצים שהפורום יהיה תרבותי וכזה שנעים לגלוש בו.
בכדי להבטיח רמה גבוהה של דיונים, אבקש מהגולשים להימנע מהערות אישיות, הבעת דעה או בקורת על גולש אחר אשר עברה את גבול הטען הטוב,
וכן מפיתוח דיונים לגופו של גולש. רצוי לעומת זאת להעיר (להאיר) באופן חיובי ובעדינות
הודעות אשר יכילו הערה אישית (שיש עימה פגיעה) כלפי גולש אחר יימחקו  ללא קשר לתוכן הנוסף שיהיה בהן.

בלוגיסטים יקרים
בפורום לא מקובל פרסום לשם פרסום, אם יש לכם ענין לדון בנושא מסויים, הנכם מוזמנים לפתוח הודעה לדיון בנושא (ולא רק לתת קישור), ובנוסף,  בהודעה אתם מוזמנים להציג ולהזמין אל הבלוג שלכם.

הנכם מוזמנים להעלות גם נושאים שהם off topic, העשויים לעניין/לשעשע משתתפים אחרים.
רעיונות והצעות ייקראו בשמחה.

המשך >>

לצפיה ב-'הקטנה שלי (15) יותר מידי זמן על הנייד'
הקטנה שלי (15) יותר מידי זמן על הנייד
21/02/2019 | 13:05
35
466
דיבורים, שיחות, כתבות...לא עוזר. 

בזמנו עם הגדולים היינו בחברה שניתן היה להכנס לחשבון ולסגור את האינטרנט ולפתוח מתי שרוצים זה לא חייב נציג שירות. השתמשתי בזה לא פעם כשהגזימו אבל היום אנחנו בחברה אחרת ומעבר לזה שממש הייתי רוצה להמנע מענישה אני מוצאת את עצמי חסרת יכולת לעשות את הנעילה/פתיחה בהקשת מקש. כל ההליך מייגע ומחייב המתנה לנציג לחסימה ולהתחברות מה שלוקח יום שלם כמעט כלומר יומיים. לא מעשי כל כך.

מעבר לזה הילדה בסדר גמור. ציונים טובים ואף יותר מזה. אבל החשיפה לסלולר גם במת קרינה וגם ברמת התמקדות רק בתחום עניין אחד מדאיגה. אני מניחה שלא אטצרך להפעיל את הסנקציה הזאת יותר מפעם פעמיים שלוש כדי שהמסר יעבור... 

1. רעיונות לחלופות?
2. אני יכולה לחזור לחברה הקודמת אבל המחיר גבוה יותר. אין אפשרות לשנמך חבילה.

תודה
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'יש לך ילדה מושלמת'
יש לך ילדה מושלמת
24/02/2019 | 00:39
1
271
היא חברותית מאד וגם יש לה ציונים יפים. גלישה באינטרנט היא ממש לא "התמקדות רק בתחום עניין אחד". נהפוך הוא.

ממה שאני קוראת, ותסלחי לי מראש, את אמא קצת לחוצה. הרשי לי ליעץ לך משהו - דמייני את עצמך וילדייך עוד 25 שנה. הגלגל מסתובב ומי שיחזיק אז את ההנהגה במשפחה יהיה הדור הצעיר. איך את רוצה שיזכרו את התקופה בה את הנהגת את המשפחה? הם עלולים לנטור לך על הכוחנות שהפעלת כלפיהם. זה במיוחד יכול לצוץ אצלם כשיהיו הורים בעצמם ויבינו שיכול היה להיות אחרת.

הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
24/02/2019 | 07:43
55
לצפיה ב-'סתם מחשבה,'
סתם מחשבה,
24/02/2019 | 08:23
9
196
כבר אמרו לך היא כמו כל בנות/בני גילה,
לצערי הגיל יורד בשימוש במכשירי הטכנולוגיה על מכל שלוחותיהם.
קשה לשכנע, קשה למנע--כן לחזור ולהזהר, בסוף משהו נקלט,
כן לעקוב.
אבל, לא להלחם נגד, מפני שזב בורא את האנטי הקשבה שלהם,
וחבל שיוצר מצב של דוקאיות בענין הזה.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'אני מאמינה שסגירת גלישה'
אני מאמינה שסגירת גלישה
24/02/2019 | 11:24
8
195
לכמה ימים תבהיר מי מקבל החלטות כאן. היא רק בת 15. הילדה לא נענשת כי אין צורך. היא כל כך שונה מהגדולים אבל לפעמים היא לא מבינה שההורים. מחזיקים במושכות.

האמצעי אומר כיום שטוב שלחצתי עליו ללמוד למשל ושאני צריכה לסגור לקטנה את האינטרנט.

בנתיים זה לא כל כך מצליח מסיבות טכניות כך שהדיבורים באויר. לצערי.

מצד אחד אומרים שימו לילד גבולות ומצד אחר אומרים לשחרר ולוותר.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'לקבוע גבולות בהחלט,'
לקבוע גבולות בהחלט,
24/02/2019 | 11:37
1
138
לברוא כעסים ו"מלחמה" מיותר, וזה בד"כ גורם לפריצת גבולות.
לא חושבת שהמשפט ".....וכן:שתדע, מי מקבל החלטות כאן
לפעמים היא לא מבינה שההורים. מחזיקים במושכות."זה הענין שאני לא חושבת כמוך, כי זה ליצור מלחמה בעיני.
את כן יכולה להגביל. למשל לנתק המכשיר מהקיר. ליום יומים.
השאלה אם זה ישנה את ההתנהלות שלה.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'זה ישנה בוודאות. בדיוק כמו'
זה ישנה בוודאות. בדיוק כמו
24/02/2019 | 16:54
113
וזה פחות ריבים מאשר הדיונים האינסופיים. אם לסמכות אין שיניים אין בה טעם. אני בדיעה שחא צריך לריב כל הזמן אבל מי שמכיר אותי רואה שבעצם כל ילדותם רבתי איתם. איתה...גם בגלל שהיא שונה לא צריך לריב ואם דיבורים והסברים לא עוזרים אז עושים מעשה.

אם הילדה לא התעמלה בספורט ולא למדה ערבית בשנה. אחרונה הרי אחרי שאמרתי כמה פעמים שזה לא תקין ואני מצפה ממנה ללמוד ולהשתתף היא כן עושה את מה שאומרים לה. בנתיים אין ניתוקים רק דיבורים
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'לשים גבולות כשצריך, לא בשביל הפרינציפ'
לשים גבולות כשצריך, לא בשביל הפרינציפ
24/02/2019 | 17:45
1
120
אם האמצעי לא למד כמו שצריך - אז טוב שלחצתם עליו.

אם הקטנה לומדת כמו שצריך - למה צריך סתם לשים לה גבולות? אם היא תזניח את הלימודים בגלל הטלפון - קחו לה את הטלפון. 

ואני מציעה שתנסי להבהיר לאמצעי שזה לא העסק שלו לחנך את אחותו. את האמא, וכנראה הצלחת לא רע - הילדים גדלים ולומדים ומצליחים. כשהוא יהיה אבא - הוא יחליט על חינוך ילדיו (ואני מקווה שעד אז הוא ילמד ממך שאפשר לחנך גם בלי להעניש סתם)

הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'זו המטרה. קצת קשה לו להבין'
זו המטרה. קצת קשה לו להבין
24/02/2019 | 18:39
117
אבל בהדרגה הוא יפנים. השנתיים הראשונות שלו מחוץ לבית היו קדות והוא היה חוזר ולא רק מחנך אלא כועס שאנחנו לא מחנכים. היו המום חיכוכים. עד שקלטתי שהוא דואג לה ואז שאלתי אותו... תגיד לי משהו..... אתה דואג לה? ואז כאילו נפתח משהו. הסברתי שהוא מתכוון לטוב אבל זה יוצא לו נורא ושינסה למתן את האמירות טיתנסח בעדינות ושאני לא אעניש ילדה שלא צריכה שיענישו אותה ובעודנו מתכתבות פה היא מתלוננת שהיא לא יודעת את מילות השבוע בערבית כשאני רואה שהיא פעילה באינסטגראם.

ניתוק מיידי בשניה הזאת שווה יותר מאלף מילים.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'סגירת אינטרנט זה אקט מאד כוחני'
סגירת אינטרנט זה אקט מאד כוחני
<< ההודעה הנוכחית
24/02/2019 | 22:50
1
131
שווה לך לנסות לשכוח את צמד המילים המקולל "הצבת גבולות", ולהחליף אותו במילים "סובלנות וסבלנות". 

האמצעי שלך אשכרה חושב שאם לא היו לוחצים עליו לא היה לומד? אני לא מכירה ילדים שלחץ משפר את תיפקודם אבל מילא. בכל מקרה, יש מצב שהוא מרגיש שאם לחצתם עליו אז זה יהיה הוגן שתעבירו גם את אחותו באותו מסלול אלונקות? 
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'כוחני כמו לקבל דו"ח על נסיעה'
כוחני כמו לקבל דו"ח על נסיעה
27/02/2019 | 12:26
75
באדום? או אי עצירה במעבר חציה. זה לא מכות. זו אמירה. ובכלל כל כך היפותטי...אבל עצם הדיון מקובל מעניין ומהווה סיעור מוחות אז תודה
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'נראה לי קיצוני מידי לסגור לגמרי - אולי תקטיני חבילה '
נראה לי קיצוני מידי לסגור לגמרי - אולי תקטיני חבילה
26/02/2019 | 09:17
1
87
ככה שהיא תלמד להסתדר עם מה שיש, וזה הרבה יותר חינוכי מאשר המעשה של לנתק את האינטרנט לגמרי (אקט שבעיני שהמטרה שלו יותר ממוקדת בהורים).
יש חבילות של 3 או 5 ג'יגה שמספיקות לשימוש קל-בינוני, ולהגדיר שאין הרחבה אוטומטית (בתשלום נוסף ) אם מסיימים אותה. החבילות האלו קיימות גם אם החברות לא מפרסמות אותן בגלוי. 

הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'לא לגמרי. רק לכמה ימים.'
לא לגמרי. רק לכמה ימים.
27/02/2019 | 17:41
15
לצפיה ב-'אני מסכימה עם דורית 1901-'
אני מסכימה עם דורית 1901-
26/02/2019 | 09:07
8
123
אם אין בעיות אחרות אין סיבה לדאגה .
גם מבוגרים יותר, בני 30+, שהיו בני נוער בתקופה שלא היו טלפונים ניידים או סמארטפונים ואפליקציות היום מחוברים לנייד בצורה שלא הייתה נתפסת אז. 
אם זה לא עניין כספי, כמו חריגה מהחבילה שגורר תשלום גבוה במיוחד (מה שאני חושבת לא קיים בחברות בארץ) אני לא חושבת שיש לך מה לדאוג.

מה שכן, אם מפריע לך למשל כשאוכלים ארוחת ערב ביחד והיא עם הנייד- פשוט להציב כלל ששמים אותו על "השתק" ופיזית בחדר אחר. וכן, זה אומר לקחת פיזית את הנייד ממנה אם היא מסרבת או אומרת שהיא לא תסתכל עליו. 

הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'אם הבקשה לשים בצד היתה עובדת'
אם הבקשה לשים בצד היתה עובדת
27/02/2019 | 12:24
7
79
היינו מנהלים את הדיון הזה? לא��
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'היא עם הנייד בזמן ארוחת ערב משפחתית?'
היא עם הנייד בזמן ארוחת ערב משפחתית?
27/02/2019 | 14:57
1
85
אז זו בעיה. לא כי "הילדה כל הזמן עם הנייד", אלא כי הילדה לא מתייחסת להורים בנימוס מינימלי. 

רוב ההורים מעידים שהילדים שלהם "כל הזמן על הנייד", אבל לא מתכוונים לזה מילולית. בבתים שאני מכירה, למשל, אסור להביא את הטלפון לשולחן האוכל. 

הילדה שלי נכנסת למקלחת עם טלפון, אבל לא לשולחן האוכל. 
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'מביאה. גם כשעושה,שיעורים. יומיים'
מביאה. גם כשעושה,שיעורים. יומיים
27/02/2019 | 17:40
92
אחרונים אמרתי לה,שלא תיגע בו והייתי לידה כי היא בחרה לעשות שיעורים במטבח דווקא.

תקשיבי. השיטות שלי עובדות. אני יכולה להסכים ולומר שלא כולם אוהבים אותן כאן וגם שתאורן,בכתוב יוצא יותר אגרסיבי אבל עובדה שהילדה קיבלה לפני חודשיים 25 בערבית ואתמול חזרה עם 100.

כי התעקשתי ואמרתי שלא מקובל עלי הציון הזה אפילו שהוא לא הולך לבגרות ואין דבר כזה פחות מ-70.

אז יום קודם זה התחיל "נכון אמא שפיזיקה יותר חשוב,מערבית? כן. לא. עניתי לה. תלמדי ערבית. תעשי הפסקה. תלמדי פיזיקה. תחזרי לערבית וכך היה. למחרת היא. המשיכה וכבר לחצה לי על כפתור הפעל "אני לא יודעת לבטא את זה. אני אכשל" ולמחרת...יואו המורה עשתה שני בחנים במקום אחד ואם נכשלתי באחד בטוח נכשלתי בשני אבל כבר דיברתי איתה שאם נכשלתי האם תסכים לעשות לי מבחן חוזר. המורה הסכימב. עבר עוד יום והיא קיבלה 100.

ואני יכולה למשיך עם המון דוגמאות אבל לא הלאה.

סמכות הורית עובדת. זה קשה. זה מתסכל. לא "נולדתי"  לאמהות אבל אני עושה את המקסימום כמו אמא שלי/הפוך מאמא שלי/הרבה השקעה של איך לומר מה וגם המון פספוסים :O

הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'אז הבעיה יותר נקודתית- ניתוק לגמרי זה קיצוני לדעתי'
אז הבעיה יותר נקודתית- ניתוק לגמרי זה קיצוני לדעתי
28/02/2019 | 13:29
4
71
צריך לגרום לה להתנתק מהנייד לפחות בכמה אירועים ספציפיים שמפריעים לכם- למשל ארוחות משפחתיות. 
המיקוד הספציפי גורם לי למשוך את ההצעה הקודמת (צמצום חבילה) כי עכשיו יש יותר אינפורציה.
תאיימי עליה שוב בארוחה משפחתית שאם לא תשים בצד את מנתקת- ואם לא אז באמת לנתק לחודש .
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'כתבתי בפוסט שאין חבילות קטנות'
כתבתי בפוסט שאין חבילות קטנות
01/03/2019 | 11:32
3
59
יותר באותו מחיר רק במחיר יקר יותר ושזו לא אופציה.

טוב, אני מבינה שזה לא פתיר כרגע אחא להתקשר ולסגור ליום יומיים שבוע ולפתוח. כשזה יהיה רלוונטי נראה אם אצליח. די מייגע ובסוף אני לא עושה כלום רק מאיימת וכועסת. זה שרות מתבקש וקיים רק לא בחברה הזו.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'אז אין מנוס, ואם בדקת שאין בחברה הנוכחית- לממש האיום'
אז אין מנוס, ואם בדקת שאין בחברה הנוכחית- לממש האיום
01/03/2019 | 21:09
2
67
ולחסום ליום-יומיים-שלושה.
אני רק יכולה לעודד אותך שזה אולי מייגע, אבל כנראה יגרום לה כ"כ אי נוחות שאולי היא תלמד להתנתק קצת כשצריך.
אם השירות של החסימה לא קיים בחברה הזאת - לעבור לחברה אחרת... (ואז אולי להקטין גם חבילה. חבילה שעולה 19 ש"ח בחודש זה עדיין תשלום חודשי של 19 ש"ח- וזה לא הרבה כסף, לא משנה מה יחס הג'יגה פר שקל לעומת החבילות השמנות יותר).
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'נכון. ואין חבילות בפחות כסף'
נכון. ואין חבילות בפחות כסף
03/03/2019 | 11:56
1
41
אנחנו משלמים על 50gb - 19₪

אין פחות. בדקתי. נחיה ונראה
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'מחיר מעולה לחבילה גדולה (יש חבילות קטנות יותר) '
מחיר מעולה לחבילה גדולה (יש חבילות קטנות יותר)
03/03/2019 | 12:47
14
לצפיה ב-'אינטרנט ממש, אבל ממש לא התמקדות בתחום עניין אחד'
אינטרנט ממש, אבל ממש לא התמקדות בתחום עניין אחד
26/02/2019 | 12:04
100
יכול להיות שבאינטרנט היא מתמקדת בתחום עניין אחד, עניין שונה, אבל האינטרנט עצמו הוא עולם ומלואו.
קרינה לא רלוונטית, גם למי שמאמין שקרינה אלקטרומגנטית מזיקה מניעת גלישה באינטרנט לא משנה את קרינת הסלולרי. אני מניח שיש לכם גם WIFI בבית ואותו את לא סוגרת, טלפונים סלולרים נוספים בבית שאת לא מכבה.
שלא לדבר על מכשירים שפולטים קרינה פי 1000 ויותר מטלפון סלולרי כמו מקרר, שואב אבק, מייבש שיער, מסכי טלויזיות ומחשבים, נורות פלואורסנטיות וחוטי חשמל שעוברים בקיר ואני יכול להמשיך את הרשימה.

יש אופציות טכניות שיכולות לחסום גם סלולרים וגם את המחשבים בבית לפי שעות ומים קבועים מראש, אני מכיר כאלה שעולות כסף, השאלה מה הטעם.
לא הבנתי איזה מסר את רוצה להעביר.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'אני בדעה שפשוט לקחת לה אותו במקום כל הניתוקים'
אני בדעה שפשוט לקחת לה אותו במקום כל הניתוקים
06/03/2019 | 20:13
12
57
לא יקרה כלום אם לא תהיה יום - יומיים בסלולרי.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'בטח שלא יקרה. אבל בואי נדמיין'
בטח שלא יקרה. אבל בואי נדמיין
06/03/2019 | 21:02
11
66
מ' תני בבקשה את המכשיר. היית איתו מספיק היום. מ: לא רוצה.

1. לקחת בכח. לחטוף. לקחת.כשהיא לא רואה.

2. מה זה לא רוצה. אין דבר כזה....

3. לנתק. אין דיבורים.

3 הרבה יותר יעיל ושימי לב שעדיין מאז פתיחת הפוסט לא רק שלא ניתקתי גם לא היה צורך כי היא התיישרה לפי הקו. לא 100% אבל אין 100%.

תודה
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'בהחלט לקחת בכוח'
בהחלט לקחת בכוח
07/03/2019 | 17:15
10
57
אפילו אם הייתה קונה את המכשיר ואני מניח שלא קנתה, אין דבר כזה לא רוצה, אז פשוט לוקחים לה אותו מהיד, גם אם נדרש כוח מינימלי.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'ואם בת ה 15 יותר חזקה מאמא בת 55?'
ואם בת ה 15 יותר חזקה מאמא בת 55?
11/03/2019 | 11:23
9
70
ובשיטת החינוך שאתה מציע, לדעתך הפעלת כוח לגיטימית כדי להשיג מטרה, החזק שולט, הבת תראה לאמא כמובן בהפעלת כוח מינימלי את מקומה בסולם המשפחתי?

ואם האמא היתה שואלת את אותה שאלה על הילד בן ה 17 שחזק יותר מאמא ואבא ביחד וגם הוא יכול להפעיל כוח (מינימלי כמובן) כדי להראות להם את מקומם החדש כשיש בינהם התנגשות רצונות?
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'אז עוברים לסנקציות אחרות כמו אלו שהוצע כאן (ניתוק של הספק)'
אז עוברים לסנקציות אחרות כמו אלו שהוצע כאן (ניתוק של הספק)
15/03/2019 | 20:07
7
13
לצפיה ב-'ואם המתבגרת תחליט להשקיע 20 שקלים בחודש מכספה?'
ואם המתבגרת תחליט להשקיע 20 שקלים בחודש מכספה?
17/03/2019 | 14:20
6
47
ולרכוש SIM עם חבילת גלישה?
ואם היא תגלוש דרך ה wifi?

ההצעה הראשונה שלך דגלה באלימות פיסית (מינימלית כמובן),
ההצעה הזו היא גם פתרון כוחני, שגם כן נשוא הכוחניות יכול לפתור את הלחץ עליו בקלות, לבני נוער אין בעיה להשיג 20 שקלים לכל חודש אם הם יתנו להם פתרון לטלפון מושבת.

אם מחנכים ילד לכוחניות וללפעמים אלימות והחינוך מצליח - זה בדיוק מה שמקבלים.
ילד שמנסה לפתור בעיות בכוחניות ולפעמים אלימות.
משרשורים קודמים לאורך השנים האחרונות להערכתי פותחת השרשור חכמה מכדי לנהוג בצורה כזו.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'גידלתי שלושה....אף אחד מהם לא'
גידלתי שלושה....אף אחד מהם לא
19/03/2019 | 14:43
2
50
ניסה את הטריק שלך לפתוח את האינטרנט....הם הבינו שיש הורים סמכותיים והיות שהסגירה היתה לפרק זמן קצר רק כדי להעביר מסר זה מעולם לא התפרש ככוחניות אלא כהרתעה.

מפרסום הפוסט ועד היום לא בוצעה סגירת אינטרנט.

ההרתעה חשובה. כוחניות מובילה לדברים רעים, מנסיוני.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'תראי, ישנם פתרונות טכניים'
תראי, ישנם פתרונות טכניים
19/03/2019 | 16:19
1
44
למשל לטלפונים עם מערכת הפעלה של אנדרואיד, רוב הטלפונים בעולם יש google family link
שנותן לך שליטה מלאה על מתי וכמה יהיה אינטרנט לטלפון, אילו אפליקציות יופעלו וכו', השליטה מופעלת מרחוק מהטלפון שלך.
הפתרון חינמי.

אבל אני חושב שפתרון כזה מתאים לילדים בני 8-9, כשהמטרה היא לגונן על ילדים צעירים, לא למתבגרים בני 15-16.
לכן לא הצעתי את הפתרון הזה
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'האפיקציה שהצעת נותנת לך אפשרות לראות מתי הילד גולש'
האפיקציה שהצעת נותנת לך אפשרות לראות מתי הילד גולש
30/03/2019 | 18:45
17
לא חושב שהיא יכולה למנוע ממנו לגלוש.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'אם זה יגרום להם לעבוד, אז יש לך רווח של מודעות לכסף שלהם'
אם זה יגרום להם לעבוד, אז יש לך רווח של מודעות לכסף שלהם
30/03/2019 | 18:48
2
19
לא נראה לי שהם יצאו לעבוד בשביל שימוש בסלולארי.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'יש דרכים אחרות להשיג מודעות'
יש דרכים אחרות להשיג מודעות
04/04/2019 | 18:29
1
18
לכסף. עובדה. הגדולים שלי.

אני לא חושבת שילדים צריכים לעבוד. עדיף שישקיעו בלימודים ושיעזרו בבית. בייביסיטר זה סבבה אבל לא משהו קבוע עם משמרות. המחוייבות הראשונית שלהם היא ללימודים.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'זאת לא הייתה המטרה, לכן כתבתי שזאת תהיה התוצאה במקרה הגרוע'
זאת לא הייתה המטרה, לכן כתבתי שזאת תהיה התוצאה במקרה הגרוע
06/04/2019 | 14:13
14
אם הילד יחליט לממן לו את הסלולרי.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'לא מובן איך אפשר להציע הצעה '
לא מובן איך אפשר להציע הצעה
07/04/2019 | 09:18
30
כזאת. להשתמש בכח. מה אני? נמר? חתול? שנכנס לקרב עד שירד דם?

אם אחליט לנתק אנתק ועוד על זה אומרים שזה כוחני אז איך אפשר להוציא בכח? למשוך לה מהיד? ואם לא תיתן אז לתפוס אותה לאגף אותה לדחוף אותה להשכיב אותה על המיטה ולקחת בכח?

זה לא נשמע הגיוני ולא בטוחה שאתה אפילו מתכוון לזה ככה כשיורדים לפרטים.

בסה"כ טלפון זה לא שהיא הולכת לבלוע רעל חלילה.

הורים למתבגרים >>

הודעות אחרונות

16:01 | 17.09.19 אורחים בפורום
19:22 | 03.09.19 דיברגנט
10:20 | 20.08.19 רונילה13
23:21 | 19.08.19 אורחים בפורום
12:33 | 24.07.19 אורחים בפורום
04:11 | 14.07.19 חקר הברק ממזרח
21:14 | 13.07.19 דיברגנט
11:49 | 02.07.19 חובטת שטיחים
11:17 | 28.06.19 אורחים בפורום
20:05 | 25.06.19 אורחים בפורום
23:22 | 23.05.19 אורחים בפורום
13:50 | 21.05.19 אורחים בפורום
11:07 | 12.05.19 אורחים בפורום
17:46 | 29.04.19 אורחים בפורום
13:18 | 29.04.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ