בקשר לביתי בת 26

simba481

New member
את צודקת-אני מנסה לשקף את המצב

אתן דוגמא-אמרתי שהמצב הרפואי שלי מגביל אותי לעשות דברים ממה שאני רגילה-ושתיתן כתף-היא הבינה שאמרתי שהיא עצלנית,מעולם לא הוצאתי מילה זו מהפה שלי-תמיד התייחסתי בכבוד,ותמיד העדפתי לעשות בעצמי מאשר לבקש אלף פעם.-פתאום היא משתמשת במילה "משפילה" אותי,שאמרתי שאני מבינה שהיא יוצאת מאזור הנוחות שלה.
אני דיי מופתעת,כי לא פינקתי אותה לא לעשות כלום-חם ואהבה בלי חשבון.
כבר מקטנות עמדתי על זה שתשים את הכביסה בסל ולא על הרצפה-לקח לי רבע שעה של ויכוח-לשים בסל היה לוקח שניה,רציתי שתלמד.
שהלכתי בזמנו לחברותיי-הבנות שלהן בנות 15 היו זורקות הכל על הרצפה,וחברתי הייתה אוספת הכל ולמכונה-כמובן גם קיפלה וסדרה,חברה אחרת שלי,לאחר שישבנו לאכול,ארוחת שבת,הילדים היו מתגלגלים על הספה,אף אחד לא אסף את הצלחת מהשולחן,שאמרתי לה משהו,אמרה גם אני בגילם לא עשיתי כלום.
שנים רבות חייתי בקיבוץ,ואין דבר כזה,כל ילד מסדר את מיטתו בבוקר,הולך להשליך כביסה,מסדר הכל לעצמו.וכמובן שוטף את החדר.
אילו לא הייתי נותנת לה לעשות כלום-לא הייתי מופתעת היום.
גם שהייתה בת 7 לערך שלחתי אותה למכולת רק לקנות פריט אחד,ואמרתי לה לספור את העודף שזה הכנה לחיים שלה.
שטסה עם חברות לחו"ל,היא נדהמה מחוסר היכולת שלהם להתארגן,אפילו ההכעיס אותה שהן בנו עליה הכל,ופתאום לא יודעות כלום.-אמרתי לה אני גאה בך.
עכשיו את מבינה מדוע הייה כה חשוב שתלמדי דברים?מכירים את הסיפור על הגולם והפרפר-סיפרתי לה אותו.
תודה על העידוד שלכם

במצב כזה - שתעבור לגור בדירת שותפים

היא לא חייבת לשכור דירת 3 חדרים במרכז עיר מרכזית.
היא בהחלט יכולה להכנס כשותפה בדירת שותפים - מה שיוזיל את שכר הדירה.
יכולה להחליט שהקשר הזוגי שלה במצב כזה שהיא והחבר יכולים לעבור לגור יחד, ואז הוצאות המגורים מתחלקים בין שניהם.
היא יכולה גם לחפש יחידת דיור של חדר אחד במקום שנגיש לה לעבודה בתחבורה ציבורית. יחידות דיור יותר זולות מדירות ולרוב הן כוללות גם חשבונות בתוך שכר הדירה.

אפשר למצוא מגורים בתקציב נמוך. זה לא עיניין של חוסר יכולת אלא חוסר רצון.

לא מבינה למה את לוקחת על עצמך את הצורך לממן לה שכר דירה. אם היא עובדת היא יכולה למצוא לעצמה דיור.

simba481

New member
הם חושבים להשכיר דירה לקראת הקייץ

היא לא רוצה שהוא ישלם את השכ"ד במלואו הוא הציע-מרוויח כפול ממנה.
היא עובדת ולומדת-שנה אחרונה,ובנתיים עובדת במלון כפקידת קבלה.
אני לא מבינה מדוע היא לא מחפשת משהו ראוי ,לומדת יחסים בינלאומיים ומוציאה ציונים מעל 90.
פשוט חבל,לקבל שכר מינמום שהיא יכולה הרבה יותר.
היא לא רוצה שאני אתערב-יש לה מספיק ספייס ממני.
תודה

למעלה