נכשלה בטסט רביעי אחרי כ-150 שיעורים

תודה לך. השאלה שלי היתה מאוד ברורה

וספציפית. לא ביקשתי פתרונות. אתה לא יודע שהיא סטןדנטית בירושלים ןעוד דברים שלא קשורים לשאלה שלי.

תודה על הסיפא לתשובתך אך תחילתה מכילה כעס רב.

נכשלה בטסט רביעי אחרי כ-150 שיעורים

אנחנו שילמנו חלק היא שילמה חלק אבל בסופו של דבר כשנגמר לה הכסף בחשבון...זה מתגלגל חזרה. אנחנו לא יכולחם יותר. נגמר הכסף.

השאלה שלי היא. האם הפסקה ארוכה של חצי שנה שנה תפגע בה והיא תצטרך להתחיל מההתחלה (לדעתי לא. לדעת מורה ששאלתי, לא המורה שלה, כן).

מניחה שזה מאוד אינדווידואלי. הטסט הזה לפי הדוח נראה שיש יותר הבנה אבל עדיין חוזרת על אותן טעויות. רוצה להרפות. מחפשת אישוש לחשיבה שלי שעדיף להרפות מזה כרגע.

היא בת 22...אם מישהו מוצא שזה רלוונטי לשאלה.

my dark side1

New member
לימוד נהיגה

הי איה, אפשר להציע משהו לפני הפסקת השיעורים?
אני נכשלתי הרבה מאוד פעמים (הרבה יותר מארבעה טסטים). השגיאות די חזרו על עצמן אבל לא הבנתי מה לשנות והמורה לא עזר.
המורה שלי היה מורה מאוד ותיק ומאוד מוערך ועדיין נכשלתי פעם אחר פעם.
אחרי מספר עצום של שיעורים ומספר רב של טסטים כושלים התלווה אלי לאחד השיעורים בן משפחה שהוא נהג מנוסה ואדם מאוד חכם. חצי שעה אחר כך הוא ישב איתי והסביר לי מה הטעויות שלי ואיך לתקן אותן.
והפלא ופלא בטסט הבא עברתי!

אני מציעה שתבדקו מה השגיאות שמסומנות בטסטים שלה ואז תצטרפו את ובעלך לשיעור אחד נוסף.
יכול להיות שאתם תראו מה שלה אין את הניסיון או היכולת לראות.

לדוגמה, אחת השגיאות הקבועות בכל הטסטים הכושלים שלי היתה שאני לא מסתכלת לצדדים.
אבל כן הסתכלתי. ימינה ושמאלה ולמטה ולמעלה וממול... זה היה מאוד מתסכל.
אבל מה? באותו זמן היו לי משקפיים מאוד עבות ומאוד כהות.
הנהג המלווה ישר הבין שהמורה והטסטרים לא מצליחים לראות את העיניים שלי והציע לי לסובב מעט את הראש כשאני מסתכלת לצדדים.
בטסט הבא עברתי.

דיברגנט חדש

Well-known member
ברור שכן

עשיתן טעות שלא לקחתן דיל קבלני, של מחיר אחיד ללא תלות משך הזמן וכמות הטסטים, למעט עלות הטסט שצריכים לשלם בנוסף.
&nbsp
בוודאי, שהפסקה תגרום לה לדגרדציה וגם להורדת ביטחון עצמי ועל כן, היא חייבת להמשיך.

מעולם לא שמעתי על דיל קבלני

כן מעולם לא סיפר מישהן על כזה. לא יודעת מאיפה או איפה יש כאלה דילים...

mykal

New member
ממליצה לא להפסיק

אבל כן הייתי עושה ש"ב ומחפשת מורה אחר,
לפעמים שיטה, לפעמים דרך דיבור שונה, מאפשר גישה שונה של הלומד.
אולי מורה אחר יוכל להרגיע אותה כי עכשיו כשיש לה תסכול מכשלונות--
יהיה נכון לחזק לה את ההרגשה הטובה.

אם נגמר הכסף, אז נגמר.

רשיון נהיגה זה לא משהו שכדאי להיכנס לחובות בשבילו.

היא לא תצטרך להתחיל לגמרי מהתחלה. אולי שיעור או שניים כדי להיזכר.

אני לא חושבת שהפגיעה בבטחון תהיה יותר גדולה אם היא תחכה שנה, מאשר מצבה עכשו. אולי אפילו להיפך. כמה בטחון כבר יש לאישה צעירה שנכשלה ארבע פעמים? אבל אולי אישה צעירה אחרי הפסקה, שאומרים לה "אנחנו רואים שהתבגרת, את יותר רגועה, בטח עכשו תצליחי יותר" - אולי אישה כזאת תהיה יותר רגועה.

זה שהמורה המסויים הזה לא רוצה שהיא תפסיק, לא מפתיע. הילדה מכניסה לו הרבה כסף... תגידו לו שעושים הפסקה. ואם הוא חושב שקשה לחזור אחרי הפסקה, אז אחרי ההפסקה תחפשו מורה שחושב אחרת. אולי פתאום זה ישנה את דעתו על הפסקות...

תודה. גם אני חושבת כך.

היא מבינה שהוצאנו המון. היא ואנחנו. היא רוצה לקחת זמן לחשוב. היא עובדת קצת עכשיו. יתכן שתבקש ממנו,בעוד זמן מה טסט אבל תלמד אצל אחר איכשהו.תשלב איכשהו. נראה

אור2221

New member
אני עברתי בטסט רביעי אחרי כמות שיעורים כנראה די דומה

אמא שלי עברה בטסט שביעי או שישי. אפילו אבא שלי עבר בטסט שלישי.

מה תעשו עם הכסף - אני לא יודעת, אבל ברור שהפסקה של חצי שנה תפגע בה. זו מיומנות שלא יושבת אצלה היטב. לא סביר שהיא תרכוש אותה יותר טוב עוד חצי שנה אלא דווקא תיפגע והיא בחורה צעירה וכבר לא ילדה.

רק מה - אם היא לומדת על ידני, שתעבור לאוטומט.

אור. את "מכירה" את הסיפורים עליה לא מאתמול

יתכן שיש קושי אמיתי בהפנמה אבל יש קושי סופר אמיתי באופי. אני לא מצפה שתעקבי או שתזכרי את הפוסטים שלי
.

היא ילדה שקשה לה ואני אמא שקשה לה. אבל, מתברר שלא רק לנו קשה איתה.

יכולה לחתום שבין 40-50 שיעורים היא שרפה בגלל בעיות אופי. עוד 20 על דברים אחרים.

מודה שאני מצד אחד בטוחה שהיא לא תשכח בטח אם היא תחזור לזה בחודשים הקרובים.

לפני כשלוש שנים העליתי פה פוסט והתנגדתי מאוד מאוד שהיא תלמד. כולם היו נגדי. לצערי, צדקתי.

אילו היתה מתחילה ללמוד היום או לפני חודשיים זה היתה מפיקה הרבה יותר.

היא לא היתה מוכנה אז וגם לא לפני 4 טסטים.

אינטואיציה שהוכיחה את עצמה לצערי.

בכל מררה כרגע בחופשה היא עובדת כל יום. אנחנו משלמים שכל לימוד שכר דירה מחיה וחלק משיעורי הנהיגה ויתר צרכים ואנחנו לא מליונרים.

אחרי #שהיא# תחליט מה לעשות...נתמוך בה נפשית ואם נוכל פה ושם כספית שזה בנוסף לתשלומים החודשיים.

אבל אנחנו די קורסים כבר והיא לא בת יחידה.

חג שמח

Ani15

New member
לפני מליון שנה

עשיתי הפסקה של כ10 חודשים אחרי הטסט השני שבו נכשלתי. מה לעשות, התגייסתי. לקראת הטסט השלישי לקחתי כמה שיעורי רענון ועברתי. משהו בתקופה הזו נרגע אצלי. אם נראה לך שזה יכול להתאים לבת שלך, ובמילא נגמר הכסף, שתפסיק. רוב הסיכויים שהבת שלך תשכח חלק אבל לא תצטרך להתחיל מהתחלה (אבל זה גם מאוד אשי).
אגב גם גיסתי עשתה הפסקה של כמה שנים בנהיגה דווקא אחרי שעברה את הטסט. אחרי כמה שנים ובעקבות צורך שהתעורר חזרה לנהוג והרבה יותר טוב.

אני בגישה הזאת גם

ישנם עוד כמה דברים שאי אפשר לעשות בכח כמו להכנס להריון או להרדם ...זה רק מרחיק את השינה /הריון

ממעקב של שנים אחרי הסיפורים שלך עם הבת הזאת

כל צעד אחרונה איתה בסופו של דבר מקפיץ אותה 3 צעדים קדימה, אז איתה ספציפית הייתי עושה הפסקה

חוכמת ההמונים,
, לפני 6 שנים חשבת שהיא תגיע למקום

שהיא נמצאת בו היום?
ואני עוקבת אחרייך בתור אישה עם מוגבלות רב תחומית.
ולמען האמת אני חושבת שהגיע הזמן לעבור איתה לפורום "הורים לילדים בוגרים"

למעלה