לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1551215,512 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים למתבגרים

שלום וברוכים הבאים
פורום הורים למתבגרים מיועד לדיונים "בין הוריים", לשיתוף בבעיות המאפינות את הגיל המיוחד הזה, שבו נדמה שילדינו ואנחנו מדברים שפות שונות...

התקופה הזו מאתגרת את הסבלנות שלנו, את היצירתיות שבנו, והיא בסופו של דבר השער של ילדינו לחיים שלהם כבוגר עצמאי.

נשמח לשתף ולדבר, להתייעץ, לתהות ולהתבלבל ביחד.  לשמוע גם על הקשיים וגם על ההצלחות ועל הדברים המקסימים שקורים. 

אנא זיכרו שהמשתתפים כאן מגיעים מרקעים שונים ומהשקפות עולם שונות, ודיון פורה ומלמד הוא דיון שכולל את כל הזויות שיוצרות יחד מעגל שלם שימרו על תרבות דיון, ושימו לב שהדיון כדיון יתייחס לנושא ולא יגלוש לגופו של גולש...

לפורום יש תקנון אנא קיראו אותו לפני הכתיבה בפורום.

בבר כה

מנהלת הפורום,

אימם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים למתבגרים

שלום וברוכים הבאים
פורום הורים למתבגרים מיועד לדיונים "בין הוריים", לשיתוף בבעיות המאפינות את הגיל המיוחד הזה, שבו נדמה שילדינו ואנחנו מדברים שפות שונות...

התקופה הזו מאתגרת את הסבלנות שלנו, את היצירתיות שבנו, והיא בסופו של דבר השער של ילדינו לחיים שלהם כבוגר עצמאי.

נשמח לשתף ולדבר, להתייעץ, לתהות ולהתבלבל ביחד.  לשמוע גם על הקשיים וגם על ההצלחות ועל הדברים המקסימים שקורים. 

אנא זיכרו שהמשתתפים כאן מגיעים מרקעים שונים ומהשקפות עולם שונות, ודיון פורה ומלמד הוא דיון שכולל את כל הזויות שיוצרות יחד מעגל שלם שימרו על תרבות דיון, ושימו לב שהדיון כדיון יתייחס לנושא ולא יגלוש לגופו של גולש...

לפורום יש תקנון אנא קיראו אותו לפני הכתיבה בפורום.

בבר כה

מנהלת הפורום,

אימם

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הורים למתבגרים :-)
מוזמנים להשתתף, לתרום מנסיונכם,

לשאול, לייעץ ולהתייעץ עם הורים למתבגרים.

הפורום הוא מקום המיועד להורים למתבגרים.
גיל ההתבגרות הוא השלב שבין הילדות לבגרות. זהו גיל המאופיין בשינויים ביולוגים, התבגרות מינית, פיתוח זהות עצמית, מתחים.
כאן נקיים דיונים הוריים, נספק תמיכה האחד לשני, נחלוק במידע, ננסה לעזור לפתור בעיות.
אתם מוזמנים להעלות נושאים, לשתף, לשאול שאלות על נושאים המטרידים אתכם, או סתם להשוויץ בצאצאים.
ולהיות חלק מהקהילה הקבועה ומהחברים בפורום.

על פי תקנון תפוז אין לפרסם ללא אישור.
כל הודעה פרסומית מסחרית תימחק וכותבה יחסם. ניתן לפנות למחלקת השיווק של תפוז לשם יצירת שיתוף פעולה.

יש אפשרות לפנות אל קהל הפורום בנושא מחקר/שאלונים
רק אם הנושא רלוונטי לבאי הפורום ו/או קיבלו אישור מוקדם לפרסם מהנהלת הפורום.
הודעות אלה נא לשרשר להודעות כלליות של "תפוז אנשים". 

כולנו רוצים שהפורום יהיה תרבותי וכזה שנעים לגלוש בו.
בכדי להבטיח רמה גבוהה של דיונים, אבקש מהגולשים להימנע מהערות אישיות, הבעת דעה או בקורת על גולש אחר אשר עברה את גבול הטען הטוב,
וכן מפיתוח דיונים לגופו של גולש. רצוי לעומת זאת להעיר (להאיר) באופן חיובי ובעדינות
הודעות אשר יכילו הערה אישית (שיש עימה פגיעה) כלפי גולש אחר יימחקו  ללא קשר לתוכן הנוסף שיהיה בהן.

בלוגיסטים יקרים
בפורום לא מקובל פרסום לשם פרסום, אם יש לכם ענין לדון בנושא מסויים, הנכם מוזמנים לפתוח הודעה לדיון בנושא (ולא רק לתת קישור), ובנוסף,  בהודעה אתם מוזמנים להציג ולהזמין אל הבלוג שלכם.

הנכם מוזמנים להעלות גם נושאים שהם off topic, העשויים לעניין/לשעשע משתתפים אחרים.
רעיונות והצעות ייקראו בשמחה.

המשך >>

לצפיה ב-'בת 20 צועקת על הוריה ומאיימת עליהם'
בת 20 צועקת על הוריה ומאיימת עליהם
30/12/2018 | 16:45
6
291
אנחנו הורים לבת הזקונים שלנו בת 20, שסיימה עכשיו צבא. בכללי היא ילדה מפונקת, בעיקר כי אביה ממלא אחר כל בקשה שלה. לאחרונה היא צועקת כשהיא מנסה להשיג דבר שאנחנו מתנגדים לו. הויכוח הופך להיות עקר מאחר והיא צועקת ולא נותנת להשחיל מילה. בשישי האחרון התארגנה ליציאה למסיבה ובקשה לשמוע דעתנו איך התלבשה. היא היתה לבושה בגופיה שחושפת בטן וגב ובכלל לבוש לא מתאים לדעתנו, הבענו את דעתנו ואז התחילו הצרחות שלה שלא מעניין אתה מה אנחנו חושבים והיא כן תצא כך. אני בפזיזות אמרתי לה האם את הולכת למכור את גופך? היא התפרצה וצעקה והעליבה וכל מה שיצא לה מהפה היה מסביב לאמירה הזו. בעלי רצה להרגיע אותה ואחז לה חזק בזרוע והיא האשימה אותו באלימות. כאשר עזבה את החדר היא צרחה עליו שבפעם הבאה שיגע בה  היא תרצח אותו (לבעלי) ואח"כ אמרה אני ארצח אתכם.... חשבתי שיש פה חציית קו אדום ואולי לפנות למשטרה או שאני ממש מגזימה? אשמח לשמוע דעתכם
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'דעתי...'
דעתי...
30/12/2018 | 16:54
181
שאתם בהחלט יכולים לפנות למשטרה. היא כבר בוגרת מספיק ויכולה לעזוב את הבית ולהסתדר בכוחות עצמה. אם לא מתאים לה לחיות איתכם והיא לא יודעת לקבל את הביקורת שלכם במיוחד כשהיא עצמה מבקשת לשמטע את דעתכם? אז שתואיל בטובה ותעבור לגור בדירה משלה ושם אף אחד לא יאמר לה את מה שהיא לא רוצה לשמוע...
ההתפרצות הזאת שלה בכלל לא במקום ואת זה אני אומר כמובן רק עך סמך מה שעולה מהסיפור שלך בהנחה שסיפרת לנו כאן כל מה שרלוונטי למקרה...
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'למה אתם גרים ביחד? הגיע הזמן שהיא תגור במקום משלה'
למה אתם גרים ביחד? הגיע הזמן שהיא תגור במקום משלה
31/12/2018 | 11:27
172
האם אתם באמת חוששים לחייכם או חוששים מפגיעה פיסית חמורה? אם כן אז תלונה במשטרה + צו הרחקה.
אם את חושבת שהיא רק שחררה לחץ בעימות לא צריך ישר להזמין משטרה, אפשר לשבת יחד ולהגיע בטוב למסקנה שלא מתאים לכם לגור ביחד.
אתם מעליבים אחד את השני, נכון שאת "רק אומרת בפזיזות" והיא מעליבה, ונכון שבעלך אוחז חזק בזרועה "רק כדי להרגיע אותה", והיא מצידה צועקת ומאיימת ברצח, אבל
בית דין של פורום לגבי מי צודק לא יועיל לך וגם לא משנה מי צודק,
אתם פשוט צריכים לגור בנפרד
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'היא חצתה קו אדום ויש מחיר לשלם'
היא חצתה קו אדום ויש מחיר לשלם
02/01/2019 | 20:48
145
אמנם אני סבור שלא התכוונה ברצינות שהיא תרצח אתכם, אבל איום ברצח על הורים הוא דבר שלא עוברים עליו לסדר היום. גם ברור מכך שאין לה כבוד מינימלי אליכם. דרשו ממנה למצוא לעצמה מקום אחר לגור בו תוך שבועיים ואמרו לה שאם תוך שבועיים היא לא עוזבת אתם זורקים אותה מהבית בנימוק שאתם לא מוכנים לחיות עם מי שעוינת אתכם ושאם היא לא תלך בטוב תדאגו שהמשטרה תוציא אותה (גם אם אתם לא מתכוונים לעשות זאת, אבל חשוב שתפחידו אותה).
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'נראה לי שעד'
נראה לי שעד
03/01/2019 | 09:37
145
ללכת למשטרה על איומים, (שזו אוציה אחרונה שאני הייתי בוחרת)
יש עוד כמה פעולות שנכון לנקוט בהן.
למשל--למה לא תזמיני אותה לבית קפה, ותשוחחי בנעימות---
תשאלי מה מציק לה? מה עובר עליה,
יכול להיות שהיא כרגע בתקופת מעבר בין סדר של צבא לאזרחות,
והיא זקוקה להתפרקות וזו הדרך שלה,
ולומר לה---כך לא ניתן להמשיך לא מצידינו וכנראה, גם לך רע בסופו של דבר.
בית קפה--בחוץ, היא לא תעז להתפרץ ולצעוק, באוירה רגועה
לבנות את הכללים שאת דורשת בבית שלך.
כשהיא באה להתיעץ---מותר שלא תהיה לך דיעה והחלטה,
מותר לענות---אני לא הייתי ממליצה, אבל זכותך לבחור.
(הרי ממילא היא עושה מה שרוצה)אז למה להתנגש.
אני רואה בכם ההורים את המבוגר האחראי, בלא לגרום לה להגיע
לכאוס, ואם לא ניתן אז לומר לה---אני אזמין משטרה, וחבל,
ולהפריד כוחות.
בהצלחה והרבה נחת.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'עברו יותר משנתים מאז התקריות הקודמות'
עברו יותר משנתים מאז התקריות הקודמות
<< ההודעה הנוכחית
14/01/2019 | 07:34
77
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/94/181029900/משפחה/הורים_למתבגרים
נראה שהגיע הזמן לנתק את חבל הטבור
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'הגזמתם לגמרי'
הגזמתם לגמרי
03/02/2019 | 16:59
19
מה קורה פה לאנשים. הוא באמת לא אמור לרסן אותה פיזית בגיל שכזה,
ואם היא בת 20 אתם צריכים להעריך שהיא בכלל שאלה מה דעתכם על 
האופן בו התלבשה. מה קרה בסוף ? (שואל כי מאז עבר זמן) 
הורים למתבגרים >>

הודעות אחרונות

16:20 | 20.03.19 אורחים בפורום
12:40 | 25.02.19 אורחים בפורום
12:05 | 21.02.19 איה תפוס
11:11 | 09.02.19 אורחים בפורום
20:23 | 07.02.19 eldad70
23:05 | 06.02.19 אורחים בפורום
15:50 | 03.02.19 eldad70
16:20 | 21.01.19 יעל803
13:12 | 18.01.19 אורחים בפורום
14:13 | 12.01.19 אורחים בפורום
14:23 | 07.01.19 איה תפוס

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ