שאלת אטמי אוזניים/ אזניות מבטלות רעש

שאלת אטמי אוזניים/ אזניות מבטלות רעש

מחפשת המלצה לאביזרים יעילים, שהבת שלי תוכל להשתמש בהם בזמן מבחנים, ויחסמו רעשי רקע שמפריעים לה להתרכז.
העדיפות הראשונה, מבחינתי, הם אטמים, שלא מושכים תשומת לב. בנתיים לא מצאנו אטמים שבאמת חוסמים קולות ורעשים, ולכן אנחנו מתעניינים גם באזניות מבטלות רעש.
האזניות צריכות לאטום מרעשים גם בלי ששומעים בהן מוזיקה.

סביון1

New member
לנו יש אזניות כאלה

הן מבטלות בעיקר רעשי רקע מונוטונים. למשל רעשים מהכביש, רעשים של מנועים או רחש של קהל. אבל אם מישהו בקירבת המשתמש מדבר פתאום, את זה האזניות לא יסננו.

הן מסננות דיבור גם אם את לא מקשיבה דרכן

למשהו אחר? יכולה לנסות בשבילי?

אני בודקת אותן באמאזון

ויש כאלה ב$150, אבל יש גם ב$500.
אולי כתוב עליהן עוד משהו?

תשמעי, אני חושבת שלכאורה הן אמורות,

ואתמול נראה היה לי שכן, אבל עכשיו כשאני מבקשת מהבת שלי לדבר אני שומעת אותה גם כשיש וידאו וגם כשלא. מצד שני, אני חושבת שהבטריה שלהן נמוכה, אז אולי זה בגלל זה. לגבי המחיר - מצאתי באמזון את אלה של ה-500 וזה נראה ככה, אבל לא יודעת איך נראות אלה של ה-150. הן נראות אותו דבר? יש לך קישור?

מצאתי את אלה, לא מצליחה לקשר.

Bose QuietComfort 25 Acoustic Noise Cancelling Headphones for Apple devices - Black (wired, 3.5mm)

Bose® Triple Black QuietComfort® 15 Acoustic Noise Cancelling® Headphones

טוב, שלנו לא "triple black" מבחינת הצבע,

אלא כמו השני (האוזניות כסופות). לא יודעת מה להגיד לך מעבר לכך.

כן, מאוד יכול להיות שהיא באמת לא יכולה.

לא יודעת מה להגיד לך. לבת הספציפית הזאת יש קול חזק במיוחד (היא זאת שלא שומעת טוב), אז אולי זה זה
.
טוב, אני שומעת את כולם. יותר חלש אולי במשהו, אבל שומעת. אבל אולי לא הייתי שומעת מישהו שמדבר בשקט אל עצמו.
טוב, אני שומעת אותן גם כשהן לוחשות. אולי אני סופרמן?

אבל אולי כשמוסיפים לזה את ההתרכזות בבחינה זה בסדר?

אם היא תבוא לבקר אותנו, אני יכולה לתת לה לנסות אותן. אני לא יכולה לחשוב על משהו אחר.

מנסיוני לגבי טיסות - כנראה אין אטמים טובים

אני בעצמי ניסיתי ומכירה עוד אנשים שניסו לשים אטמים בזמן טיסה, ולא עזר בכלום.

מישהו אמר לי לפני כמה זמן שיש לו אזניות מעולות לטיסה והוא לא שומע כלום. הבעיה שאני יושבת ומנסה להיזכר מי היה האיש הזה כדי לשאול אותו מה הדגם, ולא מצליחה.
אם אזכר - אכתוב.

מחזיקה אצבעות שתזכרי.

היום בוחן בפיזיקה, ועדיין לא מצאנו אוטם רעש יעיל בשבילה.

תודה!

אני רואה שהן כאלה שנכנסות לתוך האוזן, מקווה שהן יתאימו גם לאוזן קטנה. ננסה למצוא אותן בארץ כדי לבדוק.

כנראה שהן לא מתאימות לנו.

אפשר בכל זאת את השם שלהן? אני אחפש ביקורות.

למעלה